Lijst met gasten in ‘t Wordt Nu Laat in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 22: | Regel 22: | ||
| 15 januari 2019 || ''Amber Brantsen'' || ''Nieuwlezer'' || ''Caroline Borgers'' | | 15 januari 2019 || ''Amber Brantsen'' || ''Nieuwlezer'' || ''Caroline Borgers'' | ||
|- | |- | ||
| 16 januari 2019 || ''Lieke Lamb'' || '' || ''Cielke Sijben'' | | 16 januari 2019 || ''Lieke Lamb'' || ''Trendwatcher'' || ''Cielke Sijben'' | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 2019 || ''Erwin Nyhoff'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | | 17 januari 2019 || ''Erwin Nyhoff'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | ||
Regel 260: | Regel 260: | ||
| 09 augustus 2019 || ''Ilja Gort'' || ''Vinoloog'' || ''Emily De Wilt'' | | 09 augustus 2019 || ''Ilja Gort'' || ''Vinoloog'' || ''Emily De Wilt'' | ||
|- | |- | ||
| 13 augustus 2019 || ''Maarten Van | | 13 augustus 2019 || ''Maarten Van Rossem'' || ''Historicus'' || ''Toine van Peperstraten'' | ||
|- | |- | ||
| 14 augustus 2019 || ''Yelle Tieleman'' || ''Misdaadjournalist'' || ''Malou Holshuijsen'' | | 14 augustus 2019 || ''Yelle Tieleman'' || ''Misdaadjournalist'' || ''Malou Holshuijsen'' | ||
Regel 266: | Regel 266: | ||
| 15 augustus 2019 || ''Suzan En Freek'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | | 15 augustus 2019 || ''Suzan En Freek'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 2019 || ''Fiona Heering'' || '' || ''Caroline Borgers'' | | 16 augustus 2019 || ''Fiona Heering'' || ''Presentator'' || ''Caroline Borgers'' | ||
|- | |- | ||
| 20 augustus 2019 || ''Eddy Keur'' || ''DJ'' || ''Toine van Peperstraten'' | | 20 augustus 2019 || ''Eddy Keur'' || ''DJ'' || ''Toine van Peperstraten'' | ||
Regel 272: | Regel 272: | ||
| 21 augustus 2019 || ''Chazia Mourali'' || ''Presentator'' || ''Toine van Peperstraten'' | | 21 augustus 2019 || ''Chazia Mourali'' || ''Presentator'' || ''Toine van Peperstraten'' | ||
|- | |- | ||
| 22 augustus 2019 || ''Frits Wester'' || '' | | 22 augustus 2019 || ''Frits Wester'' || ''Politiek Verslaggever'' || ''Toine van Peperstraten'' | ||
|- | |- | ||
| 23 augustus 2019 || ''Sjuul Paradijs'' || ''ex-Hoofdredacteur De Telegraaf'' || ''Welmoed Sijtsma'' | | 23 augustus 2019 || ''Sjuul Paradijs'' || ''ex-Hoofdredacteur De Telegraaf'' || ''Welmoed Sijtsma'' | ||
|- | |- | ||
| 27 augustus 2019 || ''Bert Kuizenga'' || ''Acteur'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 28 augustus 2019 || ''Bert Van Der Veer'' || ''Programmamaker'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 29 augustus 2019 || ''Yoeri Albrecht'' || ''Directeur De Balie'' || ''Welmoed Sijtsma'' | |||
|- | |||
| 30 augustus 2019 || ''Ozcan Akyol'' || ''Schrijver'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 03 september 2019 || ''Collectebonanza'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 04 september 2019 || ''Collectebonanza'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 05 september 2019 || ''Collectebonanza'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 06 september 2019 || ''Collectebonanza'' || '' || '' | |||
|- | |||
| 10 september 2019 || ''Lieke En Richard Lamb'' || ''Trendwatcher'' || '' | |||
|- | |||
| 11 september 2019 || ''Bram Endedijk'' || ''Programmamaker'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 12 september 2019 || ''Sven Ratzke'' || ''Entertainer'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 13 september 2019 || ''Marike Jager'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 17 september 2019 || ''Kasper Van Kooten'' || ''Cabaretier'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 18 september 2019 || ''Benjamin Herman'' || ''Muzikant'' || ''Malou Holshuijsen'' | |||
|- | |||
| 19 september 2019 || ''Loes Haverkort'' || ''Acteur'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 20 september 2019 || ''Daan Weddepohl'' || ''CEO Peerby'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 24 september 2019 || ''Marc Van Der Linden'' || ''Royaltydeskundige'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 25 september 2019 || ''Alptekin Akdogan'' || '' || ''Malou Holshuijsen'' | |||
|- | |||
| 26 september 2019 || ''Ellen Ten Damme'' || ''Muzikant'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 27 september 2019 || ''Renee Van Wegberg'' || ''Acteur'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 01 oktober 2019 || ''Klaas Wilting'' || ''Politiewoordvoerder'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 02 oktober 2019 || ''Iris Hond'' || ''Pianist'' || ''Malou Holshuijsen'' | |||
|- | |||
| 03 oktober 2019 || ''Charly Luske'' || ''Zanger'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 04 oktober 2019 || ''Eva Koreman'' || ''DJ'' || ''Caroline Borgers'' | |||
|- | |||
| 08 oktober 2019 || ''Peggy Vrijens'' || ''Acteur'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 09 oktober 2019 || ''Kees Hulst'' || ''Acteur'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 10 oktober 2019 || ''Carine Crutzen'' || ''Acteur'' || ''Lisette Wellens'' | |||
|- | |||
| 11 oktober 2019 || ''Brace'' || ''Zanger'' || ''Malou Holshuijsen'' | |||
|- | |||
| 15 oktober 2019 || ''Diederik Jekel'' || ''Wetenschapsjournalist'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
| 16 oktober 2019 || ''Frank Van Der Lende'' || ''DJ'' || ''Toine van Peperstraten'' | |||
|- | |||
|} | |} |
Huidige versie van 16 okt 2019 om 12:44
Gasten in 2019 in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2.
Datum | Gast | Beroep | Presentator |
---|---|---|---|
1 januari 2019 | |||
2 januari 2019 | |||
3 januari 2019 | Esther de Lange | Politicus | Caroline Borgers |
4 januari 2019 | Luuk Ikink | Presentator | Caroline Borgers |
8 januari 2019 | Toni Peroni | Muzikant | Emily de Wilt |
9 januari 2019 | Ton Verlind | Journalist | Caroline Borgers |
10 januari 2019 | Marcel de Groot | Muzikant | Caroline Borgers |
11 januari 2019 | Ulysse Ellian | Politicus | Caroline Borgers |
15 januari 2019 | Amber Brantsen | Nieuwlezer | Caroline Borgers |
16 januari 2019 | Lieke Lamb | Trendwatcher | Cielke Sijben |
17 januari 2019 | Erwin Nyhoff | Muzikant | Caroline Borgers |
18 januari 2019 | Eric van Tijn | Producer | Caroline Borgers |
22 januari 2019 | Simon Heijmans | Emily de Wilt | |
23 januari 2019 | Jan Paternotte | Caroline Borgers | |
24 januari 2019 | Claude Vanheye | Popfotograaf | Caroline Borgers |
25 januari 2019 | Nels Fahner | Caroline Borgers | |
29 januari 2019 | Alain Clark | Muzikant | |
30 januari 2019 | Tom Coronel | Autocoureur | Cielke Sijben |
31 januari 2019 | |||
1 februari 2019 | Lisse Knaapen | Caroline Borgers | |
5 februari 2019 | Leo Alkemade | Cabaretier | Toine van Peperstraten |
6 februari 2019 | Frits Sissing | Presentator | Toine van Peperstraten |
7 februari 2019 | Nielson | Muzikant | Caroline Borgers |
8 februari 2019 | Arjen Lubach | Cabaretier | Caroline Borgers |
12 februari 2019 | Lisa Lois | Zanger | Toine van Peperstraten |
13 februari 2019 | Hella van der Wijst | Presentator | Toine van Peperstraten |
14 februari 2019 | Joram Lürsen | Regisseur | Caroline Borgers |
15 februari 2019 | Peter Heerschop | Cabaretier | Caroline Borgers |
19 februari 2019 | Eric van der Burg | Politicus | Toine van Peperstraten |
20 februari 2019 | Marion Pauw | Schrijver | Toine van Peperstraten |
21 februari 2019 | Thijs Zeeman | Programmamaker | Toine van Peperstraten |
22 februari 2019 | Jordan Roy | Zanger | Toine van Peperstraten |
26 februari 2019 | Victor Löw | Acteur | Toine van Peperstraten |
27 februari 2019 | Jamie Trenité | Toine van Peperstraten | |
28 februari 2019 | Leo Driessen | Sportcommentator | Toine van Peperstraten |
1 maart 2019 | Dieter Troubleyn | Acteur | Toine van Peperstraten |
5 maart 2019 | Kees Jansma | Sportpresentator | Toine van Peperstraten |
6 maart 2019 | Alberto Stegeman | Presentator | Toine van Peperstraten |
7 maart 2019 | Inger Strietman | Schrijver | Caroline Borgers |
8 maart 2019 | Hans Nijenhuis | Hoofdredacteur Algemeen Dagblad | |
12 maart 2019 | Chris Helt | Caroline Borgers | |
13 maart 2019 | Jaap Jansen | Politiek Verslaggever | Caroline Borgers |
14 maart 2019 | Eva Brouwer | Presentatiecoach | Caroline Borgers |
15 maart 2019 | Charlotte Pieters | Presentator | Caroline Borgers |
19 maart 2019 | Linda Verstraten | Acteur | Caroline Borgers |
20 maart 2019 | Job Bovelander | Acteur | Caroline Borgers |
21 maart 2019 | Pieter Gerrit Kroeger | Historicus | Caroline Borgers |
22 maart 2019 | Jamie Grant + Stefan Rokebrand | Acteur / Acteur | Caroline Borgers |
26 maart 2019 | William Spaaij | Acteur | |
27 maart 2019 | Buddy Vedder | Acteur | Toine van Peperstraten |
28 maart 2019 | Liesbeth Smit | Schrijver | Caroline Borgers |
29 maart 2019 | Yentl en De Boer | Acteur / Acteur | Caroline Borgers |
2 april 2019 | Peter Beense | Zanger | Toine van Peperstraten |
3 april 2019 | Wytse van der Goot | Sportcommentator | Toine van Peperstraten |
4 april 2019 | Spike + Bas van Wageningen | Muzikant / Muzikant | Caroline Borgers |
5 april 2019 | Lotte Schipper | Politicus | Caroline Borgers |
9 april 2019 | Bas Tietema | Wielrenner | Toine van Peperstraten |
10 april 2019 | Martin Buitenhuis | Muzikant | Toine van Peperstraten |
11 april 2019 | Tatjana Almuli | Schrijver | Caroline Borgers |
12 april 2019 | Maroeska Metz | Ontwerper | Caroline Borgers |
16 april 2019 | Kenneth Perez | Sportanalyst | Toine van Peperstraten |
17 april 2019 | Eddy Zoey | Presentator | Toine van Peperstraten |
18 april 2019 | Bas van Oort | Reisjournalist | Caroline Borgers |
19 april 2019 | Ilvy Njiokiktjien | Fotograaf | Caroline Borgers |
23 april 2019 | Felix Klos | Politicus | Toine van Peperstraten |
24 april 2019 | Tibor Lukacs | Acteur | Toine van Peperstraten |
25 april 2019 | Lucky Fonz III | Muzikant | Caroline Borgers |
26 april 2019 | Yvonne van den Eerenbeemt | Acteur | Caroline Borgers |
30 april 2019 | Dione de Graaf | Presentator | Toine van Peperstraten |
1 mei 2019 | Candy Dulfer | Muzikant | Toine van Peperstraten |
2 mei 2019 | John Williams | Presentator | Toine van Peperstraten |
3 mei 2019 | Harold Hamersma | Schrijver | Toine van Peperstraten |
7 mei 2019 | Elize van der Horst | Zanger | Toine van Peperstraten |
8 mei 2019 | Astrid Kersseboom | Presentator | Toine van Peperstraten |
9 mei 2019 | Coen Verbraak | Programmamaker | Caroline Borgers |
10 mei 2019 | Elco Brinkman | Politicus | Caroline Borgers |
14 mei 2019 | Vincent de Vries | Journalist | Caroline Borgers |
15 mei 2019 | Inge Ipenburg | Acteur | Toine van Peperstraten |
16 mei 2019 | Benny Sings | Muzikant | Caroline Borgers |
17 mei 2019 | Lykele Muus | Schrijver | Caroline Borgers |
21 mei 2019 | Chimene van Oosterhout | Toine van Peperstraten | |
22 mei 2019 | Frederique Matla | Toine van Peperstraten | |
23 mei 2019 | Eva Crutzen | Cabaretier | Caroline Borgers |
24 mei 2019 | Jack Poels | Muzikant | Caroline Borgers |
28 mei 2019 | Fred Teeven | Politicus | Toine van Peperstraten |
29 mei 2019 | Bertolf | Muzikant | Emily de Wilt |
30 mei 2019 | Marcel Langedijk | Schrijver | Caroline Borgers |
31 mei 2019 | Rop Verheijen | Acteur | Caroline Borgers |
04 juni 2019 | Jeroen Wielaert | Verslaggever | Toine van Peperstraten |
05 juni 2019 | Gert Jaap Hoekman | Hoofdredacteur NU.nl | Toine van Peperstraten |
06 juni 2019 | Rutger De Bekker | Cabaretier | Caroline Borgers |
07 juni 2019 | Tim Kamps | Cabaretier | Caroline Borgers |
11 juni 2019 | Arie Koomen | Cabaretier | Caroline Borgers |
12 juni 2019 | Mark Koster | Mediadeskundige | Toine van Peperstraten |
13 juni 2019 | Tim Akkerman | Muzikant | Nikki Herr |
14 juni 2019 | Jan Driessen | Communicatiestrateeg | Caroline Borgers |
18 juni 2019 | Han Ten Broeke | Politicus | Toine van Peperstraten |
19 juni 2019 | Kees Van Amstel | Cabaretier | Toine van Peperstraten |
20 juni 2019 | Niels Van Der Laan | Cabaretier | Caroline Borgers |
21 juni 2019 | Aafke Romeijn | Schrijver | Caroline Borgers |
25 juni 2019 | Tim Knol | Muzikant | Toine van Peperstraten |
26 juni 2019 | Angela De Jong | TV Recensent | Toine van Peperstraten |
27 juni 2019 | Wouter Lamans | Misdaadjournalist | Caroline Borgers |
28 juni 2019 | Robbert Blokland | Journalist | Caroline Borgers |
02 juli 2019 | Justine Marcella | Royaltydeskundige | Toine van Peperstraten |
03 juli 2019 | Julius Jaspers | Kok | Toine van Peperstraten |
04 juli 2019 | Marcel Haenen | Misdaadjournalist | Caroline Borgers |
05 juli 2019 | Sarah Meuleman | Schrijver | Cielke Sijben |
09 juli 2019 | Pierre Wind | Kok | Toine van Peperstraten |
10 juli 2019 | Jacco Vonhof | Voorzitter MKB-Nederland | Emily de Wilt |
11 juli 2019 | Evert ten Napel | Sportcommentator | Toine van Peperstraten |
12 juli 2019 | Barrie Stevens | Toine van Peperstraten | |
16 juli 2019 | Arendo Joustra | Hoofdredacteur Elsevier | Toine van Peperstraten |
17 juli 2019 | Mart Visser | Couturier | Cielke Sijben |
18 juli 2019 | Renze Klamer | Presentator | Caroline Borgers |
19 juli 2019 | Frits Huffnagel | Marketeer | Caroline Borgers |
23 juli 2019 | Belle Perez | Zanger | Caroline Borgers |
24 juli 2019 | Hilmar Mulder | Hoofdredacteur Libelle | Caroline Borgers |
25 juli 2019 | Rob Goossens | TV Recensent | Caroline Borgers |
26 juli 2019 | Xander van der Wulp | Politiek Verslaggever | Caroline Borgers |
30 juli 2019 | Wierd Duk | Journalist | Nikki Herr |
31 juli 2019 | Milou Petter | Presentator | Nikki Herr |
01 augustus 2019 | Jonathan Ursem | Hoofdredacteur Nieuwe Revu | Caroline Borgers |
02 augustus 2019 | Willem Jan Ausma | Advocaat | Caroline Borgers |
06 augustus 2019 | Ernst Daniel Smid | Operazanger | Cielke Sijben |
07 augustus 2019 | Judith Noordzij | Advocaat | Emily De Wilt |
08 augustus 2019 | Sander Schimmelpenninck | Hoofdredacteur Quote | Welmoed Sijtsma |
09 augustus 2019 | Ilja Gort | Vinoloog | Emily De Wilt |
13 augustus 2019 | Maarten Van Rossem | Historicus | Toine van Peperstraten |
14 augustus 2019 | Yelle Tieleman | Misdaadjournalist | Malou Holshuijsen |
15 augustus 2019 | Suzan En Freek | Muzikant | Caroline Borgers |
16 augustus 2019 | Fiona Heering | Presentator | Caroline Borgers |
20 augustus 2019 | Eddy Keur | DJ | Toine van Peperstraten |
21 augustus 2019 | Chazia Mourali | Presentator | Toine van Peperstraten |
22 augustus 2019 | Frits Wester | Politiek Verslaggever | Toine van Peperstraten |
23 augustus 2019 | Sjuul Paradijs | ex-Hoofdredacteur De Telegraaf | Welmoed Sijtsma |
27 augustus 2019 | Bert Kuizenga | Acteur | Toine van Peperstraten |
28 augustus 2019 | Bert Van Der Veer | Programmamaker | Toine van Peperstraten |
29 augustus 2019 | Yoeri Albrecht | Directeur De Balie | Welmoed Sijtsma |
30 augustus 2019 | Ozcan Akyol | Schrijver | Caroline Borgers |
03 september 2019 | Collectebonanza | ||
04 september 2019 | Collectebonanza | ||
05 september 2019 | Collectebonanza | ||
06 september 2019 | Collectebonanza | ||
10 september 2019 | Lieke En Richard Lamb | Trendwatcher | |
11 september 2019 | Bram Endedijk | Programmamaker | Caroline Borgers |
12 september 2019 | Sven Ratzke | Entertainer | Caroline Borgers |
13 september 2019 | Marike Jager | Muzikant | Caroline Borgers |
17 september 2019 | Kasper Van Kooten | Cabaretier | Toine van Peperstraten |
18 september 2019 | Benjamin Herman | Muzikant | Malou Holshuijsen |
19 september 2019 | Loes Haverkort | Acteur | Caroline Borgers |
20 september 2019 | Daan Weddepohl | CEO Peerby | Caroline Borgers |
24 september 2019 | Marc Van Der Linden | Royaltydeskundige | Toine van Peperstraten |
25 september 2019 | Alptekin Akdogan | Malou Holshuijsen | |
26 september 2019 | Ellen Ten Damme | Muzikant | Caroline Borgers |
27 september 2019 | Renee Van Wegberg | Acteur | Caroline Borgers |
01 oktober 2019 | Klaas Wilting | Politiewoordvoerder | Toine van Peperstraten |
02 oktober 2019 | Iris Hond | Pianist | Malou Holshuijsen |
03 oktober 2019 | Charly Luske | Zanger | Caroline Borgers |
04 oktober 2019 | Eva Koreman | DJ | Caroline Borgers |
08 oktober 2019 | Peggy Vrijens | Acteur | Toine van Peperstraten |
09 oktober 2019 | Kees Hulst | Acteur | Toine van Peperstraten |
10 oktober 2019 | Carine Crutzen | Acteur | Lisette Wellens |
11 oktober 2019 | Brace | Zanger | Malou Holshuijsen |
15 oktober 2019 | Diederik Jekel | Wetenschapsjournalist | Toine van Peperstraten |
16 oktober 2019 | Frank Van Der Lende | DJ | Toine van Peperstraten |