Lijst van Poster uitzendingen in 1998: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Vincent (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht van de Poster uitzendingen in 1998. Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/> Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Se...'
 
Vincent (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1998.
Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1998.


Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/>
* Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/>
Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.<br/>
* Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.<br/>
Van 15 augustus 1998, 22 augustus 1998 en 5 september 1998 tot 26 december 1998 is geen informatie bekend.
* Op 29 augustus geen Poster uitzending i.v.m. Lowlands.<br/>
* Op 26 december was er geen Poster uitzending
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2"  
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2"  
|-
|-
Regel 10: Regel 11:
! Subtitel
! Subtitel
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 3 januari 1998
| 3 januari
| 25 jaar nummer 1 hits
| 25 jaar nummer 1 hits
| Herhaling van 26 oktober 1996
| Herhaling van 26 oktober 1996
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 17 januari 1998
| 17 januari
| Peter Frampton - Shine On live album
| Peter Frampton - Shine On live album
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 24 januari 1998
| 24 januari
| Chicago -  eerste album 1969
| Chicago -  eerste album 1969
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 31 januari 1998
| 31 januari
| B.B. King
| B.B. King
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 7 februari 1998
| 7 februari
| Radio hits – Dick Bartley
| Radio hits – Dick Bartley
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 14 februari 1998
| 14 februari
| Terug in de tijd deel 1
| Terug in de tijd deel 1
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 21 februari 1998
| 21 februari
| Terug in de tijd deel 2
| Terug in de tijd deel 2
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 28 februari 1998
| 28 februari
| Terug in de tijd deel 3
| Terug in de tijd deel 3
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
| Popmuziek archiveren  en opnieuw uitbrengen
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 7 maart 1998
| 7 maart
| Opnieuw uit op CD
| Opnieuw uit op CD
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 14 maart 1998
| 14 maart
| Santana – Abraxas
| Santana – Abraxas
| Remastered
| Remastered
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 21 maart 1998
| 21 maart
| George Martin - In my life
| George Martin - In my life
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 28 maart 1998
| 28 maart
| Santana - Remastered    
| Santana - Remastered    
| albums 1 en 3
| albums 1 en 3
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 4 april 1998
| 4 april
| Babyface
| Babyface
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 11 april 1998
| 11 april
| Queen Rocks - Brian May
| Queen Rocks - Brian May
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 18 april 1998
| 18 april<ref name="P19980418-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 april 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025</ref>
| Het verhaal van de EP
| Het verhaal van de EP
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 25 april 1998
| 25 april
| Muziek in de ban - boycot muziek
| Muziek in de ban - boycot muziek
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 2 mei 1998
| 2 mei
| Philly Sound deel 1
| Philly Sound deel 1
| Herhaling van 2 april 1995
| Herhaling van 2 april 1995
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 9 mei 1998
| 9 mei
| Philly Sound deel 2
| Philly Sound deel 2
| Herhaling van 9 april 1995
| Herhaling van 9 april 1995
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 16 mei 1998
| 16 mei
| Janet Jackson – Velvet Rope
| Janet Jackson – Velvet Rope
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 23 mei 1998
| 23 mei
| Page and Plant - Walking into Clarksdale
| Page and Plant - Walking into Clarksdale
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 30 mei 1998
| 30 mei
| The Four Seasons and the Beach Boys
| The Four Seasons and the Beach Boys
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 6 juni 1998
| 6 juni
| Jimi Hendrix deel 1
| Jimi Hendrix deel 1
| BBC Sessions  
| BBC Sessions  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 13 juni 1998
| 13 juni
| Jimi Hendrix deel 2
| Jimi Hendrix deel 2
| BBC Sessions
| BBC Sessions
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 20 juni 1998
| 20 juni
| Pink Floyd - Dark Side of the Moon
| Pink Floyd - Dark Side of the Moon
| Herhaling 2 juli 1995
| Herhaling 2 juli 1995
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 27 juni 1998
| 27 juni
| Ace of Base
| Ace of Base
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 4 juli 1998
| 4 juli
| The Stones at The Beeb
| The Stones at The Beeb
| Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland
| Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 11 juli 1998
| 11 juli
| Stones - non stop  
| Stones - non stop  
| Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998
| Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 18 juli 1998
| 18 juli
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 1 augustus 1998
| 1 augustus
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 8 augustus 1998
| 8 augustus
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2
| Herhaling van de week ervoor i.v.m. technisch foutje.
|- style="vertical-align: top"
| 15 augustus
| Genesis box
| Genesis box
|  
| Archive 1967-1975 box
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 29 augustus 1998
| 22 augustus<ref name="P19980822-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=22 augustus 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025</ref>
| All Time Greatest Radio Hits
| All Time Greatest Radio Hits
| A Tribute To Juul Geleick
| A Tribute To Juul Geleick
|- style="vertical-align: top"
| 5 september<ref name="P19980906-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=5 september 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref>
| Madonna
| Ray of Light
|- style="vertical-align: top"
| 12 september
| Rod Stewart
|
|- style="vertical-align: top"
| 19 september
| Paul Simon
|
|- style="vertical-align: top"
| 26 september
| De hits uit de film
| Movies Of All Times
|- style="vertical-align: top"
| 3 oktober<ref name="P19981003-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 oktober 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref>
| René Boomkens
| Popprofessor
|- style="vertical-align: top"
| 10 oktober
| Janis Joplin
|
|- style="vertical-align: top"
| 17 oktober
| Steve Winwood
| Deel 1
|- style="vertical-align: top"
| 24 oktober
| Steve Winwood
| Deel 2
|- style="vertical-align: top"
| 31 oktober
| Dolly Dots
|
|- style="vertical-align: top"
| 7 november
| John Lennon
|
|- style="vertical-align: top"
| 14 november
| John Lennon
|
|- style="vertical-align: top"
| 21 november
| R. Kelly
| Dubbele aflevering van 20:00 tot 22:00 uur
|- style="vertical-align: top"
| 28 november
| De Kast
|
|- style="vertical-align: top"
| 5 december
| Alanis Morissette
| Supposed Former Infatunation Junkie
|- style="vertical-align: top"
| 12 december
| Marco Borsato
| Deel 1
|- style="vertical-align: top"
| 19 december
| Marco Borsato
| Deel 2
|}
|}
== Referenties ==
<references/>


{{Navigatie Poster programmaoverzicht}}
{{Navigatie Poster programmaoverzicht}}
[[Categorie:TROS]]
[[Categorie:TROS]]

Huidige versie van 11 nov 2025 13:29

Overzicht van de Poster uitzendingen in 1998.

  • Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.
  • Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.
  • Op 29 augustus geen Poster uitzending i.v.m. Lowlands.
  • Op 26 december was er geen Poster uitzending
Datum Titel Subtitel
3 januari 25 jaar nummer 1 hits Herhaling van 26 oktober 1996
17 januari Peter Frampton - Shine On live album
24 januari Chicago -  eerste album 1969
31 januari B.B. King
7 februari Radio hits – Dick Bartley Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen
14 februari Terug in de tijd deel 1 Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen
21 februari Terug in de tijd deel 2 Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen
28 februari Terug in de tijd deel 3 Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen
7 maart Opnieuw uit op CD
14 maart Santana – Abraxas Remastered
21 maart George Martin - In my life
28 maart Santana - Remastered   albums 1 en 3
4 april Babyface
11 april Queen Rocks - Brian May
18 april[1] Het verhaal van de EP
25 april Muziek in de ban - boycot muziek
2 mei Philly Sound deel 1 Herhaling van 2 april 1995
9 mei Philly Sound deel 2 Herhaling van 9 april 1995
16 mei Janet Jackson – Velvet Rope
23 mei Page and Plant - Walking into Clarksdale
30 mei The Four Seasons and the Beach Boys
6 juni Jimi Hendrix deel 1 BBC Sessions
13 juni Jimi Hendrix deel 2 BBC Sessions
20 juni Pink Floyd - Dark Side of the Moon Herhaling 2 juli 1995
27 juni Ace of Base
4 juli The Stones at The Beeb Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland
11 juli Stones - non stop   Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998
18 juli All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1
1 augustus All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2
8 augustus All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 Herhaling van de week ervoor i.v.m. technisch foutje.
15 augustus Genesis box Archive 1967-1975 box
22 augustus[2] All Time Greatest Radio Hits A Tribute To Juul Geleick
5 september[3] Madonna Ray of Light
12 september Rod Stewart
19 september Paul Simon
26 september De hits uit de film Movies Of All Times
3 oktober[4] René Boomkens Popprofessor
10 oktober Janis Joplin
17 oktober Steve Winwood Deel 1
24 oktober Steve Winwood Deel 2
31 oktober Dolly Dots
7 november John Lennon
14 november John Lennon
21 november R. Kelly Dubbele aflevering van 20:00 tot 22:00 uur
28 november De Kast
5 december Alanis Morissette Supposed Former Infatunation Junkie
12 december Marco Borsato Deel 1
19 december Marco Borsato Deel 2

Referenties[bewerken]

  1. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 18 april 1998 , opname geraadpleegd op 23 oktober 2025
  2. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 augustus 1998 , opname geraadpleegd op 23 oktober 2025
  3. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 5 september 1998 , opname geraadpleegd op 22 oktober 2025
  4. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 oktober 1998 , opname geraadpleegd op 10 november 2025