Lijst van Radio 2 Top Song in 2015: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(juiste nummering) |
(Schrijfwijze titel conform musicbrainz.org) |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 29 || 1 januari || The Script || ''No | | 29 || 1 januari || The Script || ''No Good in Goodbye'' | ||
|- | |- | ||
| 30 || 8 januari || Miss Montreal & Paskal Jakobsen || ''Ik zoek alleen mezelf'' | | 30 || 8 januari || Miss Montreal & Paskal Jakobsen || ''Ik zoek alleen mezelf'' | ||
|- | |- | ||
| 31 || 15 januari || Douwe Bob & Anouk || ''Hold | | 31 || 15 januari || Douwe Bob & Anouk || ''Hold Me'' | ||
|- | |- | ||
| 32 || 22 januari || Causes || ''Teach | | 32 || 22 januari || Causes || ''Teach Me How to Dance With You'' | ||
|- | |- | ||
| 33 || 29 januari || Kenny B || ''Als je gaat'' | | 33 || 29 januari || Kenny B || ''Als je gaat'' | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| 34 || 5 februari || Dotan || ''Hungry'' | | 34 || 5 februari || Dotan || ''Hungry'' | ||
|- | |- | ||
| 35 || 12 februari || Sam Smith || ''Like I | | 35 || 12 februari || Sam Smith || ''Like I Can'' | ||
|- | |- | ||
| 36 || 19 februari || VanVelzen || ''Call | | 36 || 19 februari || VanVelzen || ''Call It Luck'' | ||
|- | |- | ||
| 37 || 26 februari || Matt Simons || ''You | | 37 || 26 februari || Matt Simons || ''You Can Come Back Home'' | ||
|- | |- | ||
| - || 5 maart || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | | - || 5 maart || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week |
Versie van 29 mrt 2015 18:06
Deze platen waren in 2015 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
29 | 1 januari | The Script | No Good in Goodbye |
30 | 8 januari | Miss Montreal & Paskal Jakobsen | Ik zoek alleen mezelf |
31 | 15 januari | Douwe Bob & Anouk | Hold Me |
32 | 22 januari | Causes | Teach Me How to Dance With You |
33 | 29 januari | Kenny B | Als je gaat |
34 | 5 februari | Dotan | Hungry |
35 | 12 februari | Sam Smith | Like I Can |
36 | 19 februari | VanVelzen | Call It Luck |
37 | 26 februari | Matt Simons | You Can Come Back Home |
- | 5 maart | Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | |
38 | 12 maart | Kovacs | Diggin' |
39 | 19 maart | Racoon | Guilty |
40 | 26 maart | Christine and the Queens | Christine |
2 april | |||
9 april | |||
16 april | |||
23 april | |||
30 april | |||
7 mei | |||
14 mei | |||
21 mei | |||
28 mei | |||
4 juni | |||
11 juni | |||
18 juni | |||
25 juni | |||
2 juli | |||
9 juli | |||
16 juli | |||
23 juli | |||
30 juli | |||
6 augustus | |||
13 augustus | |||
20 augustus | |||
27 augustus | |||
3 september | |||
10 september | |||
17 september | |||
24 september | |||
1 oktober | |||
8 oktober | |||
15 oktober | |||
22 oktober | |||
29 oktober | |||
5 november | |||
12 november | |||
19 november | |||
26 november | |||
3 december | |||
10 december | |||
17 december | |||
24 december |