Bewerken van In The Mix (Radio 10) draailijsten van 2018
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|02||Robin S. || Luv 4 Luv | |02||Robin S. || Luv 4 Luv | ||
|- | |- | ||
|03||Change Feat. Luther Vandross || Glow | |03||Change Feat. Luther Vandross || Glow of Love | ||
|- | |- | ||
|04||Indeep || When Boys Talk ( | |04||Indeep || When Boys Talk (acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Atlantic Star || Circles | |05||Atlantic Star || Circles | ||
Regel 29: | Regel 29: | ||
|07||Cookie Crew || Like Brother Like Sister | |07||Cookie Crew || Like Brother Like Sister | ||
|- | |- | ||
|08||Jennifer Lopez || Play ( | |08||Jennifer Lopez || Play (acapella) | ||
|- | |- | ||
|09||The Limit || Say Yeah | |09||The Limit || Say Yeah | ||
Regel 49: | Regel 49: | ||
Episode: #177-1 | Episode: #177-1 | ||
Let op: dit is de 30-minuten versie van Episode: #177, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#29_juli_2006|29 juli 2006]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#3_april_2010|3 april 2010]] op [[Radio Veronica]], alleen in deze aflevering zijn de laatste drie | Let op: dit is de 30-minuten versie van Episode: #177, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#29_juli_2006|29 juli 2006]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#3_april_2010|3 april 2010]] op [[Radio Veronica]], alleen in deze aflevering zijn de laatste drie nummers eruit gehaald! | ||
Deze aflevering kun je [https://hearthis.at/ronlokkerbol-s9/177-ben-liebrand-r10-in-the-mix-half-hour-format-2018-01-132030-2100-hour-streamrip-no-re-encode/ HIER] beluisteren! | Deze aflevering kun je [https://hearthis.at/ronlokkerbol-s9/177-ben-liebrand-r10-in-the-mix-half-hour-format-2018-01-132030-2100-hour-streamrip-no-re-encode/ HIER] beluisteren! | ||
Regel 83: | Regel 83: | ||
|- | |- | ||
|14||Peter Brown || They Only Come Out At Night | |14||Peter Brown || They Only Come Out At Night | ||
|} | |||
Hier stopt de uitzending, de originele aflevering bevat nog de onderstaande tracks: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|15|| Cheryl Lynn || Shake It Up Tonight | |||
|- | |||
|16|| Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|17|| The Trammps || Love Epidemic | |||
|} | |} | ||
Regel 132: | Regel 144: | ||
|01||Robin S. ||Show Me Love | |01||Robin S. ||Show Me Love | ||
|- | |- | ||
|02||Aviators Feat. Lady K || Poison To My Mind (Keep On Moving) ( | |02||Aviators Feat. Lady K || Poison To My Mind (Keep On Moving) (acapella) | ||
|- | |- | ||
|03||4 Tune 500 || Dancing In The Dark ( | |03||4 Tune 500 || Dancing In The Dark (acapella) | ||
|- | |- | ||
|04||Candido || Jingo | |04||Candido || Jingo | ||
Regel 146: | Regel 158: | ||
|08||Will To Power ||Fading Away | |08||Will To Power ||Fading Away | ||
|- | |- | ||
|09||Heavy D And The Boyz || We Got Our Own Thang ( | |09||Heavy D And The Boyz || We Got Our Own Thang (acapella) | ||
|- | |- | ||
|10||Bassheads || Is There Anybody Out There | |10||Bassheads || Is There Anybody Out There | ||
Regel 313: | Regel 325: | ||
|01||Maceo & The Macks || Across The Tracks (We Better Go Back) | |01||Maceo & The Macks || Across The Tracks (We Better Go Back) | ||
|- | |- | ||
|02||Anastacia || I'm Outta Love ( | |02||Anastacia || I'm Outta Love (acapella adlibs) | ||
|- | |- | ||
|03||Aaliyah || Rock The Boat ( | |03||Aaliyah || Rock The Boat (acapella) | ||
|- | |- | ||
|04||Bar-Kays || Let's Have Some Fun | |04||Bar-Kays || Let's Have Some Fun | ||
Regel 323: | Regel 335: | ||
|06||Mantronix Feat. Wondress || Take Your Time | |06||Mantronix Feat. Wondress || Take Your Time | ||
|- | |- | ||
|07||Michael Jackson || Bad ( | |07||Michael Jackson || Bad (acapella) | ||
|- | |- | ||
|08||Evelyn "Champagne" King || Your Personal Touch | |08||Evelyn "Champagne" King || Your Personal Touch | ||
Regel 354: | Regel 366: | ||
|02||Tom Jones & Mousse T. || Sex Bomb | |02||Tom Jones & Mousse T. || Sex Bomb | ||
|- | |- | ||
|03||Sparkee || Strobe | |03||Sparkee || Strobe by Deadmau5 (Sparkee NuDisco Remix) | ||
|- | |- | ||
|04||Gorgon City || Saving My Life | |04||Gorgon City || Saving My Life | ||
Regel 401: | Regel 413: | ||
|10||Gat Decor || Passion | |10||Gat Decor || Passion | ||
|- | |- | ||
|11||Shakedown || At Night ( | |11||Shakedown || At Night (acapella) | ||
|} | |} | ||
Regel 432: | Regel 444: | ||
|07||Yvonne Elliman || Love Pains | |07||Yvonne Elliman || Love Pains | ||
|- | |- | ||
|08||Level 42 || It's Over ( | |08||Level 42 || It's Over (acapella) | ||
|- | |- | ||
|09||Rinder & Lewis || Willy & The Hand Jive (Edit) | |09||Rinder & Lewis || Willy & The Hand Jive (Edit) | ||
Regel 570: | Regel 582: | ||
|01||Nightcrawlers || Push The Feeling | |01||Nightcrawlers || Push The Feeling | ||
|- | |- | ||
|02||The S.O.S. Band || The Finest ( | |02||The S.O.S. Band || The Finest (acapella) | ||
|- | |- | ||
|03||Ce Ce Peniston || Finally | |03||Ce Ce Peniston || Finally | ||
|- | |- | ||
|04||Mousse T. Feat. Hot ' | |04||Mousse T. Feat. Hot 'n' Juicy || Horny '98 (acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Mousse T. Feat. Hot ' | |05||Mousse T. Feat. Hot 'n' Juicy || Horny '98 | ||
|- | |- | ||
|06||Triple X || Feel The Same ( | |06||Triple X || Feel The Same (acapella) | ||
|- | |- | ||
|07||Daft Punk || One More Time | |07||Daft Punk || One More Time | ||
Regel 650: | Regel 662: | ||
|02||Faith Evans || Mesmerized | |02||Faith Evans || Mesmerized | ||
|- | |- | ||
|03||David Guetta || Love | |03||David Guetta || Love don't let me go | ||
|- | |- | ||
|04||Paul Johnson || Get Get Down | |04||Paul Johnson || Get Get Down | ||
Regel 662: | Regel 674: | ||
|08||G-Club presents Banda Sonora || Guitarra G | |08||G-Club presents Banda Sonora || Guitarra G | ||
|- | |- | ||
|09||Linda Clifford || Going Back To My Roots ( | |09||Linda Clifford || Going Back To My Roots (acapella) | ||
|- | |- | ||
|10||Chocolate Puma || I Wanna Be U | |10||Chocolate Puma || I Wanna Be U | ||
|- | |- | ||
|11||Cappella || U | |11||Cappella || U got to know | ||
|- | |- | ||
|12||Faith Evans || Mesmerized ( | |12||Faith Evans || Mesmerized (acapella) | ||
|} | |} | ||
Regel 919: | Regel 931: | ||
|01||K-Klass || Rhythm Is A Mystery | |01||K-Klass || Rhythm Is A Mystery | ||
|- | |- | ||
|02||Janet Jackson || Control ( | |02||Janet Jackson || Control (acapella) | ||
|- | |- | ||
|03||Kraze || Let's Play House | |03||Kraze || Let's Play House | ||
Regel 958: | Regel 970: | ||
|02||Queen || Another One Bites The Dust | |02||Queen || Another One Bites The Dust | ||
|- | |- | ||
|03||Will Smith || Men In Black ( | |03||Will Smith || Men In Black (acapella) | ||
|- | |- | ||
|04||Montell Jordan || This Is How We Do It ( | |04||Montell Jordan || This Is How We Do It (acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Queen || We Will Rock You ( | |05||Queen || We Will Rock You (acapella) | ||
|- | |- | ||
|06||Wild Cherry || Play That Funky Music | |06||Wild Cherry || Play That Funky Music | ||
|- | |- | ||
|07||Indeep || In The Mix ( | |07||Indeep || In The Mix (sample) | ||
|- | |- | ||
|08||Run DMC || Walk This Way | |08||Run DMC || Walk This Way | ||
Regel 1.155: | Regel 1.167: | ||
|06||Jennifer Lopez || Play | |06||Jennifer Lopez || Play | ||
|- | |- | ||
|07||Destiny's Child || Bug A Boo ( | |07||Destiny's Child || Bug A Boo (acapella) | ||
|- | |- | ||
|08||Destiny's Child || Survivor ( | |08||Destiny's Child || Survivor (acapella) | ||
|- | |- | ||
|09||Jackson 5 || I Want You Back ( | |09||Jackson 5 || I Want You Back (acapella) | ||
|- | |- | ||
|10||Matt Simons || Loose Control | |10||Matt Simons || Loose Control | ||
Regel 1.224: | Regel 1.236: | ||
|11||Freeeze || I.O.U. | |11||Freeeze || I.O.U. | ||
|- | |- | ||
|12||Mel & Kim || Showing Out (Get Fresh | |12||Mel & Kim || Showing Out (Get Fresh at The Weekend) | ||
|} | |} | ||
Regel 1.302: | Regel 1.314: | ||
|10||Carrie Lucas || Dance With Me | |10||Carrie Lucas || Dance With Me | ||
|- | |- | ||
|11||Lee Cabrera || Shake it ( | |11||Lee Cabrera || Shake it (acapella) | ||
|} | |} | ||
Regel 1.440: | Regel 1.452: | ||
|03||Janet Jackson || Alright | |03||Janet Jackson || Alright | ||
|- | |- | ||
|04||Change || Oh, What A Feeling | |04||Change || Oh, What A Feeling | ||
|- | |- | ||
|05||RJ's Latest Arrival || Rich Girls | |05||RJ's Latest Arrival || Rich Girls | ||
Regel 1.534: | Regel 1.546: | ||
|08||Avicii || Levels | |08||Avicii || Levels | ||
|- | |- | ||
|09||Paul & Fritz Kalkbrenner || Sky | |09||Paul & Fritz Kalkbrenner || Sky and Sand | ||
|- | |- | ||
|10||Asaf Avidan || One Day | |10||Asaf Avidan || One Day | ||
Regel 1.620: | Regel 1.632: | ||
|06||David Bowie || Let's Dance | |06||David Bowie || Let's Dance | ||
|- | |- | ||
|07||
Whitney Houston || I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)( | |07||
Whitney Houston || I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)(acapella)
| ||
|- | |- | ||
|08||Cyndi Lauper || Girls, Just Want To Have Fun | |08||Cyndi Lauper || Girls, Just Want To Have Fun | ||
Regel 1.828: | Regel 1.840: | ||
|10||Georgio || Bedrock | |10||Georgio || Bedrock | ||
|- | |- | ||
|11||Redhead Kingpin & The F.B.I. || Do The Right Thing ( | |11||Redhead Kingpin & The F.B.I. || Do The Right Thing (acapella) | ||
|} | |} | ||
Regel 1.919: | Regel 1.931: | ||
|03||Colonel Abrams || Trapped | |03||Colonel Abrams || Trapped | ||
|- | |- | ||
|04||Destiny's Child || Bills Bills Bills ( | |04||Destiny's Child || Bills Bills Bills (acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Alexander O'Neal || Criticise (Remix) | |05||Alexander O'Neal || Criticise (Remix) | ||
Regel 1.927: | Regel 1.939: | ||
|07||Oliver Cheatman || Get Down Saturday Night (Remix) | |07||Oliver Cheatman || Get Down Saturday Night (Remix) | ||
|- | |- | ||
|08||Snap! || The Power ( | |08||Snap! || The Power (acapella) | ||
|- | |- | ||
|09||Tony! Toni! Toné! || Feels Good | |09||Tony! Toni! Toné! || Feels Good | ||
Regel 1.956: | Regel 1.968: | ||
|03||Colonel Abrams || Trapped | |03||Colonel Abrams || Trapped | ||
|- | |- | ||
|04||Destiny's Child || Bills | |04||Destiny's Child || Bills Bills Bills (acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Alexander O'Neal || Criticise (Remix) | |05||Alexander O'Neal || Criticise (Remix) | ||
Regel 1.964: | Regel 1.976: | ||
|07||Oliver Cheatman || Get Down Saturday Night (Remix) | |07||Oliver Cheatman || Get Down Saturday Night (Remix) | ||
|- | |- | ||
|08||Snap! || The Power ( | |08||Snap! || The Power (acapella) | ||
|- | |- | ||
|09||Tony! Toni! Toné! || Feels Good | |09||Tony! Toni! Toné! || Feels Good |