Lijst van Poster uitzendingen in 1974: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 127: | Regel 127: | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 oktober | | 1 augustus<ref name="k19740728">{{citation|date = 28 juli 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | ||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 augustus<ref name="k19740811">{{citation|date = 11 augustus 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 augustus | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 augustus | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 augustus<ref name="k19740825">{{citation|date = 25 augustus 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 september | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 september<ref name="k19740908">{{citation|date = 8 september 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 september<ref name="k19740915">{{citation|date = 15 september 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 september<ref name="k19740922">{{citation|date = 22 september 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 oktober<ref name="k19740929">{{citation|date = 29 september 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| De Rolling Stones Story deel 1 | | De Rolling Stones Story deel 1 | ||
| Het begin | | Het begin | ||
| Regel 143: | Regel 179: | ||
| Op bevel van hun Britannic Majesty | | Op bevel van hun Britannic Majesty | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 oktober | | 31 oktober<ref name="k19741027">{{citation|date = 27 oktober 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | ||
| De Rolling Stones Story deel 5 | | De Rolling Stones Story deel 5 | ||
| Brian Jones, Hyde Park & Altamont | | Brian Jones, Hyde Park & Altamont | ||
| Regel 175: | Regel 211: | ||
| Zij kregen wat ze wilden | | Zij kregen wat ze wilden | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 december | | 26 december<ref name="k19741222">{{citation|date = 22 december 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | ||
| De geschiedenis van de popmuziek deel 5 | | De geschiedenis van de popmuziek deel 5 | ||
| Verliefde teenagers | | Verliefde teenagers | ||
Versie van 1 feb 2019 12:53
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1974.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 3 januari | ||
| 10 januari[1] | ||
| 17 januari | ||
| 24 januari[2] | ||
| 31 januari[3] | ||
| 7 februari[4] | ||
| 14 februari[5] | ||
| 21 februari | ||
| 28 februari [6] | Colin Blunstone | Live uit De Lantaarn, Rotterdam (16 januari 1974) |
| 7 maart | De Beatles Story deel 1 | De eerste grammofoonplaten (1) |
| 14 maart[7] | De Beatles Story deel 2 | De eerste grammofoonplaten (2) |
| 21 maart[8] | De Beatles Story deel 3 | Succes in de hitparade en de eerste tournees |
| 28 maart | De Beatles Story deel 4 | Het begin van de Beatle-mania |
| 4 april[9] | De Beatles Story deel 5 | De wereld geeft zich over |
| 11 april[10] | De Beatles Story deel 6 | Het leven na het succes |
| 18 april[11] | De Beatles Story deel 7 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 25 april[12] | De Beatles Story deel 8 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 2 mei[13] | De Beatles Story deel 9 | Meditatie en corparatie |
| 9 mei[14] | De Beatles Story deel 10 | Hello Goodbye of Come Together |
| 16 mei[15] | De Beatles Story deel 11 | Hello Goodbye of Come Together |
| 23 mei[16] | De Beatles Story deel 12 | De John, Paul George en Ringo show |
| 30 mei | De Beatles Story deel 13 | Beatles interview |
| 6 juni[17] | ||
| 13 juni[18] | ||
| 20 juni | ||
| 27 juni[19] | ||
| 4 juli | ||
| 11 juli[20] | ||
| 18 juli[21] | ||
| 25 juli[22] | ||
| 1 augustus[23] | ||
| 8 augustus[24] | ||
| 15 augustus | ||
| 22 augustus | ||
| 29 augustus[25] | ||
| 5 september | ||
| 12 september[26] | ||
| 19 september[27] | ||
| 26 september[28] | ||
| 3 oktober[29] | De Rolling Stones Story deel 1 | Het begin |
| 10 oktober[30] | De Rolling Stones Story deel 2 | Toen ze beroemd werden |
| 17 oktober[31] | De Rolling Stones Story deel 3 | Hier begint het weekend |
| 24 oktober[32] | De Rolling Stones Story deel 4 | Op bevel van hun Britannic Majesty |
| 31 oktober[33] | De Rolling Stones Story deel 5 | Brian Jones, Hyde Park & Altamont |
| 7 november[34] | De Rolling Stones Story deel 6 | Waarheen nu |
| 14 november[35] | De Rolling Stones Story deel 7 | |
| 21 november[36] | De Rolling Stones Story deel 8 | Slot |
| 28 november[37] | De geschiedenis van de popmuziek deel 1 | |
| 5 december[38] | De geschiedenis van de popmuziek deel 2 | The King of Rock and Roll |
| 12 december[39] | De geschiedenis van de popmuziek deel 3 | Tom Toms in Nashville |
| 19 december[40] | De geschiedenis van de popmuziek deel 4 | Zij kregen wat ze wilden |
| 26 december[41] | De geschiedenis van de popmuziek deel 5 | Verliefde teenagers |
Referenties
- ↑ Studio, KRO, 6 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 20 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 27 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 3 februari 1974
- ↑ Studio, KRO, 10 februari 1974
- ↑ Studio, KRO, 24 februari 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 9 maart 1974
- ↑ Studio, KRO, 17 maart 1974
- ↑ Studio, KRO, 31 maart 1974
- ↑ Klaas Vaak - Poster, TROS, 11 april 1974, opname geraadpleegd op 1 februari 2019
- ↑ Studio, KRO, 14 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 21 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 28 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 5 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 12 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 19 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 2 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 9 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 23 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 7 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 14 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 21 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 28 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 11 augustus 1974
- ↑ Studio, KRO, 25 augustus 1974
- ↑ Studio, KRO, 8 september 1974
- ↑ Studio, KRO, 15 september 1974
- ↑ Studio, KRO, 22 september 1974
- ↑ Studio, KRO, 29 september 1974
- ↑ Klaas Vaak - Poster, TROS, 10 oktober 1974, opname geraadpleegd op 1 februari 2019
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 12 oktober 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 19 oktober 1974
- ↑ Studio, KRO, 27 oktober 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 2 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 9 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 16 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 23 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 30 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 7 december 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 14 december 1974
- ↑ Studio, KRO, 22 december 1974