Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 84: | Regel 84: | ||
| 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=30 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: januari 1977.<br/>Radiofragmenten uit januari 1977: Lex Harding met de Nederlandse Top 40.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=30 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: januari 1977.<br/>Radiofragmenten uit januari 1977: Lex Harding met de Nederlandse Top 40.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=14 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Radiofragmenten uit oktober 1964: | | 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=14 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Radiofragmenten uit oktober 1964: Joost den Draaijer met het Nederlands Platenelftal.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: februari 1973.<br/>Radiofragmenten uit februari 1973: Aflevering 98 van de | | 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: februari 1973.<br/>Radiofragmenten uit februari 1973: Aflevering 98 van de RNI Super Top 50 met Ferry Maat.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: augustus 1978.<br/>Radiofragmenten uit augustus 1978: Het popjournaal van 18 augustus 1978 gelezen door | | 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Peter van Dongen, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: augustus 1978.<br/>Radiofragmenten uit augustus 1978: Het popjournaal van 18 augustus 1978 gelezen door Bart van Leeuwen..<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1965.<br/>Radiofragmenten uit juni 1965: | | 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1965.<br/>Radiofragmenten uit juni 1965: Radio Caroline.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 108 || 11 november<ref name=" | | 108 || 11 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 2 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: november 1976.<br/>Radiofragmenten uit november 1976: Bart van Leeuwen op Radio Mi Amigo.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
| | |||
| 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |} | ||
|- | |||
| 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title= | {| class="wikitable" | ||
|- | ! Aflevering !! Datum !! Maand/jaar | ||
| 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title= | |- | ||
|- | | 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || mei 1970 | ||
| 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title=Mono|date=25 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || maart 1974 | ||
| 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title=Mono|date=2 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || februari 1969 | ||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || juli 1975 | ||
| | |- | ||
| 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || april 1972 | |||
|- | |||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 september 2016</ref> || december 1966 | |||
|- | |||
| || 30 december<ref name="uit24121983">{{citation|date = 24 december 1983 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || geen uitzending | |||
|} | |} | ||