Lijst van Poster uitzendingen in 1999: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1999. | Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1999. | ||
* 9 januari geen uitzending i.v.m. Noorderslag.<br/> | |||
* 29 mei geen uitzending i.v.m. ''Best of Pinkpop 1999''.<br/> | |||
* 21 en 18 augustus geen uitzending van Poster.<br/> | |||
* 9 oktober geen uitzending.<br/> | |||
* 27 november geen uitzending i.v.m. de ''Grote prijs van Nederland''.<br/> | |||
* 25 december geen uitzending. | |||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | {| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | ||
|- | |- | ||
| Regel 7: | Regel 13: | ||
! Titel | ! Titel | ||
! Subtitel | ! Subtitel | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 januari | |||
| U2 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 januari | |||
| George Michael | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 januari | |||
| George Michael | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 januari | |||
| The Rolling Stones | |||
| No Security | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 februari<ref name="P19990206-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 februari 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 4 november 2025</ref> | |||
| Engelse Top 100 | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 februari<ref name="P19990206-22-"/> | |||
| Engelse Top 100 | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 februari | |||
| Radio singles nu op CD | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 februari | |||
| Robbie Williams | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 maart | |||
| R.E.M. | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 maart | | 13 maart | ||
| R.E.M. | | R.E.M. | ||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 maart | |||
| R.E.M. | |||
| Deel 3 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 maart | |||
| Pop van eigen bodem | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 april | |||
| Pop van eigen bodem | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 april | |||
| ABBA | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 april | |||
| The Cranberries | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 april | |||
| Oasis | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 mei | |||
| Oasis | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 8 mei | | 8 mei | ||
| Wings | | Wings | ||
| Band on the Run | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 mei | |||
| Skunk Anansie | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 mei | |||
| Electric Light Orchestra | |||
| A New World Record | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 juni<ref name="P19990605-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=5 juni 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref> | |||
| Roxette | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 junii | |||
| Texas | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 junii | |||
| Sting | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 junii | |||
| Jewel | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 juli | | 3 juli | ||
| | | Eagles | ||
| Hotel California | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 juli | |||
| Elvis Costello | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 juli | |||
| Elvis Costello | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 juli | |||
| Woodstock | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 juli | |||
| Woodstock | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 augustus | |||
| Popmuziek in de reclame | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 14 augustus | ||
| | | Jamiroquai | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 4 september | ||
| | | Supertramp | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Regel 31: | Regel 145: | ||
| Blondie | | Blondie | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 september | |||
| Marcom Borsato | |||
| Deel 1 (herhaliing) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 september | |||
| Marco Borsato | |||
| Deel 2 (herhaling) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 oktober | |||
| Live | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 oktober<ref name="P19991016-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=16 oktober 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref> | |||
| Melissa Eltheridge. | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 oktober | |||
| Santana | |||
| Supernatural | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 oktober | |||
| Tom Jones | |||
| Reload | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 november<ref name="P19991106-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=6 november 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 5 november 2025</ref> | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 november | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 november | |||
| The Alan Parsons Project | |||
| Deel 3 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 december | |||
| Cat Stevens | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 december | |||
| Cat Stevens | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref> | | 18 december<ref name="P19991218-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 december 1999|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref> | ||
| | | Joe Cocker | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 14 nov 2025 20:28
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1999.
- 9 januari geen uitzending i.v.m. Noorderslag.
- 29 mei geen uitzending i.v.m. Best of Pinkpop 1999.
- 21 en 18 augustus geen uitzending van Poster.
- 9 oktober geen uitzending.
- 27 november geen uitzending i.v.m. de Grote prijs van Nederland.
- 25 december geen uitzending.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 2 januari | U2 | |
| 16 januari | George Michael | Deel 1 |
| 23 januari | George Michael | Deel 2 |
| 30 januari | The Rolling Stones | No Security |
| 6 februari[1] | Engelse Top 100 | Deel 1 |
| 13 februari[1] | Engelse Top 100 | Deel 2 |
| 20 februari | Radio singles nu op CD | |
| 27 februari | Robbie Williams | |
| 6 maart | R.E.M. | Deel 1 |
| 13 maart | R.E.M. | Deel 2 |
| 20 maart | R.E.M. | Deel 3 |
| 27 maart | Pop van eigen bodem | Deel 1 |
| 3 april | Pop van eigen bodem | Deel 2 |
| 10 april | ABBA | |
| 17 april | The Cranberries | |
| 24 april | Oasis | Deel 1 |
| 1 mei | Oasis | Deel 2 |
| 8 mei | Wings | Band on the Run |
| 15 mei | Skunk Anansie | |
| 22 mei | Electric Light Orchestra | A New World Record |
| 5 juni[2] | Roxette | |
| 12 junii | Texas | |
| 19 junii | Sting | |
| 26 junii | Jewel | |
| 3 juli | Eagles | Hotel California |
| 10 juli | Elvis Costello | Deel 1 |
| 17 juli | Elvis Costello | Deel 2 |
| 24 juli | Woodstock | Deel 1 |
| 31 juli | Woodstock | Deel 2 |
| 7 augustus | Popmuziek in de reclame | |
| 14 augustus | Jamiroquai | |
| 4 september | Supertramp | |
| 11 september | Blondie | |
| 18 september | Marcom Borsato | Deel 1 (herhaliing) |
| 25 september | Marco Borsato | Deel 2 (herhaling) |
| 2 oktober | Live | |
| 16 oktober[3] | Melissa Eltheridge. | |
| 23 oktober | Santana | Supernatural |
| 30 oktober | Tom Jones | Reload |
| 6 november[4] | The Alan Parsons Project | Deel 1 |
| 13 november | The Alan Parsons Project | Deel 2 |
| 20 november | The Alan Parsons Project | Deel 3 |
| 4 december | Cat Stevens | Deel 1 |
| 11 december | Cat Stevens | Deel 1 |
| 18 december[5] | Joe Cocker |
Referenties[bewerken]
- ↑ a b Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 6 februari 1999, opname geraadpleegd op 4 november 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 5 juni 1999, opname geraadpleegd op 10 november 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 16 oktober 1999, opname geraadpleegd op 10 november 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 6 november 1999, opname geraadpleegd op 5 november 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 18 december 1999, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025