Lijst van Het Steenen Tijdperk uitzendingen op Radio 1 in 2003: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Van 7 oktober 2001 t/m 31 augustus 2003 had het Radio 2 programma Het Steenen Tijdperk op de zondagochtend tussen 06:00 en 07:00 uur een ''broertje'' op R...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 44: | Regel 44: | ||
|- | |- | ||
| Conway Twitty || ''Oh Danny boy'' | | Conway Twitty || ''Oh Danny boy'' | ||
|} | |||
12 januari 2003, aflevering 66. Presentatie Jeffrey Willems.<ref name="uitzending20030112-">{{citation|title=Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk|date=12 januari 2003|time=06:00-07:00|publisher=AVRO / Radio 1}}, opname geraadpleegd op 29 mei 2022</ref> | |||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Elvis Presley || ''I believe in he man in the sky'' | |||
|- | |||
| Dodie Stevens || ''Yes I’m lonesome tonight'' | |||
|- | |||
| Sam Cooke || ''Chain gang'' | |||
|- | |||
| Matt Monro || ''Portrait of my love'' | |||
|- | |||
| Ricky Nelson || ''Milk cow blues'' | |||
|- | |||
| Brian Hyland || ''Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini'' | |||
|- | |||
| James Booker || ''Gonzo'' | |||
|- | |||
| Al Caiola || ''The Magnificent seven'' | |||
|- | |||
| Johnny Tillotson || ''Poetry in motion'' | |||
|- | |||
| Frank D’Rone || ''Strawberry blonde (the band rocked on)'' | |||
|- | |||
| Jackie Wilson || ''My empty arms'' | |||
|- | |||
| Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness gracious me'' | |||
|- | |||
| Rosie & the Originals || ''Angel baby'' | |||
|- | |||
| Little Willie John || ''Walk slow'' | |||
|- | |||
| The Shirelles || ''Will you love me tomorrow'' | |||
|- | |||
| LaVern Baker || ''Bumble bee'' | |||
|- | |||
| The Shadows || ''Man of mystery'' | |||
|- | |||
| Frankie Avalon || ''A perfect love'' | |||
|- | |||
| The Everly Brothers || ''Lucille'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 mei 2022 07:45
Van 7 oktober 2001 t/m 31 augustus 2003 had het Radio 2 programma Het Steenen Tijdperk op de zondagochtend tussen 06:00 en 07:00 uur een broertje op Radio 1. Iedere uitzending begon met een nummer van Elvis Presley.
5 januari 2003, aflevering 66. Presentatie Jeffrey Willems.[1]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | The fool (take 1) |
Paul Anka | Lonely boy |
Santo & Johnny | Teardrop |
Jerry Lordan | I'll stay single |
Willy Alberti | Marina |
Spencer Ross | Tracey's theme |
Cliff Richard | Travellin' light |
Elmer Bernstein | Staccato's theme |
Royal Teens | Believe me |
Ricky Nelson | Mighty good |
Chet Atkins | One mint julep |
Fleetwoods | Mr Blue |
Webb Pierce | No love have I |
Ernie Fields | In the mood |
Connie Francis | Among my souvenir |
Fabian | Friendly world |
Jan & Kjeld | Tiger rag |
Andy Williams | The village of St. Bernadette |
Conway Twitty | Oh Danny boy |
12 januari 2003, aflevering 66. Presentatie Jeffrey Willems.[2]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | I believe in he man in the sky |
Dodie Stevens | Yes I’m lonesome tonight |
Sam Cooke | Chain gang |
Matt Monro | Portrait of my love |
Ricky Nelson | Milk cow blues |
Brian Hyland | Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini |
James Booker | Gonzo |
Al Caiola | The Magnificent seven |
Johnny Tillotson | Poetry in motion |
Frank D’Rone | Strawberry blonde (the band rocked on) |
Jackie Wilson | My empty arms |
Peter Sellers & Sophia Loren | Goodness gracious me |
Rosie & the Originals | Angel baby |
Little Willie John | Walk slow |
The Shirelles | Will you love me tomorrow |
LaVern Baker | Bumble bee |
The Shadows | Man of mystery |
Frankie Avalon | A perfect love |
The Everly Brothers | Lucille |