Bewerken van Gebruiker:Harmen/Test2
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |||
! Presentator || 70 || 72 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 00 || 01 || 02 || 03 || 04 || 05 || 06 || 07 || 08 || 09 || 10 || 11 || 13 | |||
|- | |||
| [[Joost den Draaijer]] || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Eddie Becker]] || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Lex Lammen]] || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Herman Stok]] || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Felix Meurders]] || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Vincent van Engelen]] || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Ferry Maat]] || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Tom Blom]] || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Lex Harding]] || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Jan van Veen]] || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Klaas Samplonius]] || || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Fred Racké]] || || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Koos Postema]] || || || || || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || style="background-color: #ffd900; color: #ffd900;" | x || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|} | |||