Lijst van Poster uitzendingen in 1974: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht van de Poster uitzendingen in 1974. {| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" |- !width="120pt"|Datum !width="350pt"|Titel !width="350pt"|Subt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| De Beatles Story deel 12 | | De Beatles Story deel 12 | ||
| De John, Paul George en Ringo show | | De John, Paul George en Ringo show | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 mei 1974 | |||
| De Beatles Story deel 13 | |||
| Beatles interview | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 oktober 1974 | | 3 oktober 1974 | ||
Versie van 26 aug 2016 12:11
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1974.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 28 februari 1974 | Colin Blunstone | Live uit De Lantaarn, Rotterdam (16 januari 1974) |
| 7 maart 1974 | De Beatles Story deel 1 | De eerste grammofoonplaten (1) |
| 14 maart 1974 | De Beatles Story deel 2 | De eerste grammofoonplaten (2) |
| 21 maart 1974 | De Beatles Story deel 3 | Succes in de hitparade en de eerste tournees |
| 28 maart 1974 | De Beatles Story deel 4 | Het begin van de Beatle-mania |
| 4 april 1974 | De Beatles Story deel 5 | De wereld geeft zich over |
| 11 april 1974 | De Beatles Story deel 6 | Het leven na het succes |
| 18 april 1974 | De Beatles Story deel 7 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 25 april 1974 | De Beatles Story deel 8 | Toen de tournees moesten stoppen |
| 2 mei 1974 | De Beatles Story deel 9 | Meditatie en corparatie |
| 9 mei 1974 | De Beatles Story deel 10 | Hello Goodbye of Come Together |
| 16 mei 1974 | De Beatles Story deel 11 | Hello Goodbye of Come Together |
| 23 mei 1974 | De Beatles Story deel 12 | De John, Paul George en Ringo show |
| 30 mei 1974 | De Beatles Story deel 13 | Beatles interview |
| 3 oktober 1974 | De Rolling Stones Story deel 1 | Het begin |
| 10 oktober 1974 | De Rolling Stones Story deel 2 | Toen ze beroemd werden |
| 17 oktober 1974 | De Rolling Stones Story deel 3 | Hier begint het weekend |
| 24 oktober 1974 | De Rolling Stones Story deel 4 | Hier begint het weekend |
| 31 oktober 1974 | De Rolling Stones Story deel 5 | Brian Jones, Hyde Park & Altamont |
| 7 november 1974 | De Rolling Stones Story deel 6 | Waarheen nu |
| 14 november 1974 | De Rolling Stones Story deel 7 | |
| 21 november 1974 | De Rolling Stones Story deel 8 | |
| 28 november 1974 | De geschiedenis van de popmuziek deel 1 | |
| 5 december 1974 | De geschiedenis van de popmuziek deel 2 | |
| 12 december 1974 | De geschiedenis van de popmuziek deel 3 | |
| 19 december 1974 | De geschiedenis van de popmuziek deel 4 | Zij kregen wat ze wilden |
| 26 december 1974 | De geschiedenis van de popmuziek deel 5 | Verliefde teenagers |