Lijst van Poster uitzendingen in 1974: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| De Beatles Story deel 13 | | De Beatles Story deel 13 | ||
| Beatles interview | | Beatles interview | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 juni<ref name="k19740602">{{citation|date = 2 juni 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 juni<ref name="k19740609">{{citation|date = 9 juni 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 juni | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 juni<ref name="k19740623">{{citation|date = 23 juni 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 juli | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 juli<ref name="k19740707">{{citation|date = 7 juli 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 juli<ref name="k19740714">{{citation|date = 14 juli 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 juli<ref name="k19740721">{{citation|date = 21 juli 1974 | title = Studio|publisher=KRO}}</ref> | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 oktober | | 3 oktober | ||
Versie van 1 feb 2019 07:39
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1974.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 3 januari | ||
| 10 januari[1] | ||
| 17 januari | ||
| 24 januari[2] | ||
| 31 januari[3] | ||
| 7 februari[4] | ||
| 14 februari[5] | ||
| 21 februari | ||
| 28 februari [6] | Colin Blunstone | Live uit De Lantaarn, Rotterdam (16 januari 1974) |
| 7 maart | De Beatles Story deel 1 | De eerste grammofoonplaten (1) |
| 14 maart[7] | De Beatles Story deel 2 | De eerste grammofoonplaten (2) |
| 21 maart[8] | De Beatles Story deel 3 | Succes in de hitparade en de eerste tournees |
| 28 maart | De Beatles Story deel 4 | Het begin van de Beatle-mania |
| 4 april[9] | De Beatles Story deel 5 | De wereld geeft zich over |
| 11 april[10] | De Beatles Story deel 6 | Het leven na het succes |
| 18 april[11] | De Beatles Story deel 7 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 25 april[12] | De Beatles Story deel 8 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 2 mei[13] | De Beatles Story deel 9 | Meditatie en corparatie |
| 9 mei[14] | De Beatles Story deel 10 | Hello Goodbye of Come Together |
| 16 mei[15] | De Beatles Story deel 11 | Hello Goodbye of Come Together |
| 23 mei[16] | De Beatles Story deel 12 | De John, Paul George en Ringo show |
| 30 mei | De Beatles Story deel 13 | Beatles interview |
| 6 juni[17] | ||
| 13 juni[18] | ||
| 20 juni | ||
| 27 juni[19] | ||
| 4 juli | ||
| 11 juli[20] | ||
| 18 juli[21] | ||
| 25 juli[22] | ||
| 3 oktober | De Rolling Stones Story deel 1 | Het begin |
| 10 oktober[23] | De Rolling Stones Story deel 2 | Toen ze beroemd werden |
| 17 oktober[24] | De Rolling Stones Story deel 3 | Hier begint het weekend |
| 24 oktober[25] | De Rolling Stones Story deel 4 | Op bevel van hun Britannic Majesty |
| 31 oktober | De Rolling Stones Story deel 5 | Brian Jones, Hyde Park & Altamont |
| 7 november[26] | De Rolling Stones Story deel 6 | Waarheen nu |
| 14 november[27] | De Rolling Stones Story deel 7 | |
| 21 november[28] | De Rolling Stones Story deel 8 | Slot |
| 28 november[29] | De geschiedenis van de popmuziek deel 1 | |
| 5 december[30] | De geschiedenis van de popmuziek deel 2 | The King of Rock and Roll |
| 12 december[31] | De geschiedenis van de popmuziek deel 3 | Tom Toms in Nashville |
| 19 december[32] | De geschiedenis van de popmuziek deel 4 | Zij kregen wat ze wilden |
| 26 december | De geschiedenis van de popmuziek deel 5 | Verliefde teenagers |
Referenties
- ↑ Studio, KRO, 6 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 20 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 27 januari 1974
- ↑ Studio, KRO, 3 februari 1974
- ↑ Studio, KRO, 10 februari 1974
- ↑ Studio, KRO, 24 februari 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 9 maart 1974
- ↑ Studio, KRO, 17 maart 1974
- ↑ Studio, KRO, 31 maart 1974
- ↑ Klaas Vaak - Poster, TROS, 11 april 1974, opname geraadpleegd op 1 februari 2019
- ↑ Studio, KRO, 14 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 21 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 28 april 1974
- ↑ Studio, KRO, 5 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 12 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 19 mei 1974
- ↑ Studio, KRO, 2 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 9 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 23 juni 1974
- ↑ Studio, KRO, 7 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 14 juli 1974
- ↑ Studio, KRO, 21 juli 1974
- ↑ Klaas Vaak - Poster, TROS, 10 oktober 1974, opname geraadpleegd op 1 februari 2019
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 12 oktober 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 19 oktober 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 2 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 9 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 16 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 23 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 30 november 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 7 december 1974
- ↑ AVRO Bode, AVRO, 14 december 1974