Polderpopparade van 15 januari 1981: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Polderpopparade van 15 januari 1981, uitgezonden door de TROS op Hilversum 3.<ref name="Hitkrant">{{citation|date = 15 januari 1981 | title = Hitkrant|publisher=Hitkrant}}</ref> {| class="wikitable" ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |- | 1 || Sakia & Serge || ''Mama He's a Soldier Now'' |- | 2 || De Aal || ''Un barg die hè un krul in de steert'' |- | 3 || Fruitcake || ''My Feet Won't Move'' |- | 4 || Doris D. & the Pins || ''Shine U…' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || | | 1 || Saskia & Serge || ''Mama He's a Soldier Now'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || De Aal || ''Un barg die hè un krul in de steert'' | | 2 || De Aal || ''Un barg die hè un krul in de steert'' | ||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
| 9 || André Hazes || ''Het is koud zonder jou'' | | 9 || André Hazes || ''Het is koud zonder jou'' | ||
|- | |||
| 10 || André van Duin || ''Er staat een paard in de gang'' | |||
|- | |- | ||
| 10 || André van Duin || ''Flip Fluitketel'' | | 10 || André van Duin || ''Flip Fluitketel'' | ||
Huidige versie van 3 aug 2025 12:43
De Polderpopparade van 15 januari 1981, uitgezonden door de TROS op Hilversum 3.[1]
| Nr. | Artiest | Titel |
|---|---|---|
| 1 | Saskia & Serge | Mama He's a Soldier Now |
| 2 | De Aal | Un barg die hè un krul in de steert |
| 3 | Fruitcake | My Feet Won't Move |
| 4 | Doris D. & the Pins | Shine Up |
| 5 | Spargo | Sometimes |
| 6 | De Electronica's | De vogeltjesdans |
| 7 | Bonnie St. Claire | De roos |
| 8 | Vader Abraham & Donna Lynton | Vrede |
| 9 | André Hazes | Het is koud zonder jou |
| 10 | André van Duin | Er staat een paard in de gang |
| 10 | André van Duin | Flip Fluitketel |
Referenties[bewerken]
- ↑ Hitkrant, Hitkrant, 15 januari 1981