Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 6 augustus 1967: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 augustus 1967 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembur...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || The Beatles || ''All You Need Is Love'' | | 1 || The Beatles || ''All You Need Is Love'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || Scott McKenzie || ''San Francisco'' | | 2 || Scott McKenzie || ''San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair)'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || Vikki Carr || ''It Must Be Him'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || Dave Davis || ''Death of a Clown'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Tom Jones || ''I’ll Never Fall In Love Again'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || The Monkees || ''Alternate Titles'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || The Turtles || ''She’d Rather Be With Me'' | | 7 || The Turtles || ''She’d Rather Be With Me'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || The Johnnie Mann Singers || ''Up, Up and Away'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || Pink Floyd || ''See Emily'' | | 9 || Pink Floyd || ''See Emily'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || | | 10 || Stevie Wonder || ''I Was Made to Love Her'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || Engelbert Humperdinck || ''There Goes My Everything'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || | | 12 || Lulu || ''Let’s Pretend'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || Anita Harris || ''Just Loving You'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 14 || Procol Harum || ''A Whiter Shade Of Pale'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || Nancy Sinatra || ''You Only Live Twice'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Nancy Sinatra || ''Jackson'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Aretha Franklin || ''Respect'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Otis Redding & Carla Thomas || ''Tramp'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Desmond Dekker || ''007'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 19 || Gladys Knight & The Pips || ''Take Me in Your Arms and Love Me'' | ||
|- | |||
| 20 || The Mamas & the Papas || ''Creeque Alley'' | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 18 okt 2023 om 18:45
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 augustus 1967 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | The Beatles | All You Need Is Love |
2 | Scott McKenzie | San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair) |
3 | Vikki Carr | It Must Be Him |
4 | Dave Davis | Death of a Clown |
4 | Tom Jones | I’ll Never Fall In Love Again |
6 | The Monkees | Alternate Titles |
7 | The Turtles | She’d Rather Be With Me |
8 | The Johnnie Mann Singers | Up, Up and Away |
9 | Pink Floyd | See Emily |
10 | Stevie Wonder | I Was Made to Love Her |
11 | Engelbert Humperdinck | There Goes My Everything |
12 | Lulu | Let’s Pretend |
13 | Anita Harris | Just Loving You |
14 | Procol Harum | A Whiter Shade Of Pale |
15 | Nancy Sinatra | You Only Live Twice |
15 | Nancy Sinatra | Jackson |
16 | Aretha Franklin | Respect |
17 | Otis Redding & Carla Thomas | Tramp |
18 | Desmond Dekker | 007 |
19 | Gladys Knight & The Pips | Take Me in Your Arms and Love Me |
20 | The Mamas & the Papas | Creeque Alley |