Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1982
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' | | ! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 || 1 januari<ref name="uitzending01011982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=1 januari 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Peter Adrichem, Jos Bergenhenegouwen. || Ouwe nieuwe: Jane Morgan - With Open Arms / Ciska Peters - De zwarte kat.<br/>Plaatje-speciaal: Tweelingen in de popmuziek: The Kalin Twins - When / Bee Gees - Spicks and Specks / Paul & Barry Ryan - Have Pity on the Boy.<br/>Maand van de week: januari 1972.<br/>Gast van de week: Jacques Kloes. | | 13 || 1 januari<ref name="uitzending01011982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=1 januari 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Peter Adrichem, Jos Bergenhenegouwen. || Ouwe nieuwe: Jane Morgan - With Open Arms / Ciska Peters - De zwarte kat.<br/>Plaatje-speciaal: Tweelingen in de popmuziek: The Kalin Twins - When / Bee Gees - Spicks and Specks / Paul & Barry Ryan - Have Pity on the Boy.<br/>Maand van de week: januari 1972.<br/>Gast van de week: Jacques Kloes. | ||
Regel 93: | Regel 93: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 56 || 5 november<ref name="uitzending05111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=5 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 november 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Roy Orbinson - Lana / Jack Spenser - Lana.<br/>Plaatje speciaal met plaatje over vuur: Arthur Brown - Fire / The Move - Fire Brigade / The Doors - Light My Fire.<br/>Maand van de week: november 1970.<br/>Prijsvraag.<br/>Verzoekplaten van luisteraars. | | 56 || 5 november<ref name="uitzending05111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=5 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 november 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Roy Orbinson - Lana / Jack Spenser - Lana.<br/>Plaatje speciaal met plaatje over vuur: Arthur Brown - Fire / The Move - Fire Brigade / The Doors - Light My Fire.<br/>Maand van de week: november 1970.<br/>Prijsvraag.<br/>Verzoekplaten van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 58 || 19 november<ref name="uitzending19111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=19 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 17 november 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman. || Maand van de week: maart 1958.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Merseybeats special. | | 58 || 19 november<ref name="uitzending19111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=19 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 17 november 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman. || Maand van de week: maart 1958.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Merseybeats special. | ||
| | |} | ||
| | |||
|- | {| class="wikitable" | ||
| 60 || 3 december<ref name="uitzending03121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 57 || 12 november<ref name="uitzending12111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=12 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || juni 1968 || | ||
| 61 || 10 december<ref name=" | |- | ||
|- | | 59 || 26 november<ref name="uitzending26111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=26 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || mei 1971 || | ||
| 62 || 17 december<ref name="uitzending17121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=17 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 60 || 3 december<ref name="uitzending03121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || februari 1963 || | ||
| 63 || 24 december<ref name="uitzending24121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=24 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |- | ||
|- | | 61 || 10 december<ref name="uitzending10121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=10 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || januari 1969 || | ||
| || 31 december<ref name="uitzending24121982"/><ref name="uit25121982">{{citation|date = 25 december 1982 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || colspan="2"| | |- | ||
| 62 || 17 december<ref name="uitzending17121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=17 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || juni 1972 || | |||
|- | |||
| 63 || 24 december<ref name="uitzending24121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=24 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || december 1965 || | |||
|- | |||
| || 31 december<ref name="uitzending24121982"/><ref name="uit25121982">{{citation|date = 25 december 1982 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || colspan="2"|geen uitzending | |||
|} | |} | ||