Bewerken van Gebruiker:Vincent/Kladblok/Aan boord
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 28: | Regel 28: | ||
| [[Johan Visser]] || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || || || | | [[Johan Visser]] || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Maarten de Jong]] || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | | [[Maarten de Jong]] || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Nico Stevens]] || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | [[Nico Stevens]] || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| [[Rob Harthold]] || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| [[Ron West]] || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || | | [[Ron West]] || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || || || || colspan="1" style="background-color: #ffd900;" | || || || || || || || || || || || |