Lijst van 3FM Megahits in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze hits waren in 2016 3FM Megahit op NPO 3FM. {| class="wikitable sortable" width="100%" ! width="50px" |Nr. ! width="100px" |Datum ! Artiest ! Titel |-...' |
Nieuwe 3FM Megahit |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze hits waren in 2016 [[3FM Megahit]] op [[NPO 3FM]]. | Deze hits waren in 2016 [[3FM Megahit]] op [[NPO 3FM]]. | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
! | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
! | |||
! Artiest | |||
! Titel | |||
|- | |- | ||
| | | 1137 || 1 januari || Justin Bieber || ''Children'' | ||
|- | |||
| || 8 januari || || | |||
|- | |||
| || 15 janauri || || | |||
|- | |||
| || 22 januari || || | |||
|- | |||
| || 29 januari || || | |||
|- | |||
| || 5 februari || || | |||
|- | |||
| || 12 februari || || | |||
|- | |||
| || 19 februari || || | |||
|- | |||
| || 26 februari || || | |||
|- | |||
| || 4 maart || || | |||
|- | |||
| || 11 maart || || | |||
|- | |||
| || 18 maart || || | |||
|- | |||
| || 25 maart || || | |||
|- | |||
| || 1 april || || | |||
|- | |||
| || 8 april || || | |||
|- | |||
| || 15 april || || | |||
|- | |||
| || 22 april || || | |||
|- | |||
| || 29 april || || | |||
|- | |||
| || 6 mei || || | |||
|- | |||
| || 13 mei || || | |||
|- | |||
| || 20 mei || || | |||
|- | |||
| || 27 mei || || | |||
|- | |||
| || 3 juni || || | |||
|- | |||
| || 10 juni || || | |||
|- | |||
| || 17 juni || || | |||
|- | |||
| || 24 juni || || | |||
|- | |||
| || 1 juli || || | |||
|- | |||
| || 8 juli || || | |||
|- | |||
| || 15 juli || || | |||
|- | |||
| || 22 juli || || | |||
|- | |||
| || 29 juli || || | |||
|- | |||
| || 5 augustus || || | |||
|- | |||
| || 12 augustus || || | |||
|- | |||
| || 19 augustus || || | |||
|- | |||
| || 26 augustus || || | |||
|- | |||
| || 2 september || || | |||
|- | |||
| || 9 september || || | |||
|- | |||
| || 16 september || || | |||
|- | |||
| || 23 september || || | |||
|- | |||
| || 30 september || || | |||
|- | |||
| || 7 oktober || || | |||
|- | |||
| || 14 oktober || || | |||
|- | |||
| || 21 oktober || || | |||
|- | |||
| || 28 oktober || || | |||
|- | |||
| || 4 november || || | |||
|- | |||
| || 11 november || || | |||
|- | |||
| || 18 november || || | |||
|- | |||
| || 25 november || || | |||
|- | |||
| || 2 december || || | |||
|- | |||
| || 9 december || || | |||
|- | |||
| || 16 december || || | |||
|- | |||
| || 23 december || || | |||
|- | |||
| || 30 december || || | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Megahit}} | {{Navigatie 3FM Megahit}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] | ||
Versie van 2 jan 2016 20:25
Deze hits waren in 2016 3FM Megahit op NPO 3FM.
| Nr. | Datum | Artiest | Titel |
|---|---|---|---|
| 1137 | 1 januari | Justin Bieber | Children |
| 8 januari | |||
| 15 janauri | |||
| 22 januari | |||
| 29 januari | |||
| 5 februari | |||
| 12 februari | |||
| 19 februari | |||
| 26 februari | |||
| 4 maart | |||
| 11 maart | |||
| 18 maart | |||
| 25 maart | |||
| 1 april | |||
| 8 april | |||
| 15 april | |||
| 22 april | |||
| 29 april | |||
| 6 mei | |||
| 13 mei | |||
| 20 mei | |||
| 27 mei | |||
| 3 juni | |||
| 10 juni | |||
| 17 juni | |||
| 24 juni | |||
| 1 juli | |||
| 8 juli | |||
| 15 juli | |||
| 22 juli | |||
| 29 juli | |||
| 5 augustus | |||
| 12 augustus | |||
| 19 augustus | |||
| 26 augustus | |||
| 2 september | |||
| 9 september | |||
| 16 september | |||
| 23 september | |||
| 30 september | |||
| 7 oktober | |||
| 14 oktober | |||
| 21 oktober | |||
| 28 oktober | |||
| 4 november | |||
| 11 november | |||
| 18 november | |||
| 25 november | |||
| 2 december | |||
| 9 december | |||
| 16 december | |||
| 23 december | |||
| 30 december |