Lijst van Veronica op 1 (VOO) uitzendingen in 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ! '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 januari || Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 10 januari || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
|- | | 17 januari || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 januari || Tom Collins || | |||
| 17 januari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 31 januari || Tom Collins || | ||
| 24 januari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 7 februari || Tom Collins || | ||
| 31 januari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 14 februari || Tom Collins || | ||
| 7 februari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 21 februari || Tom Collins || | ||
| 14 februari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 28 februari || Tom Collins || | ||
| 21 februari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 7 maart || Tom Collins || | ||
| 28 februari | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 14 maart || Tom Collins || | ||
| 7 maart | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 21 maart || Tom Collins || | ||
| 14 maart | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 28 maart || Tom Collins || | ||
| 21 maart | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 4 april || Tom Collins || | ||
| 28 maart | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 11 april || Tom Collins || | ||
| 4 april | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 18 april || Tom Collins || | ||
| 11 april | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 25 april || Tom Collins || | ||
| 18 april | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 2 mei || Tom Collins || | ||
| 25 april | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 9 mei || Tom Collins || | ||
| 2 mei | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 16 mei || Tom Collins || | ||
| 9 mei | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 23 mei || Tom Collins || | ||
| 16 mei | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 30 mei || Tom Collins || | ||
| 23 mei | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 6 juni || Tom Collins || | ||
| 30 mei | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 13 juni || Tom Collins || | ||
| 6 juni | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 20 juni || Tom Collins || | ||
| 13 juni | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 27 juni || Tom Collins || | ||
| 20 juni | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 4 juli || Tom Collins || | ||
| 27 juni | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 11 juli || Tom Collins || | ||
| 4 juli | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 18 juli || Tom Collins || | ||
| 11 juli | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 25 juli || Tom Collins || | ||
| 18 juli | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 1 augustus || Tom Collins || | ||
| 25 juli | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 8 augustus || Tom Collins || | ||
| 1 augustus | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 15 augustus || Tom Collins || | ||
| 8 augustus | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 22 augustus || Tom Collins || | ||
| 15 augustus | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 29 augustus || Tom Collins || | ||
| 22 augustus | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 5 september || Tom Collins || | ||
| 29 augustus | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 12 september || Tom Collins || | ||
| 5 september | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 19 september || Tom Collins || | ||
| 12 september | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 26 september || Tom Collins || | ||
| 19 september | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 3 oktober || Tom Collins || | ||
| 26 september | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 10 oktober || Tom Collins || | ||
| 3 oktober | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 17 oktober || Tom Collins || | ||
| 10 oktober | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 24 oktober || Tom Collins || | ||
| 17 oktober | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 31 oktober || Tom Collins || | ||
| 24 oktober | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 7 november || Tom Collins || | ||
| 31 oktober | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 14 november || Tom Collins || | ||
| 7 november | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 21 november || Tom Collins || | ||
| 14 november | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 28 november || Tom Collins || | ||
| 21 november | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 5 december || Tom Collins || | ||
| 28 november | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 12 december || Tom Collins || | ||
| 5 december | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 19 december || Tom Collins || | ||
| 12 december | |- style="vertical-align: top" | ||
|- | | 26 december || Tom Collins || | ||
| 19 december | |||
|- | |||
| 26 december | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 okt 2017 08:31
Overzicht van de Veronica op 1 (VOO) uitzendingen in 1977.
Datum | Met medewerking van | Onderwerpen |
---|---|---|
3 januari | Tom Collins | |
10 januari | Tom Collins | |
17 januari | Tom Collins | |
24 januari | Tom Collins | |
31 januari | Tom Collins | |
7 februari | Tom Collins | |
14 februari | Tom Collins | |
21 februari | Tom Collins | |
28 februari | Tom Collins | |
7 maart | Tom Collins | |
14 maart | Tom Collins | |
21 maart | Tom Collins | |
28 maart | Tom Collins | |
4 april | Tom Collins | |
11 april | Tom Collins | |
18 april | Tom Collins | |
25 april | Tom Collins | |
2 mei | Tom Collins | |
9 mei | Tom Collins | |
16 mei | Tom Collins | |
23 mei | Tom Collins | |
30 mei | Tom Collins | |
6 juni | Tom Collins | |
13 juni | Tom Collins | |
20 juni | Tom Collins | |
27 juni | Tom Collins | |
4 juli | Tom Collins | |
11 juli | Tom Collins | |
18 juli | Tom Collins | |
25 juli | Tom Collins | |
1 augustus | Tom Collins | |
8 augustus | Tom Collins | |
15 augustus | Tom Collins | |
22 augustus | Tom Collins | |
29 augustus | Tom Collins | |
5 september | Tom Collins | |
12 september | Tom Collins | |
19 september | Tom Collins | |
26 september | Tom Collins | |
3 oktober | Tom Collins | |
10 oktober | Tom Collins | |
17 oktober | Tom Collins | |
24 oktober | Tom Collins | |
31 oktober | Tom Collins | |
7 november | Tom Collins | |
14 november | Tom Collins | |
21 november | Tom Collins | |
28 november | Tom Collins | |
5 december | Tom Collins | |
12 december | Tom Collins | |
19 december | Tom Collins | |
26 december | Tom Collins |
Referenties
- Veronica gidsen van 1977