Soulshow (TROS) draailijsten 1980: verschil tussen versies
Nieuwe pagina aangemaakt met '__NOTOC__ Soulshow (TROS) draailijsten 1980 ===3 januari 1980=== Presentatie: Ferry Maat Geen uitzendgegevens bekend ===10 januari 1980=== Presentatie: [...' |
|||
| Regel 318: | Regel 318: | ||
|05||Earth, Wind & Fire || Getaway (Fragment Live concert Ahoy Rotterdam 1979) | |05||Earth, Wind & Fire || Getaway (Fragment Live concert Ahoy Rotterdam 1979) | ||
|- | |- | ||
|06||Jingle | |06||Promo Jingle || Deniece Williams | ||
|- | |- | ||
|07||Deniece Williams || Free | |07||Deniece Williams || Free | ||
| Regel 331: | Regel 331: | ||
|- | |- | ||
|12||Interview ||Met Latoya Jackson | |12||Interview ||Met Latoya Jackson | ||
|- | |||
|13|| ? || ? | |||
|} | |} | ||
Versie van 1 mei 2020 11:32
Soulshow (TROS) draailijsten 1980
3 januari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
10 januari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
17 januari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
24 januari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
31 januari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
7 februari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
14 februari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
21 februari 1980
Presentatie: Ferry Maat
20–21 uur:
| Nr. | Artiest | Titel |
|---|---|---|
| 01 | Earth, Wind & Fire | Can’t Let Go |
| 02 | Billie Ocean | Are You Ready |
| 03 | Gap Band | I Don’t Believe You Want To Get Up And Dance (Oops Up Side Your Head) |
| 04 | Patrice Rushen | Haven’t You Heard |
| 05 | Tavares | Bad Times |
| 06 | Sister Sledge | You Fooled Around |
| 07 | Kurtis Blow | Rappin’ |
| 08 | The Whispers | And The Beat Goes On |
| 09 | Kenny Nolan | Us And Love (We Go Together) |
| 10 | The Real Thing | Saint Or Sinner |
| 11 | High Inergy | I Love Makin’ Love (To The Music) |
| 12 | Leon Haywood | Don’t Push It Don’t Force It |
| 13 | Fatback | (Are You Ready) Bus Stop |
| 14 | Billy Preston & Syreeta | With You I’m Born Again |
| 15 | Love Unlimited Orchestra Feat. The Barry White Singers | Young America |
21-22 uur:
| Nr. | Artiest | Titel |
|---|---|---|
| 01 | Jocko | Rhythm Talk |
| 02 | Norman Harris | I Wish |
| 03 | Donna Summer | On The Radio |
| 04 | Stone City Band | F.I.M.A. (Funk In Mama Afrika) |
| 05 | Joe Born & Maureen (Seedorf) | Givin’ It Up |
| 06 | First Choice | Breakaway |
| 07 | Pressure | Can You Feel It |
| 08 | Erotic Drum Band | Pop Pop Shoo Wah |
28 februari 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
6 maart 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
13 maart 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
20 maart 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
27 maart 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
3 april 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
10 april 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
17 april 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
24 april 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
1 mei 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
8 mei 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
15 mei 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
22 mei 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
29 mei 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
5 juni 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
12 juni 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
19 juni 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
26 juni 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
3 juli 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
10 juli 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
17 juli 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
24 juli 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
31 juli 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
7 augustus 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
14 augustus 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
21 augustus 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
28 augustus 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
4 september 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
11 september 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
18 september 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
25 september 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
2 oktober 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
9 oktober 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
16 oktober 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
23 oktober 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
30 oktober 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
6 november 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
13 november 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
20 november 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
27 november 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
4 december 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
11 december 1980
Presentatie: Ferry Maat
20–21 uur:
| Nr. | Artiest | Titel |
|---|---|---|
| 01 | Earth, Wind & Fire | Evil |
| 02 | Earth, Wind & Fire | And love goes on |
| 03 | Interview | Met Maurice & Verdine White |
| 04 | Earth, Wind & Fire | Shining Star |
| 05 | Earth, Wind & Fire | Getaway (Fragment Live concert Ahoy Rotterdam 1979) |
| 06 | Promo Jingle | Deniece Williams |
| 07 | Deniece Williams | Free |
| 08 | Pockets | Come go with me |
| 09 | The Emotions | Don’t ask my neighbors |
| 10 | Earth, Wind & Fire | Introduction / Got to get you into my life (Fragment Live concert Ahoy Rotterdam) |
| 11 | Earth, Wind & Fire | Sparkle |
| 12 | Interview | Met Latoya Jackson |
| 13 | ? | ? |
21-22 uur:
Geen uitzendgegevens bekend
18 december 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend
25 december 1980
Presentatie: Ferry Maat
Geen uitzendgegevens bekend