Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1982
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' | | ! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 || 1 januari<ref name="uitzending01011982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=1 januari 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Peter Adrichem, Jos Bergenhenegouwen. || Ouwe nieuwe: Jane Morgan - With Open Arms / Ciska Peters - De zwarte kat.<br/>Plaatje-speciaal: Tweelingen in de popmuziek: The Kalin Twins - When / Bee Gees - Spicks and Specks / Paul & Barry Ryan - Have Pity on the Boy.<br/>Maand van de week: januari 1972.<br/>Gast van de week: Jacques Kloes. | | 13 || 1 januari<ref name="uitzending01011982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=1 januari 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 18 augustus 2018 </ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Peter Adrichem, Jos Bergenhenegouwen. || Ouwe nieuwe: Jane Morgan - With Open Arms / Ciska Peters - De zwarte kat.<br/>Plaatje-speciaal: Tweelingen in de popmuziek: The Kalin Twins - When / Bee Gees - Spicks and Specks / Paul & Barry Ryan - Have Pity on the Boy.<br/>Maand van de week: januari 1972.<br/>Gast van de week: Jacques Kloes. | ||
Regel 54: | Regel 54: | ||
| 36 || 18 juni<ref name="uitzending18061982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 juni 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 21 oktober 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman. || Ouwe nieuwe: The Strangeloves - I Want Candy / Bow Wow Wow - I Want Candy.<br/>Plaatje-speciaal waar Paul McCartney aan heeft meegewerkt: The Silkie - You've Got to Hide Your Love Away / Mary Hopkin - Goodbye / The Rolling Stones - We Love You.<br/>Maand van de week: september 1968.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | | 36 || 18 juni<ref name="uitzending18061982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=18 juni 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 21 oktober 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman. || Ouwe nieuwe: The Strangeloves - I Want Candy / Bow Wow Wow - I Want Candy.<br/>Plaatje-speciaal waar Paul McCartney aan heeft meegewerkt: The Silkie - You've Got to Hide Your Love Away / Mary Hopkin - Goodbye / The Rolling Stones - We Love You.<br/>Maand van de week: september 1968.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 37 || 25 juni<ref name="uitzending25061982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=25 juni 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 | | 37 || 25 juni<ref name="uitzending25061982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=25 juni 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ton van Draanen.<br/>Techniek: Hans Poot. || Ouwe nieuwe: Ernie Maresca - Shout! Shout! / Rocky Sharpe & The Replays - Shout! Shout!.<br/>Plaatje-speciaal met titels van platen bestaande uit drie dezelfde woorden: The Byrds - Turn! Turn! Turn! / Ohio Express - Yummy Yummy Yummy / The Hollies - Stop Stop Stop.<br/>Maand van de week: januari 1974.<br/>Gast van de week: Jaap Eggermont. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 38 || 2 juli<ref name="uitzending02071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 | | 38 || 2 juli<ref name="uitzending02071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=2 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg. || Ouwe nieuwe: Jackie DeShannon - When You Walk In the Room / The Searchers - When You Walk In the Room / Steve Forbert - When You Walk In the Room.<br/>Plaatje-speciaal met broers in de muziekindustrie: The Brothers Four - Greenfields / The Righteous Brothers - You're My Soul and Inspiration / The Walker Brothers / My Ship Is Coming In.<br/>Maand van de week: september 1961.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 39 || 9 juli<ref name="uitzending09071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=9 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 | | 39 || 9 juli<ref name="uitzending09071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=9 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Connie Francis - Stupid Cupid / Joanna Wyatt - Stupid Cupid.<br/>Plaatje-speciaal met Trio's in de popmuziek: Three Dog Night - Mama Told Me (Not to Come) / The Ronnettes - Be My Baby / Cream - I Feel Free.<br/>Maand van de week: april 1967.<br/>Gast van de week: Rob de Nijs. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 40 || 16 juli<ref name="uitzending16071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=16 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 | | 40 || 16 juli<ref name="uitzending16071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=16 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Hans van der Plas. || Ouwe nieuwe: Stevie Wonder - Signed, Sealed, Delivers, I'm Yours / Boys Town Gang - Signed, Sealed, Delivers, I'm Yours.<br/>Plaatje-speciaal met leugens in de popmuziek: Greenfield & Cook - Only Lies / Three Dog Night - Liar / The Knickerbockers - Lies.<br/>Maand van de week: november 1965.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 41 || 23 juli<ref name="uitzending23071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 | | 41 || 23 juli<ref name="uitzending23071982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=23 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Neil Young - After the Gold Rush / Prelude - After the Gold Rush.<br/>Plaatje-speciaal met gezongen plaatjes en een klein stukje gesproken tekst: Elvis Presley - Are You Lonesome Tonight / The Supremes - Love Is Here and Now You're Gone / The Chi-Lites - [[Have You Seen Her (The Chi-Lites)|Have You Seen Her]].<br/>Maand van de week: juli 1970.<br/>Gast van de week: Jan Akkerman. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 42 || 30 juli<ref name="uitzending30071982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=30 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 | | 42 || 30 juli<ref name="uitzending30071982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=30 juli 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 novevember 2018</ref> || Presentatie: Leo van der Goot.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Smokey Robinson & the Miracles - I Second That Emotion / Japan - I Second That Emotion.<br/>Plaatje-speciaal met 3 schoonheden van Sam Cooke: Herman's Hermits - (What a) Wonderfull World / Johnny Nash - Cupid / Cat Stevens - Another Saturday Night.<br/>Maand van de week: februari 1960.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 43 || 6 augustus<ref name="uitzending06081982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=6 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 | | 43 || 6 augustus<ref name="uitzending06081982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=6 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 10 novevember 2018</ref> || Presentatie: Leo van der Goot.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Aart Zwaal. || Ouwe nieuwe: Charles Trénet - La romance de Paris / Jim Ed Brown - The Three Bells (Les trois cloches) / André van Duin - Bim Bam.<br/>Plaatje-speciaal met reclame plaatjes: The T-Bones - No Matter What Shape Your Stomach's In / The New Seekers - I'd Like To Teach the World To Sing (In Perfekt Harmony) / The Bob Crewe Generation - [[Music To Watch Girls By (The Bob Crewe Generation)|Music To Watch Girls By]].<br/>Maand van de week: oktober 1971.<br/>Gast van de week: Martin van Os. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 44 || 13 augustus<ref name="uitzending13081982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=13 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 | | 44 || 13 augustus<ref name="uitzending13081982">{{citation|title=Leo van der Goot - Mono|date=13 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 novevember 2018</ref> || Presentatie: Leo van der Goot.<br/>Medewerkers: -<br/>Techniek: - || Ouwe nieuwe: Milli Small - Lollypop.<br/>Plaatje-speciaal met plaatjes van Jimmy Miller: The Move - Blackberry Way / Traffic - Hole In My Show / The Rolling Stones - Honky Tonk Woman.<br/>Maand van de week: augustus 1963.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 45 || 20 augustus<ref name="uitzending20081982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=20 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 | | 45 || 20 augustus<ref name="uitzending20081982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=20 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Ouwe nieuwe: Louis Prima - ?<br/>Plaatje-speciaal waarin de telefoon centraal staat: Johnny Otis - Telephone Baby / Jim Croce - Operator / Sunny - Doctor's Orders.<br/>Maand van de week: maart 1969.<br/>Verzoekjes van luisteraars. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 46 || 27 augustus<ref name="uitzending27081982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=27 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 | | 46 || 27 augustus<ref name="uitzending27081982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=27 augustus 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 11 novevember 2018</ref> || Presentatie: Erik de Zwart.<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: Jack Aalten. || Ouwe nieuwe: The Drifters - Under the Boardwalk / Tom Tom Club - Under the Boardwalk.<br/>Plaatje-speciaal met muziek uit televisieserie's: The Monkees - (Theme from) The Monkees / The Settlers - The Lightning Three / Frankie Laine - Rawhide.<br/>Maand van de week: mei 1962.<br/>Gast van de week: Sandra Reemer. | ||
| | |} | ||
| 47 || 3 september<ref name="uitzending03091982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 september 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op | |||
{| class="wikitable" | |||
| | |- | ||
| | | 47 || 3 september<ref name="uitzending03091982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 september 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || || [[zeezender]] special | ||
|- | |||
|- | | 48 || 10 september<ref name="uitzending10091982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=10 september 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || september 1966 || | ||
| | |- | ||
|- | | 49 || 17 september<ref name="uitzending17091982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=17 september 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || februari 1972 || Barry Hay | ||
| | |- | ||
| | | 50 || 24 september<ref name="uitzending24091982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=24 september 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || januari 1964 || | ||
| | |- | ||
|- | | 51 || 1 oktober<ref name="uitzending01101982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=1 oktober 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || december 1961 || Willeke Alberti | ||
| | |- | ||
| | | 52 || 8 oktober<ref name="uitzending08101982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=8 oktober 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || december 1969 || | ||
| | |- | ||
| 53 || 15 oktober<ref name="uitzending15101982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=15 oktober 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || oktober 1960 || | |||
|- | |||
| 54 || 22 oktober<ref name="uitzending22101982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=22 oktober 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || april 1973 || | |||
|- | |||
| 55 || 29 oktober<ref name="uitzending29101982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=29 oktober 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || juli 1965 || | |||
|- | |||
| 56 || 5 november<ref name="uitzending05111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=5 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || november 1970 || | |||
|- | |||
| 57 || 12 november<ref name="uitzending12111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=12 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || juni 1968 || | |||
|- | |||
| 58 || 19 november<ref name="uitzending19111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=19 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 maart 2016</ref> || maart 1958 || Merseybeats special | |||
|- | |||
| 59 || 26 november<ref name="uitzending26111982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=26 november 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || mei 1971 || | |||
|- | |||
| 60 || 3 december<ref name="uitzending03121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || februari 1963 || | |||
|- | |||
| 61 || 10 december<ref name="uitzending10121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=10 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || januari 1969 || | |||
|- | |||
|- | | 62 || 17 december<ref name="uitzending17121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=17 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || juni 1972 || | ||
| || 31 december<ref name="uitzending24121982"/><ref name="uit25121982">{{citation|date = 25 december 1982 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || colspan="2"| | |- | ||
| 63 || 24 december<ref name="uitzending24121982">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=24 december 1982|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 september 2016</ref> || december 1965 || | |||
|- | |||
| || 31 december<ref name="uitzending24121982"/><ref name="uit25121982">{{citation|date = 25 december 1982 | title = Veronica gids|publisher=VOO}}</ref> || colspan="2"|geen uitzending | |||
|} | |} | ||