Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 13 maart 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1. Leo Sayer - When I Need You 2. Julie Covington - Do...') |
(opmaak) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 13 maart 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Leo Sayer || ''When I Need You'' | |||
|- | |||
| 2 || Julie Covington || ''Don't Cry For Me Argentina'' | |||
|- | |||
| 3 || Smokie || ''Living Next Door To Alice'' | |||
|- | |||
| 4 || David Soul || ''Don't Give Upon Us'' | |||
|- | |||
| 5 || Van McCoy || ''Soul Cha Cha'' | |||
|- | |||
| 6 || ABBA || ''Knowing Me Knowing You'' | |||
|- | |||
| 7 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man'' | |||
|- | |||
| 8 || BZN || ''Don't Say Goodbye'' | |||
|- | |||
| 9 || Elvis Presly || ''Moody Blue'' | |||
|- | |||
| 10 || Hot Blood || ''Soul Dracula'' | |||
|- | |||
| 11 || Boney M || ''Sunny'' | |||
|- | |||
| 12 || David Parton || ''Isn't She Lovely'' | |||
|- | |||
| 13 || Alan Stewart || ''Year Of The Cat'' | |||
|- | |||
| 14 || Queen || ''Somebody To Love'' | |||
|- | |||
| 15 || Rose Royce || ''Car Wash'' | |||
|- | |||
| 16 || Trinity || ''Drop Drop Drop'' | |||
|- | |||
| 17 || Stevie Wonder || ''I Wish'' | |||
|- | |||
| 18 || Ricky King || ''Verde'' | |||
|- | |||
| 19 || Fleetwood Mac || ''Go Your Own Way'' | |||
|- | |||
| 20 || David Dundas || ''Jeans On'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 7 aug 2023 om 21:37
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Leo Sayer | When I Need You |
2 | Julie Covington | Don't Cry For Me Argentina |
3 | Smokie | Living Next Door To Alice |
4 | David Soul | Don't Give Upon Us |
5 | Van McCoy | Soul Cha Cha |
6 | ABBA | Knowing Me Knowing You |
7 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
8 | BZN | Don't Say Goodbye |
9 | Elvis Presly | Moody Blue |
10 | Hot Blood | Soul Dracula |
11 | Boney M | Sunny |
12 | David Parton | Isn't She Lovely |
13 | Alan Stewart | Year Of The Cat |
14 | Queen | Somebody To Love |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Trinity | Drop Drop Drop |
17 | Stevie Wonder | I Wish |
18 | Ricky King | Verde |
19 | Fleetwood Mac | Go Your Own Way |
20 | David Dundas | Jeans On |