Radio Luxemburg Top 30 (UK) van 15 november 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 30, uitgezonden op 15 november 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembu...') |
(compleet) |
||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| 20 || Chairmen of the Board || ''(You’ve Got Me) Dangling on a String'' | | 20 || Chairmen of the Board || ''(You’ve Got Me) Dangling on a String'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || Status Quo || ''In My Chair'' | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || James Taylor || ''Fire and Rain'' | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || Matthews’ Southern Comfort || ''Woodstock '' | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || Johnny Johnson & The Bandwagon || ''(Blame It) On the Pony Express'' | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || Dave Edmunds || ''I Hear You Knocking'' | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 26 || The Spinners || ''It’s a Shame'' | ||
|- | |- | ||
| 27 || | | 27 || Flaming Ember || ''Westbound No.9'' | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || Stevie Wonder || ''Heaven Help Us All'' | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || Peter E. Bennett with The Co-operation Choir || ''The Seagull's Name Was Nelson'' | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || Sugarloaf || ''Green-Eyed Lady'' | ||
|- | |||
| 30 || The Jackson 5 || ''I’ll Be There'' | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | {{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | ||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 3 apr 2018 om 18:47
De Radio Luxemburg Top 30, uitgezonden op 15 november 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | The Jimi Hendrix Experience | Voodoo Chile |
2 | Christie | San Bernadino |
3 | Don Fardon | Indian Reservation |
4 | Mary Hopkin | Think About Your Children |
5 | Neil Diamond | Cracklin' Rosie |
6 | CCS | Whole Lotta Love |
7 | Edwin Starr | War |
8 | Mick Jagger | Memo From Turner |
9 | White Plains | Julie Do Ya Love Me |
10 | Jimmy Ruffin | It's Wonderful (To Be Loved By You) |
11 | Julie Felix | Heaven Is Here |
12 | T. Rex | Ride a White Swan |
13 | Rattles | The Witch |
14 | The Dave Clark Five | Good Old Rock 'n' Roll |
15 | Pickettywitch | Baby I Won't Let You Down |
16 | Elvis Presley | I’ve Lost You |
17 | Herman’s Hermits | Lady Barbara |
18 | Anne Murray | Snowbird |
19 | Richard Barnes | Go North |
20 | Chairmen of the Board | (You’ve Got Me) Dangling on a String |
21 | Status Quo | In My Chair |
22 | James Taylor | Fire and Rain |
23 | Matthews’ Southern Comfort | Woodstock |
24 | Johnny Johnson & The Bandwagon | (Blame It) On the Pony Express |
25 | Dave Edmunds | I Hear You Knocking |
26 | The Spinners | It’s a Shame |
27 | Flaming Ember | Westbound No.9 |
28 | Stevie Wonder | Heaven Help Us All |
29 | Peter E. Bennett with The Co-operation Choir | The Seagull's Name Was Nelson |
30 | Sugarloaf | Green-Eyed Lady |
30 | The Jackson 5 | I’ll Be There |
Referenties[bewerken]