Lijst van Poster uitzendingen in 1999: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Vincent (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Vincent (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 8: Regel 8:
! Subtitel
! Subtitel
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 6 februari<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 febnruari 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 4 november 2025</ref>
| 6 februari<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 februari 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 4 november 2025</ref>
| Engelse Top 100
| Engelse Top 100
| Deel 1
| Deel 1
Regel 39: Regel 39:
| Blondie
| Blondie
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
| 6 november<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 november 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 5 november 2025</ref>
| The Alan Parsons Project
| Deel 1
|- style="vertical-align: top"
| 13 november
| The Alan Parsons Project
| Deel 2
|- style="vertical-align: top"
| 20 november
| The Alan Parsons Project
| Deel 3
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref>
| 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref>

Versie van 5 nov 2025 14:20

Overzicht van de Poster uitzendingen in 1999.

Van de onbrekende data is niets bekend.

Datum Titel Subtitel
6 februari[1] Engelse Top 100 Deel 1
13 februari[1] Engelse Top 100 Deel 2
13 maart R.E.M.
8 mei Wings Band on the Run
3 juli The Eagles Hotel California
10 juli Elvis Costello Deel 1
17 juli Elvis Costello Deel 2
11 september Blondie
6 november[1] The Alan Parsons Project Deel 1
13 november The Alan Parsons Project Deel 2
20 november The Alan Parsons Project Deel 3
18 december[2] Joe Cocker

Referenties

  1. a b c Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 6 februari 1999 , opname geraadpleegd op 4 november 2025 Citefout: Ongeldig label <ref>; de naam "P19990206-22-" wordt meerdere keren met andere inhoud gedefinieerd.
  2. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 18 december 1999 , opname geraadpleegd op 22 oktober 2025