Lijst met gasten in ‘t Wordt Nu Laat in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 42: | Regel 42: | ||
| 31 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | | 31 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | ||
|- | |- | ||
| 5 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 6 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 7 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 8 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 12 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 13 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 14 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 15 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 19 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 20 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 21 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 22 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 26 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 27 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 28 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 1 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 5 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 6 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 7 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 8 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 12 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 13 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 14 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 15 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 19 maart 2019 || ''Linda Verstraten'' || ''Actrice'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 20 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 21 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 22 maart 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 26 maart 2019 || ''William Spaaij'' || ''Acteur'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 27 maart 2019 || ''Buddy Vedder'' || ''Acteur'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 28 maart 2019 || ''Liesbeth Smit'' || '''' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 29 maart 2019 || ''Yentl en De Boer'' || ''Actrices'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
Versie van 13 mei 2019 20:15
Gasten in 2019 in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2.
Datum | Gast | Beroep | Presentator |
---|---|---|---|
1 januari 2019 | ' | ' | ' |
2 januari 2019 | ' | ' | ' |
3 januari 2019 | Esther de Lange | Presentator | Caroline Borgers |
4 januari 2019 | Luuk Ikink | Presentator | Caroline Borgers |
8 januari 2019 | ' | ' | ' |
9 januari 2019 | ' | ' | ' |
10 januari 2019 | ' | ' | ' |
11 januari 2019 | ' | ' | ' |
15 januari 2019 | ' | ' | ' |
16 januari 2019 | ' | ' | ' |
17 januari 2019 | ' | ' | ' |
18 januari 2019 | ' | ' | ' |
22 januari 2019 | ' | ' | ' |
23 januari 2019 | ' | ' | ' |
24 januari 2019 | ' | ' | ' |
25 januari 2019 | ' | ' | ' |
29 januari 2019 | ' | ' | ' |
30 januari 2019 | ' | ' | ' |
31 januari 2019 | ' | ' | ' |
1 februari 2019 | ' | ' | ' |
5 februari 2019 | ' | ' | ' |
6 februari 2019 | ' | ' | ' |
7 februari 2019 | ' | ' | ' |
8 februari 2019 | ' | ' | ' |
12 februari 2019 | ' | ' | ' |
13 februari 2019 | ' | ' | ' |
14 februari 2019 | ' | ' | ' |
15 februari 2019 | ' | ' | ' |
19 februari 2019 | ' | ' | ' |
20 februari 2019 | ' | ' | ' |
21 februari 2019 | ' | ' | ' |
22 februari 2019 | ' | ' | ' |
26 februari 2019 | ' | ' | ' |
27 februari 2019 | ' | ' | ' |
28 februari 2019 | ' | ' | ' |
1 maart 2019 | ' | ' | ' |
5 maart 2019 | ' | ' | ' |
6 maart 2019 | ' | ' | ' |
7 maart 2019 | ' | ' | ' |
8 maart 2019 | ' | ' | ' |
12 maart 2019 | ' | ' | ' |
13 maart 2019 | ' | ' | ' |
14 maart 2019 | ' | ' | ' |
15 maart 2019 | ' | ' | ' |
19 maart 2019 | Linda Verstraten | Actrice | Caroline Borgers |
20 maart 2019 | ' | ' | ' |
21 maart 2019 | ' | ' | ' |
22 maart 2019 | ' | ' | ' |
26 maart 2019 | William Spaaij | Acteur | Caroline Borgers |
27 maart 2019 | Buddy Vedder | Acteur | Caroline Borgers |
28 maart 2019 | Liesbeth Smit | ' | Caroline Borgers |
29 maart 2019 | Yentl en De Boer | Actrices | Caroline Borgers |