Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' | | ! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 64 || 7 januari<ref name="uitzending0701193">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=7 januari 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 7 december 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Hans van der Pas || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 64 || 7 januari<ref name="uitzending0701193">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=7 januari 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 7 december 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Hans van der Pas || Maand van de week: oktober 1964.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
Regel 68: | Regel 68: | ||
| 95 || 12 augustus<ref name="uitzending12081983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=12 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 31 januari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1962.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 95 || 12 augustus<ref name="uitzending12081983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=12 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 31 januari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1962.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 96 || 19 augustus<ref name="uitzending19081983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=19 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: | | 96 || 19 augustus<ref name="uitzending19081983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=19 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: maart 1964.<br/>Radiofragmenten uit maart 1964: opening Radio Caroline Pasen 1964.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 97 || 26 augustus<ref name="uitzending26081983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=26 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: | | 97 || 26 augustus<ref name="uitzending26081983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=26 augustus 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juli 1971.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
| | |} | ||
| 98 || 2 september<ref name="uitzending02091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |||
|- | {| class="wikitable" | ||
| 99 || 9 september<ref name="uitzending09091983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | ! Aflevering !! Datum !! Maand/jaar | ||
|- | |- | ||
| 100|| 16 september | | 98 || 2 september<ref name="uitzending02091983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 september 2016</ref> || mei 1976 | ||
|- | |- | ||
| 101 || 23 september | | 99 || 9 september<ref name="uitzending09091983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 september 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 februari 2017</ref> || juni 1966 | ||
|- | |- | ||
| 102 || 30 september | | 100 || 16 september || | ||
|- | |- | ||
| 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date= | | 101 || 23 september || | ||
|- | |- | ||
| 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title= | | 102 || 30 september || | ||
|- | |- | ||
| 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title= | | 103 || 7 oktober<ref name="uitzending07101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=7 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 februari 2017</ref> || januari 1977 | ||
|- | |- | ||
| 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date= | | 104 || 14 oktober<ref name="uitzending14101983">{{citation|title=Mono|date=14 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || oktober 1964 | ||
|- | |- | ||
| 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 105 || 21 oktober<ref name="uitzending21101983">{{citation|title=Mono|date=21 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || februari 1973 | ||
|- | |- | ||
| 108 || 11 november<ref name="uitzending11111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 106 || 28 oktober<ref name="uitzending28101983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=28 oktober 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 107 || 4 november<ref name="uitzending04111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=4 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || juni 1965 | ||
|- | |- | ||
| 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title= | | 108 || 11 november<ref name="uitzending11111983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || november 1976 | ||
|- | |- | ||
| 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title= | | 109 || 18 november<ref name="uitzending18111983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || mei 1970 | ||
|- | |- | ||
| 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 110 || 25 november<ref name="uitzending25111983">{{citation|title=Mono|date=25 november 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || maart 1974 | ||
|- | |- | ||
| 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 111 || 2 december<ref name="uitzending02121983">{{citation|title=Mono|date=2 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || februari 1969 | ||
|- | |- | ||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | | 112 || 9 december<ref name="uitzending09121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=9 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || juli 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 113 || 16 december<ref name="uitzending16121983">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=16 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 12 februari 2017</ref> || april 1972 | ||
|- | |||
| 114 || 23 december<ref name="uitzending23121983">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 december 1983|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 september 2016</ref> || december 1966 | |||
|- | |||
| || 30 december<ref name="uit24121983">{{citation|date = 24 december 1983 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || geen uitzending | |||
|} | |} | ||