Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 27 februari 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 27 februari 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1. Smokie - Living Next Door To Alice 2. Patr...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 27 februari 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 27 februari 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
1 | |||
{| class="wikitable" | |||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Smokie || ''Living Next Door to Alice'' | |||
|- | |||
| 2 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man'' | |||
|- | |||
| 3 || Boney M. || ''Sunny'' | |||
|- | |||
| 4 || Elvis Presley || ''Moody Blue'' | |||
|- | |||
| 5 || Queen || ''Somebody To Love'' | |||
|- | |||
| 6 || Van McCoy || ''Soul Cha Cha'' | |||
|- | |||
| 7 || David Soul || ''Don't Give Upon Us'' | |||
|- | |||
| 8 || Ricky King || ''Verde'' | |||
|- | |||
| 9 || Hot Blood || ''Soul Dracula'' | |||
|- | |||
| 10 || Stevie Wonder || ''I Wish'' | |||
|- | |||
| 11 || Showaddywaddy || ''Under The Moon Of Love'' | |||
|- | |||
| 12 || BZN || ''Don't Say Good-bye'' | |||
|- | |||
| 13 || David Dundas || ''Jeans On'' | |||
|- | |||
| 14 || Dutch Rhythm Steel & Showband || ''January, February'' | |||
|- | |||
| 15 || Boston || ''More Than a Feeling'' | |||
|- | |||
| 16 || Champagne || ''Rock'N'Roll Star'' | |||
|- | |||
| 17 || Rose Royce || ''Car Wash'' | |||
|- | |||
| 18 || Tony Wilson || ''I Like Your Style'' | |||
|- | |||
| 19 || Rubettes || ''Baby I Know'' | |||
|- | |||
| 20 || Heart || ''Magic Man'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 7 aug 2023 om 21:19
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 27 februari 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Smokie | Living Next Door to Alice |
2 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
3 | Boney M. | Sunny |
4 | Elvis Presley | Moody Blue |
5 | Queen | Somebody To Love |
6 | Van McCoy | Soul Cha Cha |
7 | David Soul | Don't Give Upon Us |
8 | Ricky King | Verde |
9 | Hot Blood | Soul Dracula |
10 | Stevie Wonder | I Wish |
11 | Showaddywaddy | Under The Moon Of Love |
12 | BZN | Don't Say Good-bye |
13 | David Dundas | Jeans On |
14 | Dutch Rhythm Steel & Showband | January, February |
15 | Boston | More Than a Feeling |
16 | Champagne | Rock'N'Roll Star |
17 | Rose Royce | Car Wash |
18 | Tony Wilson | I Like Your Style |
19 | Rubettes | Baby I Know |
20 | Heart | Magic Man |