Bewerken van Into the Groove (Radio Veronica) draailijsten van 2004
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
===3 januari 2004=== | ===3 januari 2004=== | ||
20:00-22:00 uur: | |||
Geen uitzendgegevens bekend! | |||
! | |||
===10 januari 2004=== | ===10 januari 2004=== | ||
Regel 134: | Regel 99: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || Alexander O'Neal || Hitmix ( Mixed by [[Martin Boer]]) | |||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || You Were Meant To Be My Lady | | || Alexander O'Neal || You Were Meant To Be My Lady | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || A Broken Heart Can Never Mend | | || Alexander O'Neal || A Broken Heart Can Never Mend | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal | | || Alexander O'Neal ith Cherelle || Never Knew Love Like This | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || The Lovers | | || Alexander O'Neal || The Lovers | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || Fake | | || Alexander O'Neal || Fake | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || What's Missing | | || Alexander O'Neal || What's Missing | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || Critisize (Ben Liebrand remix) | | || Alexander O'Neal || Critisize (Ben Liebrand remix) | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal with Cherelle || Saturday Love | | || Alexander O'Neal with Cherelle || Saturday Love | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || Innocent | | || Alexander O'Neal || Innocent | ||
|- | |- | ||
| Alexander O'Neal || (What Can I Say) To Make You Love Me | | || Alexander O'Neal || (What Can I Say) To Make You Love Me | ||
|- | |- | ||
| 02 || Colonel Abrams || Trapped | | 02 || Colonel Abrams || Trapped | ||
Regel 425: | Regel 390: | ||
|- | |- | ||
| 13 || Hi Tek 3 Feat. Ya Kid K. || Spin That Weel | | 13 || Hi Tek 3 Feat. Ya Kid K. || Spin That Weel | ||
|- | |- | ||
| Mariah Carey || | | 14 || Mariah Carey || Megamix '99 (Mixed by [[Martin Boer]]) | ||
|- | |- | ||
| Mariah Carey || | | - || Mariah Carey || Heartbreaker | ||
|- | |- | ||
| Mariah Carey || | | - || Mariah Carey || Fantasy | ||
|- | |- | ||
| Mariah Carey || | | - || Mariah Carey || Honey | ||
|- | |- | ||
| Mariah Carey || Dreamlover | | - || Mariah Carey || I Still Believe | ||
|- | |||
| - || Mariah Carey || Dreamlover | |||
|} | |} | ||
Regel 653: | Regel 618: | ||
|- | |- | ||
| 14 || Coldcut Feat. Lisa Stansfield || People Hold On | | 14 || Coldcut Feat. Lisa Stansfield || People Hold On | ||
|- | |- | ||
| Gary's Gang || Showtime | | 15 || Gary's Gang || Hitmix by [[Martin Boer]] | ||
|- | |||
| || Gary's Gang || Showtime | |||
|- | |- | ||
| Gary's Gang || Knock Me Out | | || Gary's Gang || Knock Me Out | ||
|- | |- | ||
| Gary's Gang || Makin' Music | | || Gary's Gang || Makin' Music | ||
|- | |- | ||
| Gary's Gang || Runaway | | || Gary's Gang || Runaway | ||
|- | |- | ||
| Gary's Gang || Keep On Dancing | | || Gary's Gang || Keep On Dancing | ||
|} | |} | ||