Bewerken van Lijst van Alarmschijven in 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| | | - || 1 januari || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf | ||
|- | |- | ||
| 680 || 8 januari || Yarbrough & Peoples || Heartbeats | | 680 || 8 januari || Yarbrough & Peoples || Heartbeats | ||
Regel 35: | Regel 35: | ||
| 692 || 2 april || Duran Duran || Is There Something I Should Know | | 692 || 2 april || Duran Duran || Is There Something I Should Know | ||
|- | |- | ||
| 693 || 9 april || UB 40 || Food For | | 693 || 9 april || UB 40 || Food For Though (Live) | ||
|- | |- | ||
| 694 || 16 april || Class Action || Weekend | | 694 || 16 april || Class Action || Weekend | ||
Regel 51: | Regel 51: | ||
| 700 || 28 mei || Stars on 45 || Stars on 45 Proudly Presents The Star Sisters | | 700 || 28 mei || Stars on 45 || Stars on 45 Proudly Presents The Star Sisters | ||
|- | |- | ||
| 701 || 4 juni || Al Jarreau || Mornin' | | 701 || 4 juni || Al Jarreau || Mornin ' | ||
|- | |- | ||
| 702 || 11 juni || The Beat || Can't Get Used To Losing You | | 702 || 11 juni || The Beat || Can't Get Used To Losing You | ||
Regel 111: | Regel 111: | ||
| 730 || 24 december || Hans de Booij || Thuis ben | | 730 || 24 december || Hans de Booij || Thuis ben | ||
|- | |- | ||
| - || 31 december || colspan="2"| | | - || 31 december || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Alarmschijf}} | {{Navigatie Alarmschijf}} | ||
Categorie:Hittip |