Lijst met onderwerpen in Tijd voor toen in 1989: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Tijd voor toen in 1989. {| class="wikitable" ! Aflevering !! Datum !! Maand/jaar |- | - || 1 januari || Gee...') |
(bronnen) |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 134 || 8 januari || | | 134 || 8 januari || | ||
|- | |- | ||
| 135 || 15 januari || januari 1974 | | 135 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1974 | ||
|- | |- | ||
| 136 || 22 januari || januari 1969 | | 136 || 22 januari<ref name="uitzending19890122">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1969 | ||
|- | |- | ||
| 137 || 29 januari || januari 1979 | | 137 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1979 | ||
|- | |- | ||
| 138 || 5 februari || februari 1965 | | 138 || 5 februari<ref name="uitzending19890205">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1965 | ||
|- | |- | ||
| 139 || 12 februari || februari 1978 | | 139 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1978 | ||
|- | |- | ||
| 140 || 19 februari || februari 1968 | | 140 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1968 | ||
|- | |- | ||
| 141 || 26 februari || februari 1971 | | 141 || 26 februari<ref name="uitzending19890226">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1971 | ||
|- | |- | ||
| 142 || 5 maart || | | 142 || 5 maart || | ||
|- | |- | ||
| 143 || 12 maart || maart 1976 | | 143 || 12 maart<ref name="uitzending19890312">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1976 | ||
|- | |- | ||
| 144 || 19 maart || maat 1967 | | 144 || 19 maart<ref name="uitzending19890319">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maat 1967 | ||
|- | |- | ||
| 145 || 26 maart || maart 1972 | | 145 || 26 maart<ref name="uitzending19890326">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1972 | ||
|- | |- | ||
| 146 || 2 april || april 1969 | | 146 || 2 april<ref name="uitzending19890402">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1969 | ||
|- | |- | ||
| 147 || 9 april || april 1989 | | 147 || 9 april<ref name="uitzending19890409">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| april 1989 | ||
|- | |- | ||
| 148 || 16 april || april 1968 | | 148 || 16 april<ref name="uitzending19890416">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1968 | ||
|- | |- | ||
| 149 || 23 april || april 1971 | | 149 || 23 april<ref name="uitzending19890423">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1971 | ||
|- | |- | ||
| 150 || 30 april || april 1980 | | 150 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1980 | ||
|- | |- | ||
| 151 || 7 mei || mei 1965 | | 151 || 7 mei<ref name="uitzending19890507">{{citation|title=Tijd voor toen|date=7 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1965 | ||
|- | |- | ||
| 152 || 14 mei || mei 1979 | | 152 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1979 | ||
|- | |- | ||
| 153 || 21 mei || mei 1966 | | 153 || 21 mei<ref name="uitzending19890521">{{citation|title=Tijd voor toen|date=21 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1966 | ||
|- | |- | ||
| 154 || 28 mei || mei 1983 | | 154 || 28 mei<ref name="uitzending19890528">{{citation|title=Tijd voor toen|date=28 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1983 | ||
|- | |- | ||
| 155 || 4 juni || juni 1989 | | 155 || 4 juni<ref name="uitzending19890604">{{citation|title=Tijd voor toen|date=4 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1989 | ||
|- | |- | ||
| 156 || 11 juni || | | 156 || 11 juni || | ||
|- | |- | ||
| 157 || 18 juni || juni 1985 | | 157 || 18 juni<ref name="uitzending19890618">{{citation|title=Tijd voor toen|date=18 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1985 | ||
|- | |- | ||
| 158 || 25 juni || juni 1972 | | 158 || 25 juni<ref name="uitzending19890625">{{citation|title=Tijd voor toen|date=25 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1972 | ||
|- | |- | ||
| 159 || 2 juli || juli 1967 | | 159 || 2 juli<ref name="uitzending19890702">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1967 | ||
|- | |- | ||
| 160 || 9 juli || juli 1978 | | 160 || 9 juli<ref name="uitzending19890709">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1978 | ||
|- | |- | ||
| 161 || 16 juli || juli 1982 | | 161 || 16 juli<ref name="uitzending19890716">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1982 | ||
|- | |- | ||
| 162 || 23 juli || | | 162 || 23 juli || | ||
|- | |- | ||
| 163 || 30 juli || juli 1977 | | 163 || 30 juli<ref name="uitzending19890730">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| 164 || 6 augustus || augustus 1969 | | 164 || 6 augustus<ref name="uitzending19890806">{{citation|title=Tijd voor toen|date=6 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1969 | ||
|- | |- | ||
| 165 || 13 augustus || augustus 1973 | | 165 || 13 augustus<ref name="uitzending19890813">{{citation|title=Tijd voor toen|date=13 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1973 | ||
|- | |- | ||
| 166 || 20 augustus || augustus 1965 | | 166 || 20 augustus<ref name="uitzending19890820">{{citation|title=Tijd voor toen|date=20 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1965 | ||
|- | |- | ||
| 167|| 27 augustus || | | 167|| 27 augustus || | ||
|- | |- | ||
| 168 || 3 september || september 1975 | | 168 || 3 september<ref name="uitzending19890903">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1975 | ||
|- | |- | ||
| 169 || 10 september || september 1966 | | 169 || 10 september<ref name="uitzending19890910">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1966 | ||
|- | |- | ||
| 170 || 17 september || september 1985 | | 170 || 17 september<ref name="uitzending19890917">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1985 | ||
|- | |- | ||
| 171 || 24 september || september 1962 | | 171 || 24 september<ref name="uitzending19890924">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1962 | ||
|- | |- | ||
| 172 || 1 oktober || oktober 1979 | | 172 || 1 oktober<ref name="uitzending19891001">{{citation|title=Tijd voor toen|date=1 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| oktober 1979 | ||
|- | |- | ||
| 173 || 8 oktober || oktober 1967 | | 173 || 8 oktober<ref name="uitzending19891008">{{citation|title=Tijd voor toen|date=8 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1967 | ||
|- | |- | ||
| 174 || 15 oktober || oktober 1981 | | 174 || 15 oktober<ref name="uitzending19891015">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1981 | ||
|- | |- | ||
| 175 || 22 oktober || oktober 1963 | | 175 || 22 oktober<ref name="uitzending19891022">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1963 | ||
|- | |- | ||
| 176 || 29 oktober || oktober 1970 | | 176 || 29 oktober<ref name="uitzending19891029">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1970 | ||
|- | |- | ||
| 177 || 5 november || november 1964 | | 177 || 5 november<ref name="uitzending19891105">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1964 | ||
|- | |- | ||
| 178 || 12 november || november 1978 | | 178 || 12 november<ref name="uitzending19891112">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1978 | ||
|- | |- | ||
| 179 || 19 november || november 1982 | | 179 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1982 | ||
|- | |- | ||
| 180 || 26 november || november 1971 | | 180 || 26 november<ref name="uitzending19891126">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1971 | ||
|- | |- | ||
| 181 || 3 december || december 1965 | | 181 || 3 december<ref name="uitzending19891203">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1965 | ||
|- | |- | ||
| 182 || 10 december || december 1984 | | 182 || 10 december<ref name="uitzending19891210">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1984 | ||
|- | |- | ||
| 183 || 17 december || december 1969 | | 183 || 17 december<ref name="uitzending19891217">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1969 | ||
|- | |- | ||
| 184 || 24 december || december 1974 | | 184 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1974 | ||
|- | |||
| - || 31 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. de ''Hemelse Honderd''. | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 mei 2016 18:53
Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Tijd voor toen in 1989.
Aflevering | Datum | Maand/jaar |
---|---|---|
- | 1 januari | Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden |
134 | 8 januari | |
135 | 15 januari[1] | januari 1974 |
136 | 22 januari[2] | januari 1969 |
137 | 29 januari[3] | januari 1979 |
138 | 5 februari[4] | februari 1965 |
139 | 12 februari[5] | februari 1978 |
140 | 19 februari[6] | februari 1968 |
141 | 26 februari[7] | februari 1971 |
142 | 5 maart | |
143 | 12 maart[8] | maart 1976 |
144 | 19 maart[9] | maat 1967 |
145 | 26 maart[10] | maart 1972 |
146 | 2 april[11] | april 1969 |
147 | 9 april[12] | april 1989 |
148 | 16 april[13] | april 1968 |
149 | 23 april[14] | april 1971 |
150 | 30 april[15] | april 1980 |
151 | 7 mei[16] | mei 1965 |
152 | 14 mei[17] | mei 1979 |
153 | 21 mei[18] | mei 1966 |
154 | 28 mei[19] | mei 1983 |
155 | 4 juni[20] | juni 1989 |
156 | 11 juni | |
157 | 18 juni[21] | juni 1985 |
158 | 25 juni[22] | juni 1972 |
159 | 2 juli[23] | juli 1967 |
160 | 9 juli[24] | juli 1978 |
161 | 16 juli[25] | juli 1982 |
162 | 23 juli | |
163 | 30 juli[26] | juli 1977 |
164 | 6 augustus[27] | augustus 1969 |
165 | 13 augustus[28] | augustus 1973 |
166 | 20 augustus[29] | augustus 1965 |
167 | 27 augustus | |
168 | 3 september[30] | september 1975 |
169 | 10 september[31] | september 1966 |
170 | 17 september[32] | september 1985 |
171 | 24 september[33] | september 1962 |
172 | 1 oktober[34] | oktober 1979 |
173 | 8 oktober[35] | oktober 1967 |
174 | 15 oktober[36] | oktober 1981 |
175 | 22 oktober[37] | oktober 1963 |
176 | 29 oktober[38] | oktober 1970 |
177 | 5 november[39] | november 1964 |
178 | 12 november[40] | november 1978 |
179 | 19 november[41] | november 1982 |
180 | 26 november[42] | november 1971 |
181 | 3 december[43] | december 1965 |
182 | 10 december[44] | december 1984 |
183 | 17 december[45] | december 1969 |
184 | 24 december[46] | december 1974 |
- | 31 december | Geen Tijd voor toen i.v.m. de Hemelse Honderd. |
Referenties
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 15 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 22 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 29 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 5 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 2 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 9 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 16 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 23 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 30 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 7 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 14 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 21 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 28 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 4 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 18 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 25 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 2 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 9 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 16 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 30 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 6 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 13 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 20 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 3 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 10 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 17 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 24 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 1 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 8 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 15 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 22 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 29 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 5 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 3 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 10 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 17 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 24 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016