Bewerken van Lijst van Hotshots in 2011
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
!width="300pt" | Titel | !width="300pt" | Titel | ||
|- | |- | ||
| 1 || | | 1 || 1 januari || Dave Barnes || Look So Easy | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || 8 januari || Take That || The Flood | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || 15 januari || Adele || Rolling in the Deep | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || 22 januari || John Mayer || Perfectly Lonely | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || 29 januari || The Script || Nothing | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || 5 februari || Robbie Williams || Heart and I | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || 12 februari || Ben Saunders || Kill For a Broken Hart | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || 19 februari || James Blunt || So Far Gone | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || 26 februari || Milow || You and Me (In My Pocket) | ||
|- | |- | ||
| 10 || | | 10 || 5 maart || Sara Bareilles || King of Anything | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || 12 maart || Mads Langer || Microsope | ||
|- | |- | ||
| 12 || | | 12 || 19 maart || Elske DeWall || Chasing the imposible | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || 26 maart || Alain Clark || Foxy Lady | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 14 || 2 april || Duffy || Keeping My Baby | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || 9 april || Bruno Mars || The Lazy song | ||
|- | |- | ||
| 16 || | | 16 || 16 april || Duran Duran || All You Need is Now | ||
|- | |- | ||
| 17 || | | 17 || 23 april || Racoon || No Mercy | ||
|- | |- | ||
| 18 || | | 18 || 30 april || Ben Saunders || Dry Your Eyes | ||
|- | |- | ||
| 19 || | | 19 || 7 mei || Caro Emerald || Riviera Life | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || 14 mei || Rihanna || California King Bed | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || 21 mei || Marsman || De laatste mooie dag | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || 28 mei || Alexis Jordan || Good Girl | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || 4 juni || Gavin DeGraw || Not Over You | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || 11 juni || Cee Lo Green || I Want You | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || 18 juni || Joss Stone || Somehow | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 26 || 25 juni || Anouk || I’m a Cliche | ||
|- | |- | ||
| 27 || | | 27 || 2 juli || Maroon 5 || Moves Like Jagger | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || 9 juli || Julian Velard || Joni | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || 16 juli || Krystl || Fool For You | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || 23 juli || Die Twa || Eachkontakt | ||
|- | |- | ||
| 31 || | | 31 || 30 juli || Hot Chelle Rea || Tonight Tonight | ||
|- | |- | ||
| 32 || | | 32 || 6 augustus || Snow Patrol || Called Out in the Dark | ||
|- | |- | ||
| 33 || | | 33 || 13 augustus || Wakey!Wakey! || Light Outside | ||
|- | |- | ||
| 34 || | | 34 || 20 augustus || BLØF || Was jij maar hier | ||
|- | |- | ||
| 35 || | | 35 || 27 augustus || Bruno Mars || Marry You | ||
|- | |- | ||
| 36 || | | 36 || 3 september || Racoon || Took a Hit | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || 10 september || Daryl Hall || Lifetime of Love | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || 17 september || Coldplay || Paradise | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || 24 september || The Kooks || How’d You Like That | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || 1 oktober || Rihanna || Love on Top | ||
|- | |- | ||
| 41 || | | 41 || 8 oktober || Katy Perry || The One That Got Away | ||
|- | |- | ||
| 42 || | | 42 || 15 oktober || Ed Sheeran || The A Team | ||
|- | |- | ||
| 43 || | | 43 || 22 oktober || Will Young || Leave Right Now | ||
|- | |- | ||
| 44 || | | 44 || 29 oktober || Sam Grey || Brighter Day | ||
|- | |- | ||
| 45 || | | 45 || 5 november || Asman || Haar tuin | ||
|- | |- | ||
| 46 || | | 46 || 12 november || Mat Kearney || Hey Mama | ||
|- | |- | ||
| 47 || | | 47 || 19 november || Jessie J || Domino | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || 26 november || Cee Lo Green || Anyway | ||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || 3 december || Olly Murs || Dance With Me Tonight | ||
|- | |- | ||
| 50 || | | 50 || 10 december || Steve & Burrows || When the Thames Froze | ||
|- | |- | ||
| || | | || 17 december || colspan="2"|Geen Hotshot gekozen | ||
|- | |- | ||
| || | | || 24 december || colspan="2"|Geen Hotshot gekozen | ||
|- | |||
| || 31 december || colspan="2"|Geen Hotshot gekozen | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Hotshot}} | {{Navigatie Hotshot}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |