Lijst met gasten in Roodshow Late Night in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Overzicht van de gasten in [[Roodshow Late Night]] in 2019. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Datum !! Gast !! Beroep | ! Datum !! Presentator !! Gast !! Beroep | ||
|- | |- | ||
| 1 januari 2019 || '' | | 1 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Geen gast'' || | ||
|- | |- | ||
| 2 januari 2019 || '' | | 2 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Geen gast'' || | ||
|- | |- | ||
| 3 januari 2019 || ''Davina Michelle'' || | | 3 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Davina Michelle'' || Muzikant | ||
|- | |- | ||
| 4 januari 2019 || ''Emil Landman'' || | | 4 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Emil Landman'' || | ||
|- | |- | ||
| 8 januari 2019 || ''Ed Struijlaart'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 8 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Ed Struijlaart'' || Muzikant | ||
|- | |||
| 9 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''My Indigo'' || Band | |||
|- | |||
| 10 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Janieck'' || | |||
|- | |||
| 11 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Julia Zahra'' || Muzikant | |||
|- | |||
| 15 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Gregory Porter'' || | |||
|- | |||
| 16 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Esther Groenenberg'' || | |||
|- | |||
| 17 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Wulf'' || | |||
|- | |||
| 18 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Nina June'' || | |||
|- | |||
| 22 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Samuel Jack'' || | |||
|- | |||
| 23 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Ruben Annink'' || | |||
|- | |||
| 24 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Stuart Mavis'' || | |||
|- | |||
| 25 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Gouden Radioring Gala'' || | |||
|- | |||
| 29 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Kira Dekker'' || | |||
|- | |||
| 30 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''Frank Rensen'' || | |||
|- | |- | ||
| 31 januari 2019 || Jan Willem Roodbeen || ''The Damned And Dirty'' || | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radioprogramma]] | |||
[[Categorie:Radio 2|NPO Radio 2]] |
Huidige versie van 26 mei 2019 om 17:31
Overzicht van de gasten in Roodshow Late Night in 2019.
Datum | Presentator | Gast | Beroep |
---|---|---|---|
1 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Geen gast | |
2 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Geen gast | |
3 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Davina Michelle | Muzikant |
4 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Emil Landman | |
8 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Ed Struijlaart | Muzikant |
9 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | My Indigo | Band |
10 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Janieck | |
11 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Julia Zahra | Muzikant |
15 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Gregory Porter | |
16 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Esther Groenenberg | |
17 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Wulf | |
18 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Nina June | |
22 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Samuel Jack | |
23 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Ruben Annink | |
24 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Stuart Mavis | |
25 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Gouden Radioring Gala | |
29 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Kira Dekker | |
30 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | Frank Rensen | |
31 januari 2019 | Jan Willem Roodbeen | The Damned And Dirty |