Bewerken van And the Beat Goes On
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
In 1983 starte de [[KRO]] op [[Hilversum 3]] met het programma [[Don't Stop]]. De platen voor dit programma werden gemixed door [[Rogier Rumke]]. Al snel veranderde de naam van het programma in '''And the Beat Goes On'''. Tot en met 1985 werd dit programma van een uur uitgezonden, eerst op de woensdag van 13:00 tot 14:00 uur, later op de zondag van 12:00 tot 13:00 uur. | |||
In 1983 | |||
De doelgroep van het programma bestond uit het jonge discopubliek. De mixen werden verzorgd door drie DJ's die afwisselend de mixen samenstelde en mixte: [[Leo Cotino]], [[Peter Duykersloot]] en [[Ton Poppes]]. In totaal zijn er 82 afleveringen uitgezonden. | |||
==Overzicht van alle programma's met de samenstellers== | |||
== | ===1984=== | ||
== | {| class="wikitable sortable" | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
!width="120pt"|Datum | |||
!Samensteller | |||
!Inhoud | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 maart 1984 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 maart 1984 || ? || 01 World Premier - Share the Night<br/>02 The Manhattan Transfer - Spice of Live<br/>03 Tom Browne - Cruisin'<br/>04 Patti Austin - Starstruck<br/>05 Armenta - I Wanna We With You<br/>06 Instant Funk - (Just Because) You'll Be Mine<br/>07 ?<br/>08 Peter Brown - They Only Come Out at Night<br/>09 Michael McDonald and James Ingram - Yah Mo B There<br/>10 My Mine - Hypnotic Tango<br/>11 Zena Dejonay - I've Got to Find a Way<br/> | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 maart 1984 || Peter Duykersloot || 01 Mezzoforte - Midnight Sun <br/> 02 Mel Brooks - To Be or Not to Be (The Hitler Rap) <br/> 03 Monzie D and Too Quick - Intelligence <br/> 04 Art of Noise - Beatbox <br/> 05 Matthew Wilder - Break My Stride <br/> 06 McFadden & Whitehead - Ain't No Stoppin' Us Now <br/> 07 Break Machine - Street Dance <br/> 08 Double Vision - Clock on the Wall <br/> 09 Michael McDonald and James Ingram - Yah Mo B There <br/> 10 MC Fosty & Lovin' C - Radio Activity Rapp <br/> 11 George Kranz - Din Daa Daa (Trommeltanz) <br/> 12 Michael Jackson - PYT <br/> 13 Vicky Sue Robinson - Everlasting Love <br/> 14 ? <br/> 15 Malcolm McLaren - Hey DJ | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 maart 1984 || ? || ? | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 april 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 april 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 april 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 april 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 mei 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 mei 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 mei 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 mei 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 mei 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 juni 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 juni 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 juni 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 juni 1984 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 juli 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 juli 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 juli 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 juli 1984 || Peter Duykersloot || 01 ?<br/>02 Gary Low - La Colegiala<br/>03 Lovebug Starski - You Gotta Believe<br/>04 Frankie Goes to Hollywood - War!<br/>05 Windjammer - Tossing & Turning<br/>06 Scritti Politti - Wood Beez<br/>07 Jellybean - The Mexican (dance mix)<br/>08 My Mine - Hypnotic Tango<br/>09 ?<br/>10 Sade - Smooth Operator<br/>11 Patti Austin - Rhythm of the Street<br/>12 Sheila E. - Glamorous Life<br/>13 Bronski Beat - Small Town Boy<br/>14 Frankie goes to Hollywood - Two tribes<br/>15 Bronski Beat - Small Town Boy (other version)<br/> | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 augustus 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 augustus 1984 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 augustus 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 augustus 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 augustus 1984 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 september 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 september 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 september 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 september 1984 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 oktober 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 oktober 1984 || Peter Duykersloot || 01 Dolus - The Night's Allright (Club Mix)<br/>02 Thelma Houston - You Used To Hold Me So Tight<br/>03 Mr. Groove - One Way<br/>04 Windjammer - Tossing & Turning<br/>05 Hall & Oates - Out of Touch<br/>06 Jellybean - Sidewalk Talk<br/>07 ?<br/>08 Paul Hardcastle - Rainforest<br/>09 Roy Ayers - In the Dark<br/>10 The Limit - Say Yeah<br/>11 Prince & The Revolution - Erotic City<br/>12 Junie Morrisson - Tease Me<br/>13 Sheryl Lee Ralph - In the Evening<br/>14 Diana Ross - Swept Away<br/> | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 oktober 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 oktober 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 oktober 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 november 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 november 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 november 1984 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 november 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 december 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 december 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 december 1984 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 december 1984 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 december 1984 || Ton Poppes || | |||
|} | |||
== | ===1985=== | ||
=== | {| class="wikitable sortable" | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
!width="120pt"|Datum | |||
!Samensteller | |||
!Inhoud | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 januari 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 januari 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 januari 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 januari 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 februari 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 februari 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 februari 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 februari 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 maart 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 maart 1985 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 maart 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 maart 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 maart 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 april 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 april 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 april 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 april 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 mei 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 mei 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 mei 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 juni 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 juni 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 juni 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 juni 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 juni 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 juli 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 juli 1985 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 juli 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 juli 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 augustus 1985 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 augustus 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 augustus 1985 || ? || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 augustus 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 september 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 september 1985 || Peter Duykersloot || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 september 1985 || Leo Cotino || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 september 1985 || Ton Poppes || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 september 1985 || Leo Cotino<br/>Ton Poppes<br/>Peter Duykersloot || | |||
|} | |||
[[Categorie:KRO]] | [[Categorie:KRO]] | ||