Bewerken van Lijst met gasten in Grand Café Kranenbarg in 2016
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 90: | Regel 90: | ||
| 5 november || Heleen de Geest | | 5 november || Heleen de Geest | ||
|- | |- | ||
| 12 november || | | 12 november || | ||
|- | |- | ||
| 19 november || | | 19 november || | ||
|- | |- | ||
| 26 november || | | 26 november || | ||
|- | |- | ||
| 3 december || | | 3 december || | ||
|- | |- | ||
| 10 december || | | 10 december || | ||
|- | |- | ||
| 17 december || | | 17 december || | ||
|- | |||
| 24 december || | |||
|} | |} | ||