Lijst met uitzendingen van De geschiedenis van de hits: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Afl. || Datum || Presentatie || Artiest | ! Afl. || Datum || Presentatie || Artiest | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 | |||
| 6 december 1998 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 | |||
| 13 december 1998 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 | |||
| 20 december 1998 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 | |||
| 27 december 1998 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 | |||
| 3 januari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 | |||
| 10 januari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 | |||
| 17 januari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 | |||
| 24 januari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 | |||
| 31 januari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10<ref name="uitzending1990207-18-">{{citation|title=Tom Mulder - De geschiedenis van de hits|date=7 februari 1999|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 10 Gold}}, opname geraadpleegd op 31 januari 2020</ref> | | 10<ref name="uitzending1990207-18-">{{citation|title=Tom Mulder - De geschiedenis van de hits|date=7 februari 1999|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 10 Gold}}, opname geraadpleegd op 31 januari 2020</ref> |
Versie van 1 feb 2020 08:17
Overzicht van de uitzendingen van het radioprogramma De geschiedenis van de hits.
Afl. | Datum | Presentatie | Artiest |
---|---|---|---|
1 | 6 december 1998 | Tom Mulder | |
2 | 13 december 1998 | Tom Mulder | |
3 | 20 december 1998 | Tom Mulder | |
4 | 27 december 1998 | Tom Mulder | |
5 | 3 januari 1999 | Tom Mulder | |
6 | 10 januari 1999 | Tom Mulder | |
7 | 17 januari 1999 | Tom Mulder | |
8 | 24 januari 1999 | Tom Mulder | |
9 | 31 januari 1999 | Tom Mulder | |
10[1] | 7 februari 1999 | Tom Mulder | Bobby Vee - The Night Has a Thousand Eyes Bobby - Monster Mash Four Seasons - Sherry Four Seasons - Walk Like a Man Peggy March - I Will Follow Him Tommy Roe - Sheila Chris Montez - Let's Dance Dionne Warwick - Don't Take Me Over Johnny Cymbal - Mr. Bass Man Gene Pitney - Twenty-Four Hours From Tulsa Billy J. Kramer - Bad to Me Kye Sakamoto - Sukiyaki Lesley Gore - It's My Party Terry Stafford - Suspicion The Beach Boys - Surf City Jan & Dean - Dead Man's Curve Stevie Wonder - Blowin' in the Wind Stevie Wonder - Fingertips, Part 2 |
11[2] | 14 februari 1999 | Tom Mulder | Jimmy Soul - If You Wanna Be Happy Cliff Richard & the Shadows - Summer Holliday The Beach Boys - I Get Around The Beach Boys - Surfin' U.S.A. The Beach Boys - Fun, Fun, Fun Del Shannon - Little Town Flirt Soeur Sourire - Domin1que Frankie Valli & the Four Seasons - Rag Doll Betty Everett - It's In His Kiss (the Shoop Shoop Song) The Chantays - Pipeline Paul & Paula - Hay Paula The Searchers - Sweets for My Sweet The Kingsman - Louie Louie Bobby Rydell - Forget Him Gilbert Bécaud - Nathalie Charles Aznavour - For Me Formidable The Beatles - Please Please Me The Beatles - I Want to Hold Your Hand The Beatles - She Loves You |
12[3] | 21 februari 1999 | Tom Mulder | The Chiffons - One Fine Day Duane Eddy - Boss Guitar Rob de Nijs - Ritme van de regen Rob de Nijs - Stil verdriet The Exciters - Tell Him Gerry & the Pacemakers - You'll Never Walk Alone Gerry & the Pacemakers - Ferry Cross The Mersey Billy J. Kramer - Bad to Me ZZ & De Masker - Dracula Perry Como - I Love You and Don't You Forget It Ray Charles - Take These Chains From My Heart Willeke Alberti - Norman Willeke Alberti - Spiegelbeeld Tommy Roe - Everybody The Marvelettes - Please Mr. Postman Salvatore Adamo - Vous Permettez Monsieur Smokey Robinson - You Really Got a Hold on Me Martha & the Vandellas - (Love Is Like a) Heat Wave Four Tops - Baby I Need Your Loving |
Referenties
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 7 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 14 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 21 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020