Lijst van Lievelingen in 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Lijst van Lievelingen op Radio Mi Amigo in 1977. {| class="wikitable" ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |...') |
(juiste schrijfwijze) |
||
(6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 148 || 1 januari || Boston || More Than a Feeling | | 148 || 1 januari || Boston || ''More Than a Feeling'' | ||
|- | |- | ||
| 149 || 8 januari || Pieter Wiedemeijer || De winters waren koud | | 149 || 8 januari || Pieter Wiedemeijer || ''De winters waren koud'' | ||
|- | |- | ||
| 150 || 15 januari || Cliff Richard || Hey Mr. Dreammaker | | 150 || 15 januari || Cliff Richard || ''Hey Mr. Dreammaker '' | ||
|- | |- | ||
| 151 || 22 januari || Lia Velasco || Your Smile | | 151 || 22 januari || Lia Velasco || ''Your Smile'' | ||
|- | |- | ||
| 152 || 29 januari || BZN || Don’t Say Goodbye | | 152 || 29 januari || BZN || ''Don’t Say Goodbye'' | ||
|- | |- | ||
| 153 || 5 februari || The Ritchie Family || Life Is Music | | 153 || 5 februari || The Ritchie Family || ''Life Is Music'' | ||
|- | |- | ||
| 154 || 12 februari || Heatwave || Boogie Nights | | 154 || 12 februari || Heatwave || ''Boogie Nights'' | ||
|- | |- | ||
| 155 || 19 februari || Peter Schaap || Met de wind in de oren* | | 155 || 19 februari || Peter Schaap || ''Met de wind in de oren''* | ||
|- | |- | ||
| 156 || 21 februari || Cindy || 999 Emergency* | | 156 || 21 februari || Cindy || ''999 Emergency''* | ||
|- | |- | ||
| 157 || 26 februari || Long Tall Ernie & The Shakers || Ballerina | | 157 || 26 februari || Long Tall Ernie & The Shakers || ''Ballerina'' | ||
|- | |- | ||
| 158 || 5 maart || Dream Express || A Million in One, Two, Three | | 158 || 5 maart || Dream Express || ''A Million in One, Two, Three'' | ||
|- | |- | ||
| 159 || 12 maart || Sutherland Brothers & Quiver || If I Could Have Your Loving | | 159 || 12 maart || Sutherland Brothers & Quiver || ''If I Could Have Your Loving'' | ||
|- | |- | ||
| 160 || 19 maart || Art & Kiki Sullivan || | | 160 || 19 maart || Art & Kiki Sullivan || ''Et si tu pars'' | ||
|- | |- | ||
| 161 || 26 maart || Guys 'n' Dolls || You're My World | | 161 || 26 maart || Guys 'n' Dolls || ''You're My World'' | ||
|- | |- | ||
| 162 || 2 april || Dutch Rhythm & Steel Showband || Edison | | 162 || 2 april || Dutch Rhythm & Steel Showband || ''[[Edison (Dutch Rhythm Steel and Showband)|Edison]]'' | ||
|- | |- | ||
| 163 || 9 april || Willy Sommers || Avec les femmes | | 163 || 9 april || Willy Sommers || ''Avec les femmes'' | ||
|- | |- | ||
| 164 || 16 april || David Soul || | | 164 || 16 april || David Soul || ''Going in With My Eyes Open'' | ||
|- | |- | ||
| 165 || 23 april || Anita Garbo || Miracles | | 165 || 23 april || Anita Garbo || ''Miracles '' | ||
|- | |- | ||
| 166 ||30 april || Jarcha || Libertad sin ira | | 166 ||30 april || Jarcha || ''Libertad sin ira'' | ||
|- | |- | ||
| 167 || 7 mei || Elkie Brooks || Pearl’s a Singer | | 167 || 7 mei || Elkie Brooks || ''Pearl’s a Singer'' | ||
|- | |- | ||
| 168 || 14 mei || Dana || I Love How You Love Me | | 168 || 14 mei || Dana || ''I Love How You Love Me'' | ||
|- | |- | ||
| 169 || 21 mei || Veronica Unlimited || What Kind Of Dance | | 169 || 21 mei || Veronica Unlimited || ''What Kind Of Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 170 ||28 mei || April || Summer in the City | | 170 ||28 mei || April || ''Summer in the City'' | ||
|- | |- | ||
| 171 || 4 juni || | | 171 || 4 juni<ref name="uitzending19770610-">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=10 juni 1977|time=12:00-13:06 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 oktober 2021</ref> || Supercharge || ''You've Gotta Get Up and Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 172 || 11 juni || Bryan Ferry || Tokyo Joe | | 172 || 11 juni || Bryan Ferry || ''Tokyo Joe'' | ||
|- | |- | ||
| 173 || 18 juni || Sandra || This Is Your Heartbeat | | 173 || 18 juni || Sandra || ''This Is Your Heartbeat'' | ||
|- | |- | ||
| 174 || 25 juni || Tim Robbins || Eternally | | 174 || 25 juni || Tim Robbins || ''Eternally'' | ||
|- | |- | ||
| 175 || 2 juli || Carlos || Big bisou | | 175 || 2 juli || Carlos || ''Big bisou'' | ||
|- | |- | ||
| 176 || 9 juli || Big Joke || Disco | | 176 || 9 juli || Big Joke || ''[[Disco Cha-Cha (Big Joke)|Disco Cha-Cha]]'' | ||
|- | |- | ||
| 177 || 16 juli || | | 177 || 16 juli<ref name="uitzending19770723-">{{citation|title=Frank van der Mast - Mi Amigo Top 50|date=23 juli 1977|time=11:00-13:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 oktober 2021</ref> || The Ritchie Family || ''Quiet Village'' | ||
|- | |- | ||
| 178 || 23 juli || KC and The Sunshine Band || Keep It Comin' Love | | 178 || 23 juli || KC and The Sunshine Band || ''Keep It Comin' Love'' | ||
|- | |- | ||
| 179 || 30 juli || The Picknicks || I'm Alone | | 179 || 30 juli || The Picknicks || ''I'm Alone'' | ||
|- | |- | ||
| 180 || 6 augustus || Maureen Kelly || Honey Honey | | 180 || 6 augustus || Maureen Kelly || ''Honey Honey'' | ||
|- | |- | ||
| 181 || 13 augustus || Bolland & Bolland || Time Of Your Life | | 181 || 13 augustus || Bolland & Bolland || ''Time Of Your Life'' | ||
|- | |- | ||
| 182 || 20 augustus || Barry Biggs || Three Ring Circus | | 182 || 20 augustus || Barry Biggs || ''Three Ring Circus'' | ||
|- | |- | ||
| 183 || 27 augustus || Art & Kiki Sullivan || L'Amour à la Française | | 183 || 27 augustus || Art & Kiki Sullivan || ''L'Amour à la Française'' | ||
|- | |- | ||
| 184 || 3 september || Dr. Buzzard's Original Savannah Band || I'll Play the Fool | | 184 || 3 september || Dr. Buzzard's Original Savannah Band || ''I'll Play the Fool'' | ||
|- | |- | ||
| 185 || 10 september || Andy Gibb || I Just Want to Be Your Everything | | 185 || 10 september || Andy Gibb || ''I Just Want to Be Your Everything'' | ||
|- | |- | ||
| 186 || 17 september || Times || Man | | 186 || 17 september || The Times || ''There's a Man Overboard'' | ||
|- | |- | ||
| 187 || 24 september || David Soul || Silver Lady | | 187 || 24 september || David Soul || ''Silver Lady'' | ||
|- | |- | ||
| 188 || 1 oktober || Donna Summer || I Remember Yesterday | | 188 || 1 oktober || Donna Summer || ''I Remember Yesterday'' | ||
|- | |- | ||
| 189 || 8 oktober || Boney M. || Belfast | | 189 || 8 oktober || Boney M. || ''Belfast'' | ||
|- | |- | ||
| 190 || 15 oktober || Maggie MacNeal || Fools Together | | 190 || 15 oktober || Maggie MacNeal || ''Fools Together'' | ||
|- | |- | ||
| 191 || 22 oktober || Smokie || Needles and Pins | | 191 || 22 oktober || Smokie || ''Needles and Pins'' | ||
|- | |- | ||
| 192 || 29 oktober || Cindy || My Guy | | 192 || 29 oktober || Cindy || ''My Guy'' | ||
|- | |- | ||
| 193 || 5 november || Guys 'n' Dolls || Let’s Make Love | | 193 || 5 november || Guys 'n' Dolls || ''Let’s Make Love'' | ||
|- | |- | ||
| - || 12 november || colspan="2"|Geen Lieveling omdat Radio Mi Amigo deze week niet uitzond. | | - || 12 november || colspan="2"|Geen Lieveling omdat Radio Mi Amigo deze week niet uitzond. | ||
|- | |- | ||
| 194 || 19 november || Sheila & B. Devotion | | 194 || 19 november || Sheila & B. Devotion || ''Singing in the Rain'' | ||
|- | |- | ||
| 195 || 26 november || Bee Gees || How Deep Is Your Love | | 195 || 26 november || Bee Gees || ''How Deep Is Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| 196 || 3 december || Francis Goya || Gipsy Wedding | | 196 || 3 december || Francis Goya || ''Gipsy Wedding'' | ||
|- | |- | ||
| 197 || 10 december || Lenny Williams || Shoo Doo Fu Fu Ooh! | | 197 || 10 december || Lenny Williams || ''Shoo Doo Fu Fu Ooh!'' | ||
|- | |- | ||
| 198 || 17 december || Jairo || Es la nostalgia | | 198 || 17 december || Jairo || ''Es la nostalgia'' | ||
|- | |- | ||
| 199 || 24 december || Octopus || Cry | | 199 || 24 december || Octopus || ''Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 200 || 31 december || Grace Jones || La Vie En Rose | | 200 || 31 december || Grace Jones || ''La Vie En Rose'' | ||
|} | |} | ||
* De eerste twee dagen van deze week was Peter Schaap de Lieveling, de rest van de week | * De eerste twee dagen van deze week was Peter Schaap de Lieveling, de rest van de week Cindy. Mogelijk is dit omdat het moeilijk tenderen was in die periode in verband. | ||
Cindy. Mogelijk is dit omdat het moeilijk tenderen was in die periode in verband. | |||
== Referenties == | == Referenties == |
Huidige versie van 1 nov 2022 om 12:24
Lijst van Lievelingen op Radio Mi Amigo in 1977.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
148 | 1 januari | Boston | More Than a Feeling |
149 | 8 januari | Pieter Wiedemeijer | De winters waren koud |
150 | 15 januari | Cliff Richard | Hey Mr. Dreammaker |
151 | 22 januari | Lia Velasco | Your Smile |
152 | 29 januari | BZN | Don’t Say Goodbye |
153 | 5 februari | The Ritchie Family | Life Is Music |
154 | 12 februari | Heatwave | Boogie Nights |
155 | 19 februari | Peter Schaap | Met de wind in de oren* |
156 | 21 februari | Cindy | 999 Emergency* |
157 | 26 februari | Long Tall Ernie & The Shakers | Ballerina |
158 | 5 maart | Dream Express | A Million in One, Two, Three |
159 | 12 maart | Sutherland Brothers & Quiver | If I Could Have Your Loving |
160 | 19 maart | Art & Kiki Sullivan | Et si tu pars |
161 | 26 maart | Guys 'n' Dolls | You're My World |
162 | 2 april | Dutch Rhythm & Steel Showband | Edison |
163 | 9 april | Willy Sommers | Avec les femmes |
164 | 16 april | David Soul | Going in With My Eyes Open |
165 | 23 april | Anita Garbo | Miracles |
166 | 30 april | Jarcha | Libertad sin ira |
167 | 7 mei | Elkie Brooks | Pearl’s a Singer |
168 | 14 mei | Dana | I Love How You Love Me |
169 | 21 mei | Veronica Unlimited | What Kind Of Dance |
170 | 28 mei | April | Summer in the City |
171 | 4 juni[1] | Supercharge | You've Gotta Get Up and Dance |
172 | 11 juni | Bryan Ferry | Tokyo Joe |
173 | 18 juni | Sandra | This Is Your Heartbeat |
174 | 25 juni | Tim Robbins | Eternally |
175 | 2 juli | Carlos | Big bisou |
176 | 9 juli | Big Joke | Disco Cha-Cha |
177 | 16 juli[2] | The Ritchie Family | Quiet Village |
178 | 23 juli | KC and The Sunshine Band | Keep It Comin' Love |
179 | 30 juli | The Picknicks | I'm Alone |
180 | 6 augustus | Maureen Kelly | Honey Honey |
181 | 13 augustus | Bolland & Bolland | Time Of Your Life |
182 | 20 augustus | Barry Biggs | Three Ring Circus |
183 | 27 augustus | Art & Kiki Sullivan | L'Amour à la Française |
184 | 3 september | Dr. Buzzard's Original Savannah Band | I'll Play the Fool |
185 | 10 september | Andy Gibb | I Just Want to Be Your Everything |
186 | 17 september | The Times | There's a Man Overboard |
187 | 24 september | David Soul | Silver Lady |
188 | 1 oktober | Donna Summer | I Remember Yesterday |
189 | 8 oktober | Boney M. | Belfast |
190 | 15 oktober | Maggie MacNeal | Fools Together |
191 | 22 oktober | Smokie | Needles and Pins |
192 | 29 oktober | Cindy | My Guy |
193 | 5 november | Guys 'n' Dolls | Let’s Make Love |
- | 12 november | Geen Lieveling omdat Radio Mi Amigo deze week niet uitzond. | |
194 | 19 november | Sheila & B. Devotion | Singing in the Rain |
195 | 26 november | Bee Gees | How Deep Is Your Love |
196 | 3 december | Francis Goya | Gipsy Wedding |
197 | 10 december | Lenny Williams | Shoo Doo Fu Fu Ooh! |
198 | 17 december | Jairo | Es la nostalgia |
199 | 24 december | Octopus | Cry |
200 | 31 december | Grace Jones | La Vie En Rose |
- De eerste twee dagen van deze week was Peter Schaap de Lieveling, de rest van de week Cindy. Mogelijk is dit omdat het moeilijk tenderen was in die periode in verband.