Bewerken van Langegolf omroepzenders
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | | Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | | rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || | | Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || Tashkent || 150 || Omnidirectionele antenne, 235 meter hoog | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || | | 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Ulan-Bator || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | | 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | | 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | ||
Regel 52: | Regel 50: | ||
| rowspan="2"|207 / 1449 || SNRT Al Idaâ Al-Watania || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Azilal Demnate || 400 || | | rowspan="2"|207 / 1449 || SNRT Al Idaâ Al-Watania || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Azilal Demnate || 400 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| RÚV Rás 1<br/>RÚV Rás 2 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ISL}} || | | RÚV Rás 1<br/>RÚV Rás 2 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ISL}} || Eiðar || 100 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Choibalsan || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Olgii || 75 || Omnidirectionale antenne, 352,5 meter hoge mast | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 216 / 1389 | | | 216 / 1389 || RMC Info || ma-zo - 0330-2312 || {{ITU-code|F}} || Roumoules || 1400/900 || In de nachturen is het zendvermogen 900 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || | | 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || Solec Kujawski || 1000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | | 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|234 / 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || [[Zender Beidweiler|Beidweiler]] || 1500 || | | rowspan="2"|234 / 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || [[Zender Beidweiler|Beidweiler]] || 1500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Voice of Armenia || || {{ITU-code|ARM}} || Gavar || 500 || | | Voice of Armenia || || {{ITU-code|ARM}} || Gavar || 500 || | ||
Regel 72: | Regel 70: | ||
| 243 / 1235 || DR Langbølge || ma-zo - 0440-0515<br />ma-zo - 0730-0815<br />ma-zo - 1040-1115<br />ma-zo - 1540-1615<br />ma-zo - 1640-1715 || {{ITU-code|DNK}} || Kalundborg/Radiovej || 50 || | | 243 / 1235 || DR Langbølge || ma-zo - 0440-0515<br />ma-zo - 0730-0815<br />ma-zo - 1040-1115<br />ma-zo - 1540-1615<br />ma-zo - 1640-1715 || {{ITU-code|DNK}} || Kalundborg/Radiovej || 50 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|252 / 1190 || RTÉ Radio 1 || ma-zo - 0500-0200 || {{ITU-code|IRL}} || | | rowspan="2"|252 / 1190 || RTÉ Radio 1 || ma-zo - 0500-0200 || {{ITU-code|IRL}} || Clarkestown/Summerhill || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | | Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - | | 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - 0400-2300 || {{ITU-code|CZE}} || Topolná || 640 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|279 / 1075 || Belaruskaje Radyjo 1/Radio Stalica || ma-vr - 0300-0200<br />za-zo - 0300-1600<br />za-zo - 1700-0200 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Stalitsa || za-zo - 1600-1700 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Turkmen R.1-Watan || ma-zo - 0000-2200<br />ma-zo - 2300-0000 || {{ITU-code|TKM}} || Aşgabat/Karatamak || 150 || | |||
|} | |} | ||
Regel 193: | Regel 194: | ||
| Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || Orenburg || 50 || Niet actief | | Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || Orenburg || 50 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 279 / 1075 || Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 50 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
| Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 50 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radiospectrum]] | [[Categorie:Radiospectrum]] |