Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 103: | Regel 103: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: april 1972.<br/>Radiofragmenten uit april 1972: [[Tony Allan]] over de kortegolf ontvangst van [[Radio Noordzee Internationaal]].<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: april 1972.<br/>Radiofragmenten uit april 1972: [[Tony Allan]] over de kortegolf ontvangst van [[Radio Noordzee Internationaal]].<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
| | |} | ||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |||
|- | {| class="wikitable" | ||
| | ! Aflevering !! Datum !! Maand/jaar | ||
|- | |||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 september 2016</ref> || december 1966 | |||
|- | |||
| || 30 december<ref name="uit24121983">{{citation|date = 24 december 1983 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || geen uitzending | |||
|} | |} | ||