Bewerken van Lijst van Alarmschijven in 1980
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 107: | Regel 107: | ||
| 575 || 13 december || Eddy Grant || Do You Feel My Love | | 575 || 13 december || Eddy Grant || Do You Feel My Love | ||
|- | |- | ||
| 576 || 20 december || John Lennon , Yoko Ono & Plastic Ono Band || | | 576 || 20 december || John Lennon , Yoko Ono & Plastic Ono Band || Happy X-mas (War is Over) | ||
|- | |- | ||
| - || 27 december || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf | | - || 27 december || colspan="2"| deze week geen Alarmschijf |