Radio Atlantis Top 40 van 26 mei 1974: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Atlantis Top 40, uitgezonden op 26 mei 1974 door Radio Atlantis. {| class="wikitable" ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |- | 1 || Frank...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || Frank Smith || '' | | 1 || Frank Smith || ''Bouqet of Roses'' | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || ABBA || ''Waterloo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || Barry Blue || ''School Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Candlewick Green || ''Who Do You Think You Are'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || Terry Jacks || ''Season In the Sun'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || Teach-In || ''Fly Away'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Mud || ''The Cat Crept In'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Bianca || ''Why My Lord'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || The Cats || ''Be My Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Paper Lace || ''Billy Don’t Be a Hero'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Julian Clerc || ''Si on chantait'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || J. Vincent Edwards || ''I Can't Let Maggie Go'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Art Sullivan || ''Un Ocean de caresses'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || The Classics || ''Gimme That Horse'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Albert Hammond || ''I'm a Train'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Ronnie Lane || ''How Come'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Wally Tax || ''It Ain't No Use'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Golden Earring || ''Instant Poetry'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || Long Tall Ernie and The Shakers || ''Motorride'' | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || Pierre Groscolas || ''Lady Lay'' | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || Jack Jersey || ''In the Still of the Night'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || The New Seekers || ''I Get a Little Sentimental Over You'' | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 23 || Jimmy Frey || ''Niemand weet hoeveel ik van je hou'' | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 24 || Paul McCartney & Wings || ''jet'' | ||
|- | |||
| 25 || Slade || ''Everyday'' | |||
|- | |||
| 26 || Lena Zavaroni || ''Ma! He's Making Eyes at Me'' | |||
|- | |- | ||
| 27 || The Spotnicks || ''Johnny Guitar'' | | 27 || The Spotnicks || ''Johnny Guitar'' | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || Willy Sommers || ''Bruiloftsklokken'' | ||
|- | |||
| 29 || Ringo Star || ''Oh My My'' | |||
|- | |||
| 30 || James Lloyd || ''Lolita Lolo'' | |||
|- | |||
| 31 || Harry Chapin || ''Morning D.J. Of W.O.L.D'' | |||
|- | |- | ||
| | | 32 || Cindy || ''Ik ben zo verliefd'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || Leo Unger || ''Run to the Sunshine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || Salim Seghers || ''Woorden zijn geen daden'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || George Baker Selection || ''Fly Away Little Paraguayo'' | ||
|- | |- | ||
| 36 || | | 36 || Jonathan King || ''Hooked on a Feeling'' | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || Harold Melvin & The Blue Notes || ''Satisfaction Guaranteed'' | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || Samantha || ''Ibiza'' | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || The Glitter Band || ''Angel Face'' | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || Lester & Denwood || ''Sing Sing'' | ||
} | |||
== Referenties == | == Referenties == |
Versie van 8 aug 2024 11:57
De Radio Atlantis Top 40, uitgezonden op 26 mei 1974 door Radio Atlantis.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Frank Smith | Bouqet of Roses |
2 | ABBA | Waterloo |
3 | Barry Blue | School Love |
4 | Candlewick Green | Who Do You Think You Are |
5 | Terry Jacks | Season In the Sun |
6 | Teach-In | Fly Away |
7 | Mud | The Cat Crept In |
8 | Bianca | Why My Lord |
9 | The Cats | Be My Day |
10 | Paper Lace | Billy Don’t Be a Hero |
11 | Julian Clerc | Si on chantait |
12 | J. Vincent Edwards | I Can't Let Maggie Go |
13 | Art Sullivan | Un Ocean de caresses |
14 | The Classics | Gimme That Horse |
15 | Albert Hammond | I'm a Train |
16 | Ronnie Lane | How Come |
17 | Wally Tax | It Ain't No Use |
18 | Golden Earring | Instant Poetry |
19 | Long Tall Ernie and The Shakers | Motorride |
20 | Pierre Groscolas | Lady Lay |
21 | Jack Jersey | In the Still of the Night |
22 | The New Seekers | I Get a Little Sentimental Over You |
23 | Jimmy Frey | Niemand weet hoeveel ik van je hou |
24 | Paul McCartney & Wings | jet |
25 | Slade | Everyday |
26 | Lena Zavaroni | Ma! He's Making Eyes at Me |
27 | The Spotnicks | Johnny Guitar |
28 | Willy Sommers | Bruiloftsklokken |
29 | Ringo Star | Oh My My |
30 | James Lloyd | Lolita Lolo |
31 | Harry Chapin | Morning D.J. Of W.O.L.D |
32 | Cindy | Ik ben zo verliefd |
33 | Leo Unger | Run to the Sunshine |
34 | Salim Seghers | Woorden zijn geen daden |
35 | George Baker Selection | Fly Away Little Paraguayo |
36 | Jonathan King | Hooked on a Feeling |
37 | Harold Melvin & The Blue Notes | Satisfaction Guaranteed |
38 | Samantha | Ibiza |
39 | The Glitter Band | Angel Face |
40 | Lester & Denwood | Sing Sing
} Referenties
|