Bewerken van Lijst van Alarmschijven in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| | | - || 1 januari || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf | ||
|- | |- | ||
| 680 || 8 januari || Yarbrough & Peoples || Heartbeats | | 680 || 8 januari || Yarbrough & Peoples || Heartbeats | ||
Regel 111: | Regel 111: | ||
| 730 || 24 december || Hans de Booij || Thuis ben | | 730 || 24 december || Hans de Booij || Thuis ben | ||
|- | |- | ||
| - || 31 december || colspan="2"| | | - || 31 december || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Alarmschijf}} | {{Navigatie Alarmschijf}} | ||
[[Categorie:Alarmschijf]] | [[Categorie:Alarmschijf]] |