Lijst van Poster uitzendingen in 2001: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Vincent (overleg | bijdragen)
Aanvullingen ahv radio opnames
Vincent (overleg | bijdragen)
15 september ahv opname
 
(10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 17: Regel 17:
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 10 februari <ref name="P20010210-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 februari 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 10 februari <ref name="P20010210-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 februari 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Queen deel 2
| Queen  
| Deel 2
| Deel 2
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
Regel 26: Regel 26:
| 10 maart<ref name="P20010310-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=10 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 10 maart<ref name="P20010310-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=10 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Pink Floyd
| Pink Floyd
|  
| The Wall Live
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 17 maart<ref name="P20010317-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=17 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 17 maart<ref name="P20010317-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=17 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
Regel 43: Regel 43:
| Acda en De Munnik
| Acda en De Munnik
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
| 14 april
| Paul Carrack
| Deel 1
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 21 april<ref name="P20010421-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=21 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 21 april<ref name="P20010421-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=21 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Paul Carrack
| Paul Carrack
|  
| Deel 2
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 28 april<ref name="P20010428-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=28 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 28 april<ref name="P20010428-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=28 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Aerosmith
| Aerosmith
|
|- style="vertical-align: top"
| 5 mei<ref name="P20010505-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=5 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 26 oktober 2025</ref>
| Gary Moore
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 19 mei<ref name="P20010519-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=19 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 19 mei<ref name="P20010519-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=19 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Rhythm Kings
| Bill Wyman
| Deel 1
| Rhythm Kings deel 1
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 26 mei<ref name="P20010526-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=26 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 26 mei<ref name="P20010526-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=26 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Rhythm Kings
| Bill Wyman
| Deel 2
| Rhythm Kings deel 2
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
| 2 juni<ref name="P20010602-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=2 juni 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 2 juni<ref name="P20010602-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=2 juni 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
Regel 78: Regel 86:
| 7 juli<ref name="P200100707-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=7 juli 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 7 juli<ref name="P200100707-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=7 juli 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Lou Reed
| Lou Reed
|
|- style="vertical-align: top"
| 22 september<ref name="P20010915-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=15 september 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref>
| Smokey Robinson & The Miracles
|
|- style="vertical-align: top"
| 22 september<ref name="P20010922-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=22 september 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025</ref>
| Roger Waters
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
Regel 90: Regel 106:
| 3 november<ref name="P20011103-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| 3 november<ref name="P20011103-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref>
| Is Ook Schitterend
| Is Ook Schitterend
|
|- style="vertical-align: top"
| 24 november<ref name="P20011124-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=24 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025</ref>
| Queen
|  
|  
|- style="vertical-align: top"
|- style="vertical-align: top"
Regel 103: Regel 123:
== Referenties ==
== Referenties ==
<references/>
<references/>
{{Navigatie Poster programmaoverzicht}}
[[Categorie:TROS]]


{{Navigatie Poster programmaoverzicht}}
{{Navigatie Poster programmaoverzicht}}
[[Categorie:TROS]]
[[Categorie:TROS]]

Huidige versie van 10 nov 2025 07:10

Overzicht van de Poster uitzendingen in 2001.

Van de ontbrekende data is niets bekend.

Datum Titel Subtitel
13 januari[1] Lenny Kravitz
3 februari[2] Queen Deel 1
10 februari [3] Queen Deel 2
24 februari[4] Queen Deel 3
10 maart[5] Pink Floyd The Wall Live
17 maart[6] Atlantic Deel 1
24 maart[7] Atlantic Deel 2
31 maart[8] Marvin Gaye
7 april[9] Acda en De Munnik
14 april Paul Carrack Deel 1
21 april[10] Paul Carrack Deel 2
28 april[11] Aerosmith
5 mei[12] Gary Moore
19 mei[13] Bill Wyman Rhythm Kings deel 1
26 mei[14] Bill Wyman Rhythm Kings deel 2
2 juni[15] Van Dik Hout
16 juni[16] Bruce Springsteen
23 juni[17] The Beatles Solo
30 juni[18] The Temptations
7 juli[19] Lou Reed
22 september[20] Smokey Robinson & The Miracles
22 september[21] Roger Waters
13 oktober[22] K's Choice Live
27 oktober[23] Michael Jackson
3 november[24] Is Ook Schitterend
24 november[25] Queen
15 december[26] Georg Harrison
22 december[27] Lenny Kravitz

Referenties[bewerken]

  1. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 13 januari 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  2. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  3. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  4. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  5. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 10 maart 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  6. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 17 maart 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  7. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 24 maart 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  8. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 31 maart 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  9. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 7 april 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  10. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 21 april 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  11. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 28 april 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  12. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 5 mei 2001 , opname geraadpleegd op 26 oktober 2025
  13. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 19 mei 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  14. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 26 mei 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  15. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 2 juni 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  16. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 16 juni 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  17. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 23 juni 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  18. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 30 juni 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  19. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 7 juli 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  20. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 15 september 2001 , opname geraadpleegd op 10 november 2025
  21. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 september 2001 , opname geraadpleegd op 27 oktober 2025
  22. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 13 oktober 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  23. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 27 oktober 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  24. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 november 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  25. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 24 november 2001 , opname geraadpleegd op 27 oktober 2025
  26. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 15 december 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
  27. Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 december 2001 , opname geraadpleegd op 24 oktober 2025