Lijst van Poster uitzendingen in 2001: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Aanvullingen ahv radio opnames |
15 september ahv opname |
||
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 februari <ref name="P20010210-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 februari 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 10 februari <ref name="P20010210-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 februari 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Queen | | Queen | ||
| Deel 2 | | Deel 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| 10 maart<ref name="P20010310-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=10 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 10 maart<ref name="P20010310-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=10 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Pink Floyd | | Pink Floyd | ||
| | | The Wall Live | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 maart<ref name="P20010317-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=17 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 17 maart<ref name="P20010317-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=17 maart 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| Acda en De Munnik | | Acda en De Munnik | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 april | |||
| Paul Carrack | |||
| Deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 april<ref name="P20010421-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=21 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 21 april<ref name="P20010421-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=21 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Paul Carrack | | Paul Carrack | ||
| | | Deel 2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 april<ref name="P20010428-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=28 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 28 april<ref name="P20010428-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=28 april 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Aerosmith | | Aerosmith | ||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 mei<ref name="P20010505-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=5 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 26 oktober 2025</ref> | |||
| Gary Moore | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 19 mei<ref name="P20010519-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=19 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 19 mei<ref name="P20010519-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=19 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Rhythm Kings | | Bill Wyman | ||
| Rhythm Kings deel 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 mei<ref name="P20010526-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=26 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 26 mei<ref name="P20010526-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=26 mei 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Rhythm Kings | | Bill Wyman | ||
| Rhythm Kings deel 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 juni<ref name="P20010602-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=2 juni 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 2 juni<ref name="P20010602-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=2 juni 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Regel 78: | Regel 86: | ||
| 7 juli<ref name="P200100707-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=7 juli 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 7 juli<ref name="P200100707-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=7 juli 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Lou Reed | | Lou Reed | ||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 september<ref name="P20010915-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=15 september 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 10 november 2025</ref> | |||
| Smokey Robinson & The Miracles | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 september<ref name="P20010922-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=22 september 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025</ref> | |||
| Roger Waters | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Regel 90: | Regel 106: | ||
| 3 november<ref name="P20011103-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | | 3 november<ref name="P20011103-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=3 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025</ref> | ||
| Is Ook Schitterend | | Is Ook Schitterend | ||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 november<ref name="P20011124-22-">{{citation|title=Daniël Dekker - Poster|date=24 november 2001|time=22:00-23:00 uur|publisher=TROS / Radio 3FM}}, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025</ref> | |||
| Queen | |||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Regel 103: | Regel 123: | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
{{Navigatie Poster programmaoverzicht}} | {{Navigatie Poster programmaoverzicht}} | ||
[[Categorie:TROS]] | [[Categorie:TROS]] | ||
Huidige versie van 10 nov 2025 07:10
Overzicht van de Poster uitzendingen in 2001.
Van de ontbrekende data is niets bekend.
| Datum | Titel | Subtitel |
|---|---|---|
| 13 januari[1] | Lenny Kravitz | |
| 3 februari[2] | Queen | Deel 1 |
| 10 februari [3] | Queen | Deel 2 |
| 24 februari[4] | Queen | Deel 3 |
| 10 maart[5] | Pink Floyd | The Wall Live |
| 17 maart[6] | Atlantic | Deel 1 |
| 24 maart[7] | Atlantic | Deel 2 |
| 31 maart[8] | Marvin Gaye | |
| 7 april[9] | Acda en De Munnik | |
| 14 april | Paul Carrack | Deel 1 |
| 21 april[10] | Paul Carrack | Deel 2 |
| 28 april[11] | Aerosmith | |
| 5 mei[12] | Gary Moore | |
| 19 mei[13] | Bill Wyman | Rhythm Kings deel 1 |
| 26 mei[14] | Bill Wyman | Rhythm Kings deel 2 |
| 2 juni[15] | Van Dik Hout | |
| 16 juni[16] | Bruce Springsteen | |
| 23 juni[17] | The Beatles | Solo |
| 30 juni[18] | The Temptations | |
| 7 juli[19] | Lou Reed | |
| 22 september[20] | Smokey Robinson & The Miracles | |
| 22 september[21] | Roger Waters | |
| 13 oktober[22] | K's Choice | Live |
| 27 oktober[23] | Michael Jackson | |
| 3 november[24] | Is Ook Schitterend | |
| 24 november[25] | Queen | |
| 15 december[26] | Georg Harrison | |
| 22 december[27] | Lenny Kravitz |
Referenties[bewerken]
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 13 januari 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 februari 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 10 maart 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 17 maart 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 24 maart 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 31 maart 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 7 april 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 21 april 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 28 april 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 5 mei 2001, opname geraadpleegd op 26 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 19 mei 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 26 mei 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 2 juni 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 16 juni 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 23 juni 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 30 juni 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 7 juli 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 15 september 2001, opname geraadpleegd op 10 november 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 september 2001, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 13 oktober 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 27 oktober 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 3 november 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 24 november 2001, opname geraadpleegd op 27 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 15 december 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025
- ↑ Daniël Dekker - Poster, TROS / Radio 3FM, 22 december 2001, opname geraadpleegd op 24 oktober 2025