Lijst van Poster uitzendingen in 1998: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht van de Poster uitzendingen in 1998. Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/> Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Se...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1998. | Overzicht van de [[Poster]] uitzendingen in 1998. | ||
Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/> | * Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.<br/> | ||
Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.<br/> | * Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.<br/> | ||
* Op 29 augustus geen Poster uitzending i.v.m. Lowlands.<br/> | |||
* Op 26 december was er geen Poster uitzending | |||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | {| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | ||
|- | |- | ||
| Regel 10: | Regel 11: | ||
! Subtitel | ! Subtitel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 januari | | 3 januari | ||
| 25 jaar nummer 1 hits | | 25 jaar nummer 1 hits | ||
| Herhaling van 26 oktober 1996 | | Herhaling van 26 oktober 1996 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 januari | | 17 januari | ||
| Peter Frampton - Shine On live album | | Peter Frampton - Shine On live album | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 januari | | 24 januari | ||
| Chicago - eerste album 1969 | | Chicago - eerste album 1969 | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 januari | | 31 januari | ||
| B.B. King | | B.B. King | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 7 februari | | 7 februari | ||
| Radio hits – Dick Bartley | | Radio hits – Dick Bartley | ||
| Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 14 februari | | 14 februari | ||
| Terug in de tijd deel 1 | | Terug in de tijd deel 1 | ||
| Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 februari | | 21 februari | ||
| Terug in de tijd deel 2 | | Terug in de tijd deel 2 | ||
| Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 februari | | 28 februari | ||
| Terug in de tijd deel 3 | | Terug in de tijd deel 3 | ||
| Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 7 maart | | 7 maart | ||
| Opnieuw uit op CD | | Opnieuw uit op CD | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 14 maart | | 14 maart | ||
| Santana – Abraxas | | Santana – Abraxas | ||
| Remastered | | Remastered | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 maart | | 21 maart | ||
| George Martin - In my life | | George Martin - In my life | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 maart | | 28 maart | ||
| Santana - Remastered | | Santana - Remastered | ||
| albums 1 en 3 | | albums 1 en 3 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 april | | 4 april | ||
| Babyface | | Babyface | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 11 april | | 11 april | ||
| Queen Rocks - Brian May | | Queen Rocks - Brian May | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 april 1998 | | 18 april<ref name="P19980418-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=18 april 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025</ref> | ||
| Het verhaal van de EP | | Het verhaal van de EP | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 25 april | | 25 april | ||
| Muziek in de ban - boycot muziek | | Muziek in de ban - boycot muziek | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 mei | | 2 mei | ||
| Philly Sound deel 1 | | Philly Sound deel 1 | ||
| Herhaling van 2 april 1995 | | Herhaling van 2 april 1995 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 9 mei | | 9 mei | ||
| Philly Sound deel 2 | | Philly Sound deel 2 | ||
| Herhaling van 9 april 1995 | | Herhaling van 9 april 1995 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 mei | | 16 mei | ||
| Janet Jackson – Velvet Rope | | Janet Jackson – Velvet Rope | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 mei | | 23 mei | ||
| Page and Plant - Walking into Clarksdale | | Page and Plant - Walking into Clarksdale | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 mei | | 30 mei | ||
| The Four Seasons and the Beach Boys | | The Four Seasons and the Beach Boys | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 juni | | 6 juni | ||
| Jimi Hendrix deel 1 | | Jimi Hendrix deel 1 | ||
| BBC Sessions | | BBC Sessions | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 juni | | 13 juni | ||
| Jimi Hendrix deel 2 | | Jimi Hendrix deel 2 | ||
| BBC Sessions | | BBC Sessions | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 juni | | 20 juni | ||
| Pink Floyd - Dark Side of the Moon | | Pink Floyd - Dark Side of the Moon | ||
| Herhaling 2 juli 1995 | | Herhaling 2 juli 1995 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 27 juni | | 27 juni | ||
| Ace of Base | | Ace of Base | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 juli | | 4 juli | ||
| The Stones at The Beeb | | The Stones at The Beeb | ||
| Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland | | Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 11 juli | | 11 juli | ||
| Stones - non stop | | Stones - non stop | ||
| Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998 | | Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 juli | | 18 juli | ||
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1 | | All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1 | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 augustus | | 1 augustus | ||
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 | | All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 8 augustus | | 8 augustus | ||
| All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 | |||
| Herhaling van de week ervoor i.v.m. technisch foutje. | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 augustus | |||
| Genesis box | | Genesis box | ||
| | | Archive 1967-1975 box | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 22 augustus<ref name="P19980822-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=22 augustus 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025</ref> | ||
| All Time Greatest Radio Hits | | All Time Greatest Radio Hits | ||
| A Tribute To Juul Geleick | | A Tribute To Juul Geleick | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 september<ref name="P19980906-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=5 september 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025</ref> | |||
| Madonna | |||
| Ray of Light | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 september | |||
| Rod Stewart | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 september | |||
| Paul Simon | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 september | |||
| De hits uit de film | |||
| Movies Of All Times | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 oktober<ref name="P19981003-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 oktober 1998|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref> | |||
| René Boomkens | |||
| Popprofessor | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 oktober | |||
| Janis Joplin | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 oktober | |||
| Steve Winwood | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 oktober | |||
| Steve Winwood | |||
| Deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 oktober | |||
| Dolly Dots | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 november | |||
| John Lennon | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 november | |||
| John Lennon | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 november | |||
| R. Kelly | |||
| Dubbele aflevering van 20:00 tot 22:00 uur | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 november | |||
| De Kast | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 december | |||
| Alanis Morissette | |||
| Supposed Former Infatunation Junkie | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 december | |||
| Marco Borsato | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 december | |||
| Marco Borsato | |||
| Deel 2 | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Poster programmaoverzicht}} | {{Navigatie Poster programmaoverzicht}} | ||
[[Categorie:TROS]] | [[Categorie:TROS]] | ||
Huidige versie van 11 nov 2025 13:29
Overzicht van de Poster uitzendingen in 1998.
- Op 10 januari 1998 was er geen Poster i.v.m. Noorderslag.
- Op 25 juli 1998 was er geen Poster i.v.m. North Sea Jazz festival.
- Op 29 augustus geen Poster uitzending i.v.m. Lowlands.
- Op 26 december was er geen Poster uitzending
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 3 januari | 25 jaar nummer 1 hits | Herhaling van 26 oktober 1996 |
| 17 januari | Peter Frampton - Shine On live album | |
| 24 januari | Chicago - eerste album 1969 | |
| 31 januari | B.B. King | |
| 7 februari | Radio hits – Dick Bartley | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen |
| 14 februari | Terug in de tijd deel 1 | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen |
| 21 februari | Terug in de tijd deel 2 | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen |
| 28 februari | Terug in de tijd deel 3 | Popmuziek archiveren en opnieuw uitbrengen |
| 7 maart | Opnieuw uit op CD | |
| 14 maart | Santana – Abraxas | Remastered |
| 21 maart | George Martin - In my life | |
| 28 maart | Santana - Remastered | albums 1 en 3 |
| 4 april | Babyface | |
| 11 april | Queen Rocks - Brian May | |
| 18 april[1] | Het verhaal van de EP | |
| 25 april | Muziek in de ban - boycot muziek | |
| 2 mei | Philly Sound deel 1 | Herhaling van 2 april 1995 |
| 9 mei | Philly Sound deel 2 | Herhaling van 9 april 1995 |
| 16 mei | Janet Jackson – Velvet Rope | |
| 23 mei | Page and Plant - Walking into Clarksdale | |
| 30 mei | The Four Seasons and the Beach Boys | |
| 6 juni | Jimi Hendrix deel 1 | BBC Sessions |
| 13 juni | Jimi Hendrix deel 2 | BBC Sessions |
| 20 juni | Pink Floyd - Dark Side of the Moon | Herhaling 2 juli 1995 |
| 27 juni | Ace of Base | |
| 4 juli | The Stones at The Beeb | Herhaling uit 1993 i.v.m. Babylon tour in Nederland |
| 11 juli | Stones - non stop | Setlist Amsterdam Arena 1 juli 1998 |
| 18 juli | All time best summer records volgens Rolling Stone deel 1 | |
| 1 augustus | All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 | |
| 8 augustus | All time best summer records volgens Rolling Stone deel 2 | Herhaling van de week ervoor i.v.m. technisch foutje. |
| 15 augustus | Genesis box | Archive 1967-1975 box |
| 22 augustus[2] | All Time Greatest Radio Hits | A Tribute To Juul Geleick |
| 5 september[3] | Madonna | Ray of Light |
| 12 september | Rod Stewart | |
| 19 september | Paul Simon | |
| 26 september | De hits uit de film | Movies Of All Times |
| 3 oktober[4] | René Boomkens | Popprofessor |
| 10 oktober | Janis Joplin | |
| 17 oktober | Steve Winwood | Deel 1 |
| 24 oktober | Steve Winwood | Deel 2 |
| 31 oktober | Dolly Dots | |
| 7 november | John Lennon | |
| 14 november | John Lennon | |
| 21 november | R. Kelly | Dubbele aflevering van 20:00 tot 22:00 uur |
| 28 november | De Kast | |
| 5 december | Alanis Morissette | Supposed Former Infatunation Junkie |
| 12 december | Marco Borsato | Deel 1 |
| 19 december | Marco Borsato | Deel 2 |
Referenties[bewerken]
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 18 april 1998, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 augustus 1998, opname geraadpleegd op 23 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 5 september 1998, opname geraadpleegd op 22 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 oktober 1998, opname geraadpleegd op 10 november 2025