Bewerken van Lijst met onderwerpen in Tijd voor toen in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| - || 1 januari || Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden | | - || 1 januari || Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden | ||
|- | |- | ||
| | | 134 || 8 januari || | ||
|- | |- | ||
| | | 135 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1974 | ||
|- | |- | ||
| | | 136 || 22 januari<ref name="uitzending19890122">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 137 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 138 || 5 februari<ref name="uitzending19890205">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 139 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 140 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 141 || 26 februari<ref name="uitzending19890226">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 142 || 5 maart || | ||
|- | |- | ||
| | | 143 || 12 maart<ref name="uitzending19890312">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1976 | ||
|- | |- | ||
| | | 144 || 19 maart<ref name="uitzending19890319">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maat 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 145 || 26 maart<ref name="uitzending19890326">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 146 || 2 april<ref name="uitzending19890402">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 147 || 9 april<ref name="uitzending19890409">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| april 1989 | ||
|- | |- | ||
| | | 148 || 16 april<ref name="uitzending19890416">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 149 || 23 april<ref name="uitzending19890423">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 150 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1980 | ||
|- | |- | ||
| | | 151 || 7 mei<ref name="uitzending19890507">{{citation|title=Tijd voor toen|date=7 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 152 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 153 || 21 mei<ref name="uitzending19890521">{{citation|title=Tijd voor toen|date=21 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 154 || 28 mei<ref name="uitzending19890528">{{citation|title=Tijd voor toen|date=28 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1983 | ||
|- | |- | ||
| | | 155 || 4 juni<ref name="uitzending19890604">{{citation|title=Tijd voor toen|date=4 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1989 | ||
|- | |- | ||
| | | 156 || 11 juni || | ||
|- | |- | ||
| | | 157 || 18 juni<ref name="uitzending19890618">{{citation|title=Tijd voor toen|date=18 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1985 | ||
|- | |- | ||
| | | 158 || 25 juni<ref name="uitzending19890625">{{citation|title=Tijd voor toen|date=25 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 159 || 2 juli<ref name="uitzending19890702">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 160 || 9 juli<ref name="uitzending19890709">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 161 || 16 juli<ref name="uitzending19890716">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1982 | ||
|- | |- | ||
| | | 162 || 23 juli<ref name="uitzending19890723">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || | ||
|- | |- | ||
| | | 163 || 30 juli<ref name="uitzending19890730">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| | | 164 || 6 augustus<ref name="uitzending19890806">{{citation|title=Tijd voor toen|date=6 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 165 || 13 augustus<ref name="uitzending19890813">{{citation|title=Tijd voor toen|date=13 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1973 | ||
|- | |- | ||
| | | 166 || 20 augustus<ref name="uitzending19890820">{{citation|title=Tijd voor toen|date=20 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 167|| 27 augustus || | ||
|- | |- | ||
| | | 168 || 3 september<ref name="uitzending19890903">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 169 || 10 september<ref name="uitzending19890910">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 170 || 17 september<ref name="uitzending19890917">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1985 | ||
|- | |- | ||
| | | 171 || 24 september<ref name="uitzending19890924">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1962 | ||
|- | |- | ||
| | | 172 || 1 oktober<ref name="uitzending19891001">{{citation|title=Tijd voor toen|date=1 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| oktober 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 173 || 8 oktober<ref name="uitzending19891008">{{citation|title=Tijd voor toen|date=8 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 174 || 15 oktober<ref name="uitzending19891015">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1981 | ||
|- | |- | ||
| | | 175 || 22 oktober<ref name="uitzending19891022">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1963 | ||
|- | |- | ||
| | | 176 || 29 oktober<ref name="uitzending19891029">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1970 | ||
|- | |- | ||
| | | 177 || 5 november<ref name="uitzending19891105">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1964 | ||
|- | |- | ||
| | | 178 || 12 november<ref name="uitzending19891112">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 179 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1982 | ||
|- | |- | ||
| | | 180 || 26 november<ref name="uitzending19891126">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 181 || 3 december<ref name="uitzending19891203">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 182 || 10 december<ref name="uitzending19891210">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 183 || 17 december<ref name="uitzending19891217">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 184 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1974 | ||
|- | |- | ||
| - || 31 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. de ''Hemelse Honderd''. | | - || 31 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. de ''Hemelse Honderd''. |