Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 1 oktober 1967: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 1 oktober 1967 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || Engelbert Humperdinck || ''The Last Waltz'' | | 1 || Engelbert Humperdinck || ''The Last Waltz'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || Keith West || ''Excerpt From a Teenage Opera'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || The Move || ''Flowers in the Rain'' | | 3 || The Move || ''Flowers in the Rain'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || Diana Ross & The Supremes || ''Reflections'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || Traffic || ''Hole in My Shoe'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || Small Faces || ''Itchycoo Park'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || The Flowerpot Men || ''Let’s Go to San Francisco'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || Tom Jones || '' | | 8 || Tom Jones || ''I’ll Never Fall In Love Again'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || Frankie Vaughan || ''There Must Be a Way'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || | | 10 || Scott McKenzie || ''San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair)'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || Cliff Richard || ''The Day I Met Marie'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || The | | 12 || The Box Tops || ''The Letter'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || Bee Gees || ''Massachusetts'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 14 || Anita Harris || ''Just Loving You'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || The | | 15 || The Tremeloes || ''Even the Bad Times Are Good'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || | | 16 || The Dubliners || ''Black Velvet Band'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || | | 17 || The Seekers || ''When Will the Good Apples Fall'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || The | | 18 || The Rolling Stones || ''Dandelion'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || The Rolling Stones || ''We Love You'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 19 || Bobby Gentry || ''Ode To Billy Joe'' | ||
|- | |||
| 20 || Frankie McBride || ''Five Little Fingers'' | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 18 okt 2023 om 18:48
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 1 oktober 1967 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Engelbert Humperdinck | The Last Waltz |
2 | Keith West | Excerpt From a Teenage Opera |
3 | The Move | Flowers in the Rain |
4 | Diana Ross & The Supremes | Reflections |
5 | Traffic | Hole in My Shoe |
6 | Small Faces | Itchycoo Park |
7 | The Flowerpot Men | Let’s Go to San Francisco |
8 | Tom Jones | I’ll Never Fall In Love Again |
9 | Frankie Vaughan | There Must Be a Way |
10 | Scott McKenzie | San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair) |
11 | Cliff Richard | The Day I Met Marie |
12 | The Box Tops | The Letter |
13 | Bee Gees | Massachusetts |
14 | Anita Harris | Just Loving You |
15 | The Tremeloes | Even the Bad Times Are Good |
16 | The Dubliners | Black Velvet Band |
17 | The Seekers | When Will the Good Apples Fall |
18 | The Rolling Stones | Dandelion |
18 | The Rolling Stones | We Love You |
19 | Bobby Gentry | Ode To Billy Joe |
20 | Frankie McBride | Five Little Fingers |