The Dawn of The Ross Weekend (Radio Caroline): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''The Dawn of The Ross Weekend'' was een radio evenement van Radio Caroline. De uitzending kwam live op 7 en 8 september 2024 live van de MV Ross Revenge in Blackwater River (UK). De presentatie werd verzorgd door deejays uit de jaren 80: Carl Kingston, Chris Pearson, Dave Richards, John Dwyer, John Ford, Kevin Turner, Paul McKenna, Peter Philips, Susan Charles en Tommy Rivers. ==Uitzendschema== ===7 september...') |
|||
Regel 112: | Regel 112: | ||
|- | |- | ||
| Robert Plant || ''Big Log'' | | Robert Plant || ''Big Log'' | ||
|} | |||
===08:00-09:00<ref name="uitzending20240907-08">{{citation|title=Kevin Turner|date=9 september 2024|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 15 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| David Bowie || ''Let's Dance'' | |||
|- | |||
| Feargal Sharkey || ''A Good Heart'' | |||
|- | |||
| George Harrison || ''Give Me Love (Give Me Peace on Earth)'' | |||
|- | |||
| Survivor || ''Eye of the Tiger'' | |||
|- | |||
| New Order || ''Blue Monday'' | |||
|- | |||
| Don Henley || ''Johnny Can't Read'' | |||
|- | |||
| Eagles || ''Tequila Sunrise'' | |||
|- | |||
| Godley & Creme || ''Wedding Bells'' | |||
|- | |||
| Midge Ure || ''If I Was'' | |||
|- | |||
| Peter Cetera || ''Glory of Love'' | |||
|- | |||
| Pink Floyd || ''Another Brick In The Wall, Pt. 2'' | |||
|- | |||
| The Specials || ''Ghost Town - Extended Version'' | |||
|- | |||
| Siouxsie and the Banshees || ''Dear Prudence'' | |||
|- | |||
| Thompson Twins || ''Hold Me Now'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 15 sep 2024 09:42
'The Dawn of The Ross Weekend was een radio evenement van Radio Caroline. De uitzending kwam live op 7 en 8 september 2024 live van de MV Ross Revenge in Blackwater River (UK). De presentatie werd verzorgd door deejays uit de jaren 80: Carl Kingston, Chris Pearson, Dave Richards, John Dwyer, John Ford, Kevin Turner, Paul McKenna, Peter Philips, Susan Charles en Tommy Rivers.
Uitzendschema
7 september 2024
Tijd | Presentatie |
---|---|
06:00-09:00 | Kevin Turner |
09:00-12:00 | Carl Kingston |
12:00-14:00 | Paul McKenna |
14:00-16:00 | Dave Richards |
16:00-18:00 | Stuart Vincent |
18:00-21:00 | Peter Philips |
21:00-22:00 | Overdrive |
8 september 2024
Tijd | Presentatie |
---|---|
06:00-09:00 | John Dwyer |
09:00-12:00 | Tommy Rivers |
12:00-14:00 | Chris Pearson |
14:00-16:00 | John Ford |
16:00-18:00 | Susan Charles |
18:00-20:00 | 80's Everyone |
Tracklist 7 september 2024
06:00-07:00[1]
Artiest | Titel |
---|---|
The Fortunes | Caroline |
John Lennon | Imagine |
Pretenders | Back on the Chain Gang |
The Kinks | Come Dancing |
Heaven 17 | Come Live With Me |
The Style Council | Long Hot Summer |
Eurythmics | Who's That Girl |
Level 42 | The Sun Goes Down (Living It Up) |
Elton John | I'm Still Standing |
Depeche Mode | Everything Counts |
Fox | The Love Ship |
Duran Duran | Rio |
Daryl Hall & John Oates | Maneater |
Blondie | Call Me |
Queen | Crazy Little Thing Called Love |
07:00-08:00[2]
Artiest | Titel |
---|---|
Rod Stewart | What Am I Gonna Do (I'm so in Love with You) |
The Moody Blues | Blue World |
Pet Shop Boys | West End Girls |
Seals and Crofts | Summer Breeze |
Spandau Ballet | 'Communication |
The Police | De Do Do Do, De Da Da Da |
The Rolling Stones | Harlem Shuffle |
Paul Young | Come Back and Stay |
Electric Light Orchestra | All Over the World |
Orleans | Still the One |
Asia | Don't Cry |
The Human League | Don't You Want Me |
The Jam | Beat Surrender |
Robert Plant | Big Log |
08:00-09:00[3]
Artiest | Titel |
---|---|
David Bowie | Let's Dance |
Feargal Sharkey | A Good Heart |
George Harrison | Give Me Love (Give Me Peace on Earth) |
Survivor | Eye of the Tiger |
New Order | Blue Monday |
Don Henley | Johnny Can't Read |
Eagles | Tequila Sunrise |
Godley & Creme | Wedding Bells |
Midge Ure | If I Was |
Peter Cetera | Glory of Love |
Pink Floyd | Another Brick In The Wall, Pt. 2 |
The Specials | Ghost Town - Extended Version |
Siouxsie and the Banshees | Dear Prudence |
Thompson Twins | Hold Me Now |