Lijst van Radio 2 Top Song in 2015: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze platen waren in 2015 de Radio 2 Top Song op Radio 2. {| class="wikitable sortable" ! Nr. ! Datum ! Artiest ! Titel |- | 34 || 2 janauri || || |- | 35...') |
(Nieuwe Top Song) |
||
(67 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 2015 de [[Radio 2 Top Song]] op [[Radio 2]]. | Deze platen waren in 2015 de [[Radio 2 Top Song]] op [[NPO Radio 2]]. | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
! Nr. | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
! Datum | |||
! Artiest | |||
! Titel | |||
|- | |- | ||
| | | 29 || 1 januari || The Script || ''No Good in Goodbye'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || 8 januari || Miss Montreal & Paskal Jakobsen || ''Ik zoek alleen mezelf'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || 15 januari || Douwe Bob & Anouk || ''Hold Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || 22 januari || Causes || ''Teach Me How to Dance With You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || 29 januari || Kenny B || ''Als je gaat'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || 5 februari || Dotan || ''Hungry'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || 12 februari || Sam Smith || ''Like I Can'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || 19 februari || VanVelzen || ''Call It Luck'' | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || 26 februari || Matt Simons || ''You Can Come Back Home'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 5 maart || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || 12 maart || Kovacs || ''Diggin''' | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || 19 maart || Racoon || ''Guilty'' | ||
|- | |- | ||
| | | 40 || 26 maart || Christine and the Queens || ''Christine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 41 || 2 april || Douwe Bob || ''Pass It On'' | ||
|- | |- | ||
| | | 42 || 9 april || Jess Glynne || ''Hold My Hand'' | ||
|- | |- | ||
| | | 43 || 16 april || Hozier || ''From Eden'' | ||
|- | |- | ||
| | | 44 || 23 april || Carol Emerald || ''Quicksand'' | ||
|- | |- | ||
| | | 45 || 30 april || The Common Linnets || ''We Don't Make the Wind Blow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 46 || 7 mei || Gregory Porter || ''Liquid Spirit (Claptone Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 47 || 14 mei || Moke || ''Let It Burn'' | ||
|- | |- | ||
| | | 48 || 21 mei || Leon Bridges || ''Better Man'' | ||
|- | |- | ||
| | | 48 || 28 mei || Anouk || ''New Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | 49 || 4 juni || Causes || ''Walk On Water'' | ||
|- | |- | ||
| | | 50 || 11 juni || Bertolf || ''Jericho'' | ||
|- | |- | ||
| | | 51 || 18 juni || VanVelzen || ''If the World's Coming to an End'' | ||
|- | |- | ||
| | | 52 || 25 juni || Maaike Ouboter || ''Anders'' | ||
|- | |- | ||
| | | 53 || 2 juli || Duran Duran || ''Pressure Off'' | ||
|- | |- | ||
| | | 54 || 9 juli || Whilk & Misky || ''Clap Your Hands'' | ||
|- | |- | ||
| | | 55 || 16 juli || Sam Hunt || ''Take Your Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | 56 || 23 juli || Mark Ronson || ''I Can't Lose'' | ||
|- | |- | ||
| | | 57 || 30 juli || Rilan & The Bombardiers || ''Wanna Dance'' | ||
|- | |- | ||
| | | 58 || 6 augustus || U2 || ''Song for Someone'' | ||
|- | |- | ||
| | | 59 || 13 augustus || Dotan || ''Let the River In'' | ||
|- | |- | ||
| | | 60 || 20 augustus || Leon Bridges || ''Smooth Sailin' '' | ||
|- | |- | ||
| | | 61 || 27 augustus || The Common Linnets || ''Hearts on Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 62 || 3 september || VanVelzen || ''Phoenix'' | ||
|- | |- | ||
| | | 63 || 10 september || Guus Meeuwis || ''Dankjewel'' | ||
|- | |- | ||
| | | 64 || 17 september || James Morrison || ''Demons'' | ||
|- | |- | ||
| | | 65 || 24 september || Sam Smith || ''Writing's on the Wall'' | ||
|- | |- | ||
| | | 66 || 1 oktober || Racoon || ''Fun We Had'' | ||
|- | |- | ||
| | | 67 || 8 oktober || Causes || ''To the River'' | ||
|- | |- | ||
| | | 68 || 15 oktober || Tim Akkerman || ''I'm Still Alive'' | ||
|- | |- | ||
| | | 69 || 22 oktober || Adele || ''Hello'' | ||
|- | |- | ||
| | | 70 || 29 oktober || Jodie Abacus || ''I'll Be That Friend'' | ||
|- | |- | ||
| | | 71 || 5 november || Coldplay || ''Adventure of a Lifetime'' | ||
|- | |- | ||
| | | 72 || 12 november || Jonathan Jeremiah || ''Rosario'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 19 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | ||
|- | |- | ||
| | | 73|| 26 november || Lukas Graham || ''7 Years'' | ||
|- | |- | ||
| | | 74 || 3 december || St. Lucia || ''Dancing on Glass'' | ||
|- | |- | ||
| | | 75 || 10 december || Namika || ''Lieblingsmensch'' | ||
|- | |- | ||
| | | 76 || 17 december || Rogier Pelgrim || ''Welcome Here'' | ||
|- | |- | ||
| | | - || 24 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | ||
|- | |||
| 77 || 31 december || Adele || ''When We Were Young'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | |||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |
Huidige versie van 31 dec 2015 om 18:34
Deze platen waren in 2015 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
29 | 1 januari | The Script | No Good in Goodbye |
30 | 8 januari | Miss Montreal & Paskal Jakobsen | Ik zoek alleen mezelf |
31 | 15 januari | Douwe Bob & Anouk | Hold Me |
32 | 22 januari | Causes | Teach Me How to Dance With You |
33 | 29 januari | Kenny B | Als je gaat |
34 | 5 februari | Dotan | Hungry |
35 | 12 februari | Sam Smith | Like I Can |
36 | 19 februari | VanVelzen | Call It Luck |
37 | 26 februari | Matt Simons | You Can Come Back Home |
- | 5 maart | Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | |
38 | 12 maart | Kovacs | Diggin' |
39 | 19 maart | Racoon | Guilty |
40 | 26 maart | Christine and the Queens | Christine |
41 | 2 april | Douwe Bob | Pass It On |
42 | 9 april | Jess Glynne | Hold My Hand |
43 | 16 april | Hozier | From Eden |
44 | 23 april | Carol Emerald | Quicksand |
45 | 30 april | The Common Linnets | We Don't Make the Wind Blow |
46 | 7 mei | Gregory Porter | Liquid Spirit (Claptone Remix) |
47 | 14 mei | Moke | Let It Burn |
48 | 21 mei | Leon Bridges | Better Man |
48 | 28 mei | Anouk | New Day |
49 | 4 juni | Causes | Walk On Water |
50 | 11 juni | Bertolf | Jericho |
51 | 18 juni | VanVelzen | If the World's Coming to an End |
52 | 25 juni | Maaike Ouboter | Anders |
53 | 2 juli | Duran Duran | Pressure Off |
54 | 9 juli | Whilk & Misky | Clap Your Hands |
55 | 16 juli | Sam Hunt | Take Your Time |
56 | 23 juli | Mark Ronson | I Can't Lose |
57 | 30 juli | Rilan & The Bombardiers | Wanna Dance |
58 | 6 augustus | U2 | Song for Someone |
59 | 13 augustus | Dotan | Let the River In |
60 | 20 augustus | Leon Bridges | Smooth Sailin' |
61 | 27 augustus | The Common Linnets | Hearts on Fire |
62 | 3 september | VanVelzen | Phoenix |
63 | 10 september | Guus Meeuwis | Dankjewel |
64 | 17 september | James Morrison | Demons |
65 | 24 september | Sam Smith | Writing's on the Wall |
66 | 1 oktober | Racoon | Fun We Had |
67 | 8 oktober | Causes | To the River |
68 | 15 oktober | Tim Akkerman | I'm Still Alive |
69 | 22 oktober | Adele | Hello |
70 | 29 oktober | Jodie Abacus | I'll Be That Friend |
71 | 5 november | Coldplay | Adventure of a Lifetime |
72 | 12 november | Jonathan Jeremiah | Rosario |
- | 19 november | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | |
73 | 26 november | Lukas Graham | 7 Years |
74 | 3 december | St. Lucia | Dancing on Glass |
75 | 10 december | Namika | Lieblingsmensch |
76 | 17 december | Rogier Pelgrim | Welcome Here |
- | 24 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | |
77 | 31 december | Adele | When We Were Young |