Bewerken van Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1970
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 41: | Regel 41: | ||
| 26 april || Christie || ''Yellow River'' | | 26 april || Christie || ''Yellow River'' | ||
|- | |- | ||
| 3 mei || || | | 3 mei || || | ||
|- | |- | ||
| 10 mei || || | | 10 mei<ref name="uitzending19700516-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 mei 1970|time=19:30-20:25 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 juni 2017</ref> || Herman’s Hermits || ''Bet Yer Life I Do'' | ||
|- | |- | ||
| 17 mei | | 17 mei || || | ||
|- | |- | ||
| 24 mei<ref name=" | | 24 mei<ref name="uitzending19700530-20-">{{citation|title=Bob Stewart|date=30 mei 1970|time=19:44-20:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 augustus 2017</ref> || Arrival || ''I Will Survive'' | ||
|- | |- | ||
| 31 mei | | 31 mei || || | ||
|- | |- | ||
| 7 juni | | 7 juni || || | ||
|- | |- | ||
| 14 juni || || | | 14 juni || || | ||
Regel 65: | Regel 65: | ||
| 19 juli || Eli Bonaparte || ''Never an Everyday Thing'' | | 19 juli || Eli Bonaparte || ''Never an Everyday Thing'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli | | 26 juli || || | ||
|- | |- | ||
| 2 augustus || || | | 2 augustus || || | ||
Regel 75: | Regel 75: | ||
| 23 augustus || || | | 23 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| 30 augustus || | | 30 augustus<ref name="uitzending19700906-">{{citation|title=Bob Stewart|date=6 september 1970|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2017</ref> || Cliff Richard || ''Goodbye Sam, Hello Samantha'' | ||
|- | |||
| 6 september || Diana Ross || ''Ain’t No Mountain High Enough''<ref name="uitzending19700913-19">{{citation|title=Tony Prince|date=13 september 1970|time=19:02-20:05 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 7 december 2021</ref> | |||
|- | |- | ||
| 13 september || Eagle || ''Kickin' It Back to You'' | | 13 september || Eagle || ''Kickin' It Back to You'' | ||
|- | |- |