Bewerken van Lijst van Lievelingen in 1977
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 148 || 1 januari || Boston || | | 148 || 1 januari || Boston || More Than a Feeling | ||
|- | |- | ||
| 149 || 8 januari || Pieter Wiedemeijer || | | 149 || 8 januari || Pieter Wiedemeijer || De winters waren koud | ||
|- | |- | ||
| 150 || 15 januari || Cliff Richard || | | 150 || 15 januari || Cliff Richard || Hey Mr. Dreammaker | ||
|- | |- | ||
| 151 || 22 januari || Lia Velasco || | | 151 || 22 januari || Lia Velasco || Your Smile | ||
|- | |- | ||
| 152 || 29 januari || BZN || | | 152 || 29 januari || BZN || Don’t Say Goodbye | ||
|- | |- | ||
| 153 || 5 februari || The Ritchie Family || | | 153 || 5 februari || The Ritchie Family || Life Is Music | ||
|- | |- | ||
| 154 || 12 februari || Heatwave || | | 154 || 12 februari || Heatwave || Boogie Nights | ||
|- | |- | ||
| 155 || 19 februari || Peter Schaap || | | 155 || 19 februari || Peter Schaap || Met de wind in de oren* | ||
|- | |- | ||
| 156 || 21 februari || Cindy || | | 156 || 21 februari || Cindy || 999 Emergency* | ||
|- | |- | ||
| 157 || 26 februari || Long Tall Ernie & The Shakers || | | 157 || 26 februari || Long Tall Ernie & The Shakers || Ballerina | ||
|- | |- | ||
| 158 || 5 maart || Dream Express || | | 158 || 5 maart || Dream Express || A Million in One, Two, Three | ||
|- | |- | ||
| 159 || 12 maart || Sutherland Brothers & Quiver || | | 159 || 12 maart || Sutherland Brothers & Quiver || If I Could Have Your Loving | ||
|- | |- | ||
| 160 || 19 maart || Art & Kiki Sullivan || | | 160 || 19 maart || Art & Kiki Sullivan || Et si tu pars | ||
|- | |- | ||
| 161 || 26 maart || Guys 'n' Dolls || | | 161 || 26 maart || Guys 'n' Dolls || You're My World | ||
|- | |- | ||
| 162 || 2 april || Dutch Rhythm & Steel Showband || | | 162 || 2 april || Dutch Rhythm & Steel Showband || Edison | ||
|- | |- | ||
| 163 || 9 april || Willy Sommers || | | 163 || 9 april || Willy Sommers || Avec les femmes | ||
|- | |- | ||
| 164 || 16 april || David Soul || | | 164 || 16 april || David Soul || Going in With My Eyes Open | ||
|- | |- | ||
| 165 || 23 april || Anita Garbo || | | 165 || 23 april || Anita Garbo || Miracles | ||
|- | |- | ||
| 166 ||30 april || Jarcha || | | 166 ||30 april || Jarcha || Libertad sin ira | ||
|- | |- | ||
| 167 || 7 mei || Elkie Brooks || | | 167 || 7 mei || Elkie Brooks || Pearl’s a Singer | ||
|- | |- | ||
| 168 || 14 mei || Dana || | | 168 || 14 mei || Dana || I Love How You Love Me | ||
|- | |- | ||
| 169 || 21 mei || Veronica Unlimited || | | 169 || 21 mei || Veronica Unlimited || What Kind Of Dance | ||
|- | |- | ||
| 170 ||28 mei || April || | | 170 ||28 mei || April || Summer in the City | ||
|- | |- | ||
| 171 || 4 juni | | 171 || 4 juni || Jeanette || Porque te vas | ||
|- | |- | ||
| 172 || 11 juni || Bryan Ferry || | | 172 || 11 juni || Bryan Ferry || Tokyo Joe | ||
|- | |- | ||
| 173 || 18 juni || Sandra || | | 173 || 18 juni || Sandra || This Is Your Heartbeat | ||
|- | |- | ||
| 174 || 25 juni || Tim Robbins || | | 174 || 25 juni || Tim Robbins || Eternally | ||
|- | |- | ||
| 175 || 2 juli || Carlos || | | 175 || 2 juli || Carlos || Big bisou | ||
|- | |- | ||
| 176 || 9 juli || Big Joke || | | 176 || 9 juli || Big Joke || Disco cha-cha | ||
|- | |- | ||
| 177 || 16 juli | | 177 || 16 juli || Donna Summer || I Feel Love | ||
|- | |- | ||
| 178 || 23 juli || KC and The Sunshine Band || | | 178 || 23 juli || KC and The Sunshine Band || Keep It Comin' Love | ||
|- | |- | ||
| 179 || 30 juli || The Picknicks || | | 179 || 30 juli || The Picknicks || I'm Alone | ||
|- | |- | ||
| 180 || 6 augustus || Maureen Kelly || | | 180 || 6 augustus || Maureen Kelly || Honey Honey | ||
|- | |- | ||
| 181 || 13 augustus || Bolland & Bolland || | | 181 || 13 augustus || Bolland & Bolland || Time Of Your Life | ||
|- | |- | ||
| 182 || 20 augustus || Barry Biggs || | | 182 || 20 augustus || Barry Biggs || Three Ring Circus | ||
|- | |- | ||
| 183 || 27 augustus || Art & Kiki Sullivan || | | 183 || 27 augustus || Art & Kiki Sullivan || L'Amour à la Française | ||
|- | |- | ||
| 184 || 3 september || Dr. Buzzard's Original Savannah Band || | | 184 || 3 september || Dr. Buzzard's Original Savannah Band || I'll Play the Fool | ||
|- | |- | ||
| 185 || 10 september || Andy Gibb || | | 185 || 10 september || Andy Gibb || I Just Want to Be Your Everything | ||
|- | |- | ||
| 186 || 17 september || | | 186 || 17 september || Times || Man Over Board | ||
|- | |- | ||
| 187 || 24 september || David Soul || | | 187 || 24 september || David Soul || Silver Lady | ||
|- | |- | ||
| 188 || 1 oktober || Donna Summer || | | 188 || 1 oktober || Donna Summer || I Remember Yesterday | ||
|- | |- | ||
| 189 || 8 oktober || Boney M. || | | 189 || 8 oktober || Boney M. || Belfast | ||
|- | |- | ||
| 190 || 15 oktober || Maggie MacNeal || | | 190 || 15 oktober || Maggie MacNeal || Fools Together | ||
|- | |- | ||
| 191 || 22 oktober || Smokie || | | 191 || 22 oktober || Smokie || Needles and Pins | ||
|- | |- | ||
| 192 || 29 oktober || Cindy || | | 192 || 29 oktober || Cindy || My Guy | ||
|- | |- | ||
| 193 || 5 november || Guys 'n' Dolls || | | 193 || 5 november || Guys 'n' Dolls || Let’s Make Love | ||
|- | |- | ||
| - || 12 november || colspan="2"|Geen Lieveling omdat Radio Mi Amigo deze week niet uitzond. | | - || 12 november || colspan="2"|Geen Lieveling omdat Radio Mi Amigo deze week niet uitzond. | ||
|- | |- | ||
| 194 || 19 november || Sheila & B. Devotion || | | 194 || 19 november || Sheila & B. Devotion || Singing in the Rain | ||
|- | |- | ||
| 195 || 26 november || Bee Gees || | | 195 || 26 november || Bee Gees || How Deep Is Your Love | ||
|- | |- | ||
| 196 || 3 december || Francis Goya || | | 196 || 3 december || Francis Goya || Gipsy Wedding | ||
|- | |- | ||
| 197 || 10 december || Lenny Williams || | | 197 || 10 december || Lenny Williams || Shoo Doo Fu Fu Ooh! | ||
|- | |- | ||
| 198 || 17 december || Jairo || | | 198 || 17 december || Jairo || Es la nostalgia | ||
|- | |- | ||
| 199 || 24 december || Octopus || | | 199 || 24 december || Octopus || Cry | ||
|- | |- | ||
| 200 || 31 december || Grace Jones || | | 200 || 31 december || Grace Jones || La Vie En Rose | ||
|} | |} | ||
* De eerste twee dagen van deze week was Peter Schaap de Lieveling, de rest van de week Cindy. Mogelijk is dit omdat het moeilijk tenderen was in die periode in verband. | * De eerste twee dagen van deze week was Peter Schaap de Lieveling, de rest van de week | ||
Cindy. Mogelijk is dit omdat het moeilijk tenderen was in die periode in verband. | |||
== Referenties == | == Referenties == |