Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' | | ! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 64 || 7 januari<ref name="uitzending0701193">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=7 januari 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 7 december 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Hans van der Pas || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 64 || 7 januari<ref name="uitzending0701193">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=7 januari 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 7 december 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Hans van der Pas || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
Regel 74: | Regel 74: | ||
| 98 || 2 september<ref name="uitzending02091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: mei 1976.<br/>Radiofragmenten uit mei 1976: De Popinformatie show.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 98 || 2 september<ref name="uitzending02091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: mei 1976.<br/>Radiofragmenten uit mei 1976: De Popinformatie show.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 99 || 9 september<ref name="uitzending09091983">{{citation|title= | | 99 || 9 september<ref name="uitzending09091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=9 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1966.<br/>Radiofragmenten uit juni 1966: Joost den Draaijer op Radio Veronica..<br/>Een paar apart: Raydio - Jack and Jill / Cliff Richard - Wired for Sound<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 100|| 16 september | | 100 || 16 september || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 101 || 23 september | | 101 || 23 september || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 102 || 30 september<ref name="uitzending30091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=30 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: november 1967.<br/>Radiofragmenten uit november 1967: Joost den Draaijer interview met Johnny & Rijk.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 102 || 30 september<ref name="uitzending30091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=30 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: november 1967.<br/>Radiofragmenten uit november 1967: Joost den Draaijer interview met Johnny & Rijk.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
| | |} | ||
| 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date= | |||
|- | {| class="wikitable" | ||
| 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title= | ! Aflevering !! Datum !! Maand/jaar | ||
|- | |- | ||
| 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title= | | 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=7 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 februari 2017</ref> || januari 1977 | ||
|- | |- | ||
| 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date= | | 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title=Mono|date=14 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || oktober 1964 | ||
|- | |- | ||
| 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title=Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || februari 1973 | ||
|- | |- | ||
| 108 || 11 november<ref name="uitzending11111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=28 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || juni 1965 | ||
|- | |- | ||
| 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title= | | 108 || 11 november<ref name="uitzending11111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || november 1976 | ||
|- | |- | ||
| 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title= | | 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || mei 1970 | ||
|- | |- | ||
| 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title=Mono|date=25 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || maart 1974 | ||
|- | |- | ||
| 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title=Mono|date=2 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || februari 1969 | ||
|- | |- | ||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || juli 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || april 1972 | ||
|- | |||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 september 2016</ref> || december 1966 | |||
|- | |||
| || 30 december<ref name="uit24121983">{{citation|date = 24 december 1983 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || geen uitzending | |||
|} | |} | ||