Bewerken van Apollo XXI - Het maanmysterie
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Apollo XXI | | naam = Apollo XXI | ||
| afbeelding = [[ | | afbeelding = [[File:TROS Logo.svg|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = Matt Meldon-cyclus | | serie = Matt Meldon-cyclus | ||
| genre = sciencefiction | | genre = sciencefiction | ||
| omroep = TROS | | omroep = TROS | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilversum 1}} | ||
| auteur = Paul van Herck | | auteur = Paul van Herck | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Agent 1 | | Agent 1 | ||
| | | Jos van Turenhout | ||
| 6, 7 | | 6, 7 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Agent 2 | | Agent 2 | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 16 | | 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Armstrong | | Armstrong | ||
| | | Rob Geraerds | ||
| 4, 5, 6, 9, 10 | | 4, 5, 6, 9, 10 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Barkeeper | | Barkeeper | ||
| | | Tonny Foletta | ||
| 6 | | 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Barnes | | Barnes | ||
| | | Hans Karsenbarg | ||
| 1-4 | | 1-4 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Basis | | Basis | ||
| | | Johan te Slaa | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Bill | | Bill | ||
| | | Frans Vasen | ||
| 13-18 | | 13-18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Bradford | | Bradford | ||
| | | Jan Borkus | ||
| 4, 6, 9, 10, 12-16, 18 | | 4, 6, 9, 10, 12-16, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Chauffeur | | Chauffeur | ||
| | | Jos van Turenhout | ||
| 14 | | 14 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Collins | | Collins | ||
| | | Jos van Turenhout | ||
| 1 | | 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 77: | Regel 77: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Donetski | | Donetski | ||
| | | Hans Karsenbarg | ||
| 7, 8, 15 | | 7, 8, 15 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Emily Bradford | | Emily Bradford | ||
| | | Irene Poorter | ||
| 2, 18 | | 2, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Evy | | Evy | ||
| | | Gerrie Mantel | ||
| 10, 11 | | 10, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 93: | Regel 93: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Generaal Stevens | | Generaal Stevens | ||
| | | Paul van der Lek | ||
| 1-18 | | 1-18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gorotsjow | | Gorotsjow | ||
| | | Jan Vekoren | ||
| 12-15, 18 | | 12-15, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Helen Meldon | | Helen Meldon | ||
| | | Corry van der Linden | ||
| 2, 4, 6, 18 | | 2, 4, 6, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 109: | Regel 109: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Houston | | Houston | ||
| | | Frans Somers | ||
| 6 | | 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Inspecteur | | Inspecteur | ||
| | | Willy Ruys | ||
| 6-8, 15, 16 | | 6-8, 15, 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 121: | Regel 121: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| John | | John | ||
| | | Frans Kokshoorn | ||
| 4-8 | | 4-8 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kelner | | Kelner | ||
| | | Jos van Turenhout | ||
| 12, 18 | | 12, 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Korolev | | Korolev | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 12 | | 12 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Matt Meldon | | Matt Meldon | ||
| | | Bert Dijkstra | ||
| 1-18 | | 1-18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Officier | | Officier | ||
| | | Huib Orizand | ||
| 6 | | 6 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Omroeper | | Omroeper | ||
| | | Hans van Zijl | ||
| 2 | | 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| President | | President | ||
| | | Johan te Slaa | ||
| 18 | | 18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Professor Von Kleine | | Professor Von Kleine | ||
| | | Kommer Kleijn | ||
| 8, 10, 11 | | 8, 10, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio reporter | | Radio reporter | ||
| | | Tom Blom | ||
| 1-4, 8, 11-14, 16 | | 1-4, 8, 11-14, 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sam | | Sam | ||
| | | Frans Somers | ||
| 1-4, 8, 9, 11, 13, 14, 16 | | 1-4, 8, 9, 11, 13, 14, 16 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 165: | Regel 165: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stem 1 | | Stem 1 | ||
| | | Paul Deen | ||
| 9, 11 | | 9, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stem 2 | | Stem 2 | ||
| | | Huib Orizand | ||
| 9 | | 9 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stem 3 | | Stem 3 | ||
| | | Maarten Kapteyn | ||
| 9, 11 | | 9, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stem 4 | | Stem 4 | ||
| | | Frans Vasen | ||
| 9, 11 | | 9, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stem board | | Stem board | ||
| | | Frans Vasen | ||
| 10 | | 10 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Steve Meldon | | Steve Meldon | ||
| | | Tom van Beek | ||
| 9, 13, 15-18 | | 9, 13, 15-18 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 193: | Regel 193: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Technicus 2 | | Technicus 2 | ||
| | | Donald de Marcas | ||
| 9, 10 | | 9, 10 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Telefoniste | | Telefoniste | ||
| | | Paula Majoor | ||
| 10, 11 | | 10, 11 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Thomas O'Paine | | Thomas O'Paine | ||
| | | Huib Orizand | ||
| 10-14 | | 10-14 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 211: | Regel 211: | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
* | *1973-1974 - Zender en tijdstip nog uitzoeken. | ||
* | *1974 - Zender en tijdstip nog uitzoeken. | ||
*1981 - Zender en tijdstip nog uitzoeken. | |||
*1984-1985 - Hilversum 2 van 22:35 tot 23:00 uur. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Aflevering | ! Aflevering | ||
! | ! 1973-1974 | ||
! | ! 1974 | ||
! 1981 | |||
! 1984-1985 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 1 | ||
| | | 26 december 1973 | ||
| | | 3 augustus 1974 | ||
| 30 maart 1981 | |||
| 9 oktober 1984 <ref name="deel1-1984-1985">{{citation|date = 6 oktober 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 16 oktober 1984 <ref name="deel2-1984-1985">{{citation|date = 13 oktober 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 23 oktober 1984 <ref name="deel3-1984-1985">{{citation|date = 20 oktober 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 4 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 30 oktober 1984 <ref name="deel4-1984-1985">{{citation|date = 27 oktober 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 5 | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| 6 november 1984 <ref name="deel5-1984-1985">{{citation|date = 3 november 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 6 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 13 november 1984 <ref name="deel6-1984-1985">{{citation|date = 10 november 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 7 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 20 november 1984 <ref name="deel7-1984-1985">{{citation|date = 17 november 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 8 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 27 november 1984 <ref name="deel8-1984-1985">{{citation|date = 24 november 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 9 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 4 december 1984 <ref name="deel9-1984-1985">{{citation|date = 1 december 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 10 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 11 december 1984 <ref name="deel10-1984-1985">{{citation|date = 8 december 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 11 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 18 december 1984 <ref name="deel11-1984-1985">{{citation|date = 15 december 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 12 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 1 januari 1985 <ref name="deel12-1984-1985">{{citation|date = 29 december 1984 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 13 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 8 januari 1985 <ref name="deel13-1984-1985">{{citation|date = 5 januari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 14 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 15 januari 1985 <ref name="deel14-1984-1985">{{citation|date = 12 januari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 15 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 22 januari 1985 <ref name="deel15-1984-1985">{{citation|date = 19 januari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 16 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 29 januari 1985 <ref name="deel16-1984-1985">{{citation|date = 26 januari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 17 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 5 februari 1985 <ref name="deel17-1984-1985">{{citation|date = 2 februari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 18 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 12 februari 1985 <ref name="deel18-1984-1985">{{citation|date = 9 februari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 19 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 19 februari 1985 <ref name="deel19-1984-1985">{{citation|date = 15 februari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 20 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| 26 februari 1985 <ref name="deel20-1984-1985">{{citation|date = 22 februari 1985 | title = Veronica Gids|publisher=VOO}}</ref> | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:TROS]] | [[Categorie:TROS]] |