Lijst van Het Steenen Tijdperk uitzendingen op Radio 1 in 2003: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 134: | Regel 134: | ||
|- | |- | ||
| Dion || ''The Wanderer'' | | Dion || ''The Wanderer'' | ||
|} | |||
26 januari 2003, aflevering 68: het jaar 1963. Presentatie Jeffrey Willems.<ref name="uitzending20030126-">{{citation|title=Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk|date=26 januari 2003|time=06:00-07:00|publisher=AVRO / Radio 1}}, opname geraadpleegd op 31 mei 2022</ref> | |||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Elvis Presley || ''Return to sender'' | |||
|- | |||
| Rotterdamse Riet || ''Nelis niet kietelen'' | |||
|- | |||
| The Cousins || ''Relax'' | |||
|- | |||
| The Matys Brothers || ''Who stole the Keeshka'' | |||
|- | |||
| Conny Froboess || ''Lady Sunshine und Mr. Moon'' | |||
|- | |||
| Paul & Paula || ''Hey Paula'' | |||
|- | |||
| Baby Jane & the Rockabyes || ''How much is that doggie in the window'' | |||
|- | |||
| Gilbert Becaud || ''Dimanche a Orly'' | |||
|- | |||
| Steve Lawrence || ''Go away little girl'' | |||
|- | |||
| The Moments || ''Walk right in'' | |||
|- | |||
| The Tornados || ''[[Telstar (Tornados)|Telstar]]'' | |||
|- | |||
| The Kingston Trio || ''Greenback dollar'' | |||
|- | |||
| Enrico Macias || ''Avant de tous payies'' | |||
|- | |||
| Mel Torme || ''Comin’ home baby'' | |||
|- | |||
| Anneke Grönloh || ''Brandend zand'' | |||
|- | |||
| The Chucks || ''Loo be loo'' | |||
|- | |||
| Del Shannon || ''The Swiss maid'' | |||
|- | |||
| Marvin Gaye || ''Hitch hike'' | |||
|- | |||
| The Crystals || ''He’s a rebel'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 31 mei 2022 06:54
Van 7 oktober 2001 t/m 31 augustus 2003 had het Radio 2 programma Het Steenen Tijdperk op de zondagochtend tussen 06:00 en 07:00 uur een broertje op Radio 1. Iedere uitzending begon met een nummer van Elvis Presley.
5 januari 2003, aflevering 66: het jaar 1960. Presentatie Jeffrey Willems.[1]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | The fool (take 1) |
Paul Anka | Lonely boy |
Santo & Johnny | Teardrop |
Jerry Lordan | I'll stay single |
Willy Alberti | Marina |
Spencer Ross | Tracey's theme |
Cliff Richard | Travellin' light |
Elmer Bernstein | Staccato's theme |
Royal Teens | Believe me |
Ricky Nelson | Mighty good |
Chet Atkins | One mint julep |
Fleetwoods | Mr Blue |
Webb Pierce | No love have I |
Ernie Fields | In the mood |
Connie Francis | Among my souvenir |
Fabian | Friendly world |
Jan & Kjeld | Tiger rag |
Andy Williams | The village of St. Bernadette |
Conway Twitty | Oh Danny boy |
12 januari 2003, aflevering 67: het jaar 1961. Presentatie Jeffrey Willems.[2]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | I believe in he man in the sky |
Dodie Stevens | Yes I’m lonesome tonight |
Sam Cooke | Chain gang |
Matt Monro | Portrait of my love |
Ricky Nelson | Milk cow blues |
Brian Hyland | Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini |
James Booker | Gonzo |
Al Caiola | The Magnificent seven |
Johnny Tillotson | Poetry in motion |
Frank D’Rone | Strawberry blonde (the band rocked on) |
Jackie Wilson | My empty arms |
Peter Sellers & Sophia Loren | Goodness gracious me |
Rosie & the Originals | Angel baby |
Little Willie John | Walk slow |
The Shirelles | Will you love me tomorrow |
LaVern Baker | Bumble bee |
The Shadows | Man of mystery |
Frankie Avalon | A perfect love |
The Everly Brothers | Lucille |
19 januari 2003, aflevering 68: het jaar 1962. Presentatie Jeffrey Willems.[3]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Little sister |
Bert Kaempfert | Afrikaan beat |
Robertino | Ave Maria |
John D. Loudermilk | Language of love |
Petula Clark | My friend the sea |
Chubby Checker | The twist |
Gladys Knight & the Pips | Letter full of tears |
Ace Cannon | Tuff |
Charlie Drake | My boomerang won’t come back |
The Marketts | Surfer’s stomp |
The Brothers Four | Blue water line |
Zangeres zonder naam | De blinde soldaat (twee ogen zo duister) |
Los Machucambos | Pepito |
Fats Domino | What a party |
The Cousins | Dang Dang |
Johnny Hallyday | Retiens la nuit |
Ray Charles | Hit the road Jack |
Frankie Vaughan | Tower of strengh |
Dion | The Wanderer |
26 januari 2003, aflevering 68: het jaar 1963. Presentatie Jeffrey Willems.[4]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Return to sender |
Rotterdamse Riet | Nelis niet kietelen |
The Cousins | Relax |
The Matys Brothers | Who stole the Keeshka |
Conny Froboess | Lady Sunshine und Mr. Moon |
Paul & Paula | Hey Paula |
Baby Jane & the Rockabyes | How much is that doggie in the window |
Gilbert Becaud | Dimanche a Orly |
Steve Lawrence | Go away little girl |
The Moments | Walk right in |
The Tornados | Telstar |
The Kingston Trio | Greenback dollar |
Enrico Macias | Avant de tous payies |
Mel Torme | Comin’ home baby |
Anneke Grönloh | Brandend zand |
The Chucks | Loo be loo |
Del Shannon | The Swiss maid |
Marvin Gaye | Hitch hike |
The Crystals | He’s a rebel |
Referenties
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 5 januari 2003, opname geraadpleegd op 28 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 12 januari 2003, opname geraadpleegd op 29 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 19 januari 2003, opname geraadpleegd op 30 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 26 januari 2003, opname geraadpleegd op 31 mei 2022