Lijst van Poster uitzendingen in 1999: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
! Subtitel | ! Subtitel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 februari<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 | | 6 februari<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 februari 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 4 november 2025</ref> | ||
| Engelse Top 100 | | Engelse Top 100 | ||
| Deel 1 | | Deel 1 | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
| Blondie | | Blondie | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 november<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 november 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 5 november 2025</ref> | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 november | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 november | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 3 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref> | | 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref> | ||
Versie van 5 nov 2025 14:20
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1999.
Van de onbrekende data is niets bekend.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 6 februari[1] | Engelse Top 100 | Deel 1 |
| 13 februari[1] | Engelse Top 100 | Deel 2 |
| 13 maart | R.E.M. | |
| 8 mei | Wings | Band on the Run |
| 3 juli | The Eagles | Hotel California |
| 10 juli | Elvis Costello | Deel 1 |
| 17 juli | Elvis Costello | Deel 2 |
| 11 september | Blondie | |
| 6 november[1] | The Alan Parsons Project | Deel 1 |
| 13 november | The Alan Parsons Project | Deel 2 |
| 20 november | The Alan Parsons Project | Deel 3 |
| 18 december[2] | Joe Cocker |
Referenties
- ↑ a b c Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 6 februari 1999, opname geraadpleegd op 4 november 2025 Citefout: Ongeldig label
<ref>; de naam "P19990206-22-" wordt meerdere keren met andere inhoud gedefinieerd. - ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 18 december 1999, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025