Bewerken van Gebruiker:Vincent/Kladblok/Slotbezetting
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
==september== | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
!||width="7%"|05:00||width="7%"|06:30||width="7%"|07:00||width="7%"|08:00||width="7%"|09:00||width="7%"|10:00||width="7%"|11:00||width="7%"|12:00||width="7%"|13:00||width="7%"|14:00||width="7%"|15:00||width="7%"|16:00||width="7%"|17:00||width="7%"|18:00 | |||
|- | |||
| '''01'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|-|||| | |||
|- | |||
| '''02'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|- | |||
| '''03'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|- | |||
| '''04'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''05'''||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Luc Dardin||colspan="3" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''06'''||Nonstop||Nonstop||Dick Verheul||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach|| style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''07'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''08'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''09'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''10'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''11'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||style="background-color: #84FF0A" colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''12'''||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Luc Dardin||colspan="3" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''13'''||Nonstop||Nonstop||Peter de Groot||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="3" |Luc Dardin | |||
|- | |||
| '''14'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||style="background-color: #84FF0A" colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''15'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''16'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''17'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Colin Peters ||Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''18'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Colin Peters ||Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''19'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Jan Veldkamp||style="background-color: #32FFFF" colspan="3"|Colin Peters, Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''20'''||Nonstop||Nonstop|| Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Vader Abraham||colspan="2" |Colin Peters||colspan="2" |Jan Veldkamp||colspan="2" |Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''21'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''22'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''23'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''24'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''25'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''26'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Colin Peters||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Jan Veldkamp||style="background-color: #32FFFF" colspan="3"|Colin Peters, Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''27'''||Nonstop||Nonstop||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach|| style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Vader Abraham||colspan="2" |Colin Peters||colspan="2" |Jan Veldkamp||colspan="2" |Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''28'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''29'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''30'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
!||05:00||06:30||07:00||08:00||09:00||10:00||11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
| style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #FF5500"|Start om 06:00||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Colin Peters, 16:30-1800 Jan Veldkamp | |||
|} | |||
==oktober== | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
!||width="7%"|05:00||width="7%"|06:30||width="7%"|07:00||width="7%"|08:00||width="7%"|09:00||width="7%"|10:00||width="7%"|11:00||width="7%"|12:00||width="7%"|13:00||width="7%"|14:00||width="7%"|15:00||width="7%"|16:00||width="7%"|17:00||width="7%"|18:00 | |||
|- | |||
| '''01'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Wim de Valk||colspan="3"|Colin Peters||colspan="2"|Jan Veldkamp||colspan="2"|Wim de Valk||colspan="3"|Jan Veldkamp | |||
|- | |||
| '''02'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Wim de Valk||colspan="3"|Colin Peters||colspan="2"|Jan Veldkamp||colspan="2"|Wim de Valk||colspan="3"|Jan Veldkamp | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''03'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3"|Colin Peters||colspan="2"|Wim de Valk||colspan="3"|Jan Veldkamp||colspan="3" style="background-color: #32FFFF"|Colin Peters, Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''04'''||colspan="4"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2"|Jan Veldkamp||colspan="2"|Colin Peters||colspan="2"|Jan Veldkamp||colspan="2"|Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''05'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Colin Peter||colspan="3"|Wim de Valk||colspan="4"|Nonstop||colspan="3"|Jan Veldkamp | |||
|- | |||
| '''06'''||colspan="2"|Nonstop||colspan="2"|Colin Peters||Wim de Valk||colspan="9"|Nonstop | |||
|- | |||
| '''07'''||colspan="2"|Draagolf||colspan="12"|Nonstop | |||
|- | |||
| '''08'''||colspan="2"|Draagolf||colspan="12"|Nonstop | |||
|- | |||
| '''09'''||colspan="2"|Draagolf||colspan="12"|Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''10'''||colspan="2"|Draagolf||colspan="12"|Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''11'''||colspan="3"|Draagolf||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="9"|Nonstop | |||
|- | |||
| '''12'''||colspan="2"|Draagolf||colspan="12"|Nonstop | |||
|- | |||
| '''13'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''14'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''15'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''16'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||Sebastiaan Black||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="3"|Geen uitzending | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''17'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Eddy Ouwens||colspan="3"|Luc Dardin||colspan="3"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''18'''||Nonstop||colspan="2"|Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Vader Abraham||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''19'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3"|Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''20'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''21'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''22'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''23'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''24'''||Nonstop||colspan="3"|Geen uitzending||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Eddy Ouwens||colspan="3"|Luc Dardin||colspan="3"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''25'''||colspan="2"|Draagolf||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2"|Geen uitzending||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''26'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''27'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''28'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''29'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''30'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''31'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Eddy Ouwens||colspan="3"|Luc Dardin||colspan="3"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
!||05:00||06:30||07:00||08:00||09:00||10:00||11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
| style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Colin Peters, 16:30-1800 Jan Veldkamp | |||
|} | |||
==november== | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
!||width="7%"|05:00||width="7%"|06:30||width="7%"|07:00||width="7%"|08:00||width="7%"|09:00||width="7%"|10:00||width="7%"|11:00||width="7%"|12:00||width="7%"|13:00||width="7%"|14:00||width="7%"|15:00||width="7%"|16:00||width="7%"|17:00||width="7%"|18:00 | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''01'''||colspan="3"|Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Vader Abraham||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''02'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||?||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''03'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||colspan="2"|Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''04'''||colspan="3"|Geen uitzending||Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||colspan="2"|Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''05'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||colspan="2"|Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- | |||
| '''06'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||colspan="2"|Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''07'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Eddy Ouwens||colspan="3"|Luc Dardin||colspan="3"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''08'''||colspan="2"|Draaggolf||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||Vader Abraham||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="3"|Sebastiaan Black||colspan="2"|Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''09'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||colspan="5"|Dick Verheul||Nonstop | |||
|- | |||
| '''10'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Dick Verheul||colspan="2"|Sebastiaan Black||colspan="8"|Geen uitzending | |||
|- | |||
| '''11'''||Draaggolf||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3"|Nonstop||Erwin van der Bliek||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Nonstop | |||
|- | |||
| '''12'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Nonstop | |||
|- | |||
| '''13'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Nonstop | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''14'''||colspan="14"|Geen uitzending in verband met frequentiewissel (van 963 kHz naar 819 kHz) | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''15'''||colspan="14"|Geen uitzending in verband met frequentiewissel (van 963 kHz naar 819 kHz) | |||
|- | |||
| '''16'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''17'''||Draaggolf||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''18'''||Test||Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''19'''||Test||Nonstop||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''20'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2"|Erwin van der Bliek||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Wim de Valk | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''21'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3"|Erwin van der Bliek||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Eddy Ouwens||colspan="3"|Erwin van der Bliek||colspan="3" style="background-color: #32FFFF"|Wim de Valk, Erwin van der Bliek||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''22'''||colspan="3"|Erwin van der Bliek||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Vader Abraham||colspan="2"|Wim van Egmond||colspan="2"|Erwin van der Bliek||colspan="2"|Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''23'''||Wim van Egmond||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||colspan="2"|Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''24'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||colspan="2"|Wim van Egmond||style="background-color: #ffdb58"|Ted Bouwens||Mark de Mast||Tony Berk||colspan="2" style="background-color: #ffdb58"|Ad Roberts||colspan="2"|Erwin van der Bliek||Wim de Valk | |||
|- | |||
!||05:00||06:30||07:00||08:00||09:00||10:00||11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
| style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #FF5500"|Start tussen 05:00 en 06:00||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Wim de Valk, 16:30-1800 Erwin van der Bliek | |||
|} | |||
==Basis== | ==Basis== | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" |